Контроль Bluetooth Arduino (це керування визнанням мови Arduino)

Як я керую arduino голосом. Я отримав додаток для Android, але він працює лише з підключенням до Інтернету. Таким чином, я працював в режимі офлайн під час підключення до мого Bluetooth HC-05. Будь ласка, запропонуйте мені кілька ідей

2
Ви знову?! Ми не є пошуковою системою для додатків Android, я боюся. Може бути, ви повинні попросити кудись більш відповідного?
додано Автор Majenko, джерело
99,999999999% усіх додатків Android розпізнавання мови використовують API Google Speech. Тобто, за своєю природою, он-лайн об'єкт. Удачі знайдете той, який може працювати окремо по телефону, і насправді здатний визнати голос надійно.
додано Автор Majenko, джерело
Той факт, що десь вниз по лінії, після проходження ряду інших бітів обладнання, ви можете керувати Arduino не тут ні там. Ми не знаємо (і нам все одно), які програми Android доступні для розпізнавання голосу. Попросіть на форумі додатків Android, а може, шукати в магазині ігор
додано Автор Majenko, джерело
Запитуючи тут, ви насправді запитуєте механічну техніку про технічні аспекти розвитку нафтохімічної промисловості.
додано Автор Majenko, джерело
Контроль Android може бути загальноприйнятим - розпізнавання мовлення відсутнє, а офлайнове розпізнавання мовлення ще більше від загальної. Це дуже конкретна тема, і як така взагалі не має нічого спільного з Arduino.
додано Автор Majenko, джерело
Що стосується сторони речей Arduino, це питання дійсно є "Bluetooth Serial ardunino control". Або, можливо, це питання має бути "Які програми голосового керування можуть відправляти рядки в bluetooth". Друге питання краще запитується в іншому місці, а також відповідає, перш ніж досягти будь-якого прогресу.
додано Автор Dave X, джерело
Але з цим тільки ми контролюємо артюно я
додано Автор dayuloli, джерело
Я думав, що отримаю відповідь тут. Оскільки Android контролю над adruino це дуже команда. Тоді вибачаюся
додано Автор dayuloli, джерело

1 Відповіді

Ви можете знайти вашу відповідь з іншим, хто зробив те ж саме в Instructables:

Розпізнавання голосу Arduino за допомогою Bluetooth HC-05 - http://www.instructables.com/id/Arduino-Voice-recognition-Via-Bluetooth-HC-05/

Сподіваюся, це допомагає!

2
додано
Ви можете додати код аналізу bluetooth/serial з цього посилання та примітку про те, що він отримує послідовний вхід із додатка Android AMR_Voice.
додано Автор Dave X, джерело
Додаток ARM працює з підключенням до Інтернету
додано Автор dayuloli, джерело