Приєднати заголовки до сервопроводів?

У мене є ці 3 дроти, що йдуть від сервомотора. Вони дуже тонки і незграбні і нехтують залишатися на макеті.

enter image description here

Чи можна додати заголовки до цих проводів, щоб зробити їх простішим у макеті? (Як прикріплене зображення) І якщо так, то де це закупить?

enter image description here

0
Найпростіший спосіб - прикласти пайку на дроти, щоб зробити їх жорсткими. Вони зазвичай стають трохи більшими, ніж отвір, тому, можливо, ви б краще вирізати деякі мідні дроти, перш ніж застосовувати припой на них. Іншим рішенням є паяння деяких чоловічих штифтів, але знову ж таки вони трохи більші, ніж звичайні отвори для макс
додано Автор Tom Collins, джерело

2 Відповіді

Що я роблю в подібних ситуаціях, це отримати деякі з цих макетів підключення, як у вас на другій фотографії, виріжте їх посередині (дайте собі два дроти, кожен з голим кінцем і кінець з вилку на них) .

Покрийте голий кінець, а потім припойте його до сервомоторних дротів. Перед тим, як почати пайку, просуньте термозбіжну трубку на дріт. Після того, як дріт сплавлено разом, перемістіть термоусадочну трубку через з'єднання та стисніть (з феном чи тепловою пістолетом).

Тепер у вас є вилка для вашої макети, яка призначена для механічної міцності, і термоусадочна трубка через з'єднання захищає її від надмірного згинання.

Ви можете покласти трохи більш товстої термоусадочної труби по всіх трьох проводах, щоб дати додаткову стабільність.

3
додано
Якщо у вас немає фен-сушарки або теплового пістолета, ви можете використовувати запальничку, але це не рекомендується :)
додано Автор dotnetengineer, джерело
Ви навіть можете піти з деякими "гвинтовими з'єднувачами" або "гайкою" у вас немає пайки. І, мабуть, електрична стрічка (або просто розумна стрічка), якщо у вас немає термоусадочної трубки (але у вас повинно бути кілька: D)
додано Автор dotnetengineer, джерело

Я купив обгортковий інструмент. З правильними кістками, обтисканнями та обтисканнями ви отримаєте професійну обробку. Самі обгортки та обтискові вироби є дешевими (купуйте у кількостях до 100 штук), але обжимний інструмент і кістки дорогі. Потрібна певна практика, перш ніж робити з'єднання з високоякісним зв'язком із надійним контактом. Ви повинні обклеїти таким чином, щоб сила виникла через з'єднання між ізоляцією дроту та обтиральним, а не вільним електричним контактом.

Також не так-то легко знайти "правильні" виклики та викрутки.
Отже, це лише варіант, якщо ви готові вкладати гроші у ваше хобі (або ви знаєте когось, хто має ;-))

Якщо це DIY робота я б пішов з ніке рішення.

0
додано