Чому у Arduino UNO є окремий порт для живлення, якщо він також підключає USB?

Чи можете ви підключити Arduino до USB-кабелю самостійно, без звичайного підключення до джерела живлення? Якщо так, то який сенс додаткового підключення живлення: забезпечити додаткову потужність? Крім того, чому не просто два порти USB для одного для підключення до комп'ютера, або мікро USB.

0

3 Відповіді

Чи можна вимкнути Arduino з USB-кабелю окремо, без використання   регулярне підключення живлення?

Для живлення плати можна використовувати кабель USB.

Якщо так, то який сенс додаткового підключення живлення: забезпечити   додаткову потужність?

You can use either to power the board. By using just the power plug you can make your Arduino portable by using a battery box or power it via a wall plug.

Також чому б не було два порта USB для одного з них для підключення   на комп’ютері або мікро-usb.

Для живлення та програми потрібний тільки один USB.

enter image description here

enter image description here

enter image description here

4
додано

Як зазначав Гіпербола, функція USB-порту, перш за все, дозволяє програмувати плату. Тепер, оскільки USB-порт має кабелі живлення, зручно живити пристрій з USB-порту.

Головним недоліком живлення USB-порту, однак, є те, що він може забезпечити обмежений струм: зазвичай порти USB2 можуть доставляти до 500mA перед вимиканням. Для того, щоб плата arduino була сумісна з цим, отже, запобіжник 500mA був поміщений на дошці відразу після введення 5V usb.

Тепер, що, якщо ваша остання схема вимагає більше 500mA? Чи потрібно буде змінити дошку? Звичайно, ні! Ви можете просто використовувати зовнішній джерело живлення для живлення плати Arduino і всі інші схеми, не турбуючись про 500mA обмеження. Звичайно, бортовий регулятор теж має межі, але у вас є більше гнучкості.

Більш того, портативні програми працюють від батарей. Жодна батарея не може забезпечити рівно 5В (зазвичай лужні доставляють 1,5 В на батарею, тоді як літій зазвичай має 3,7 В/клітинку, але це змінюється з часом). Отже, вони поставили бортовий регулятор для забезпечення 5V з будь-якого джерела 6.5V +.

Підводячи підсумок: живлення USB зручне, оскільки при програмуванні його зазвичай підключають до комп'ютера. Зовнішній роз'єм, однак, дуже важливий, тому що він дає більше гнучкості при виборі джерела живлення. Ви не повинні використовувати обидва: ви можете просто вибрати найбільш підходящий для ваших потреб.

1
додано
спасибі це відповідає на моє запитання на додаток до коментарів і фотографій Роберта Коула.
додано Автор David Blomstrom, джерело

Arduino, у своїй суті, є вбудованою системою і може використовуватися як окремий пристрій. Порт USB передбачено для:

  1. Щоб увімкнути пристрій.
  2. Програмувати його за допомогою комп'ютера, тобто скинути на ньому ескіз, який можна запрограмувати в IDE Arduino.

Після того, як ви скинули програму на нього, вона буде залишатися на ній назавжди, якщо ви не зміните/видалити її, і тому ви можете використовувати Arduino в будь-якому місці, не приносячи комп'ютер (порт USB).

1
додано