Tower Pro MG996R з високим крутним моментом 180 ° керування за допомогою Arduino

Ми намагаємося керувати робочою рукою за допомогою високомоментного сервоприводу Tower Pro MG 996R 180 ° .

По-перше, ми намагалися живити сервопривід від 5В за замовчуванням Arduino, але це не спрацювало, тоді ми його живимо з зовнішнього джерела, сервоприводом, але тільки в одному напрямку. Тоді вона перестала обертатися. Ми перевірили двигун, ми використовували код розгортки з прикладів Arduino.

Ось код:

#include 

Servo myservo; //create servo object to control a servo
// twelve servo objects can be created on most boards

int pos = 0;  //variable to store the servo position

void setup() {
 myservo.attach(9); //attaches the servo on pin 9 to the servo object
}

void loop() {
 for (pos = 0; pos <= 180; pos += 1) {//goes from 0 degrees to 180 degrees
  //in steps of 1 degree
  myservo.write(pos);       //tell servo to go to position in variable 'pos'
  delay(15);           //waits 15ms for the servo to reach the position
 }
 for (pos = 180; pos >= 0; pos -= 1) {//goes from 180 degrees to 0 degrees
  myservo.write(pos);       //tell servo to go to position in variable 'pos'
  delay(15);           //waits 15ms for the servo to reach the position
 }
}

Чи може хто-небудь сказати, що ми робимо неправильно, і як правильно це зробити.

1
Покажіть, як ви підключили сервопристрій до Arduino. Ви пам'ятаєте, щоб з'єднати землю з сервоприводом на землю Ардуйно?
додано Автор Petur Olsen, джерело

2 Відповіді

Si ніхто мені неоднозначно 64 паспорти. Сервіс не має ніякої деберації та градації та градусів, а не лише 64 паспорти. 180 град/6 град. 3 градуси x када камбіо де паро крок до кроку. ? Ате

Якщо я не помиляюся через 64 ​​кроки. Серво не повинно переходити від класу до класу, а через 64 ​​кроки. 180 градусів/6р - 3 градуси х кожний крок змінити крок до кроку. ? Ате

1
додано

Arduino 5V навряд чи достатньо для керування сервоприводами. Я виявив, що навіть простий мікро-серво 9-мікрохвильовий сервоприводів набагато краще, ніж 1А, що призводить до повернення дошки.

 • Потужність сервопривода від зовнішнього акумулятора (наприклад, батарейки 3xAA або 4xAA будуть робити)
 • Переконайтесь, що GND акумуляторної батареї підключено до GND серво , а також до GND пристрою Arduino;
 • Таким чином, у вас буде два дроти між Arduino та двигуном: GND та керованим сигналом.

Він повинен працювати, сервоприводи досить стандартні. Тим не менш є багато скарг на цей тип Towerpro MG996R 10 кг Servo 10 кг/0,20 сек/55 Г .

0
додано
У них є ярлик з "towardspro"? Ймовірно, контрафактна, повинна негайно повернутися до магазину.
додано Автор dotnetengineer, джерело
Чи можете ви спробувати керувати простим стандартним сервоприводом моделі? Це виключить будь-які проблеми програмного забезпечення та з'єднань. Я виявив, що навіть мікро-сервоприводи піднімають 1,5 рази на початку, тому вам потрібен дуже хороший джерело живлення 5В. Збережеться живлення комп'ютера, але зарядний пристрій USB не буде. Хоча це звучить нерозумно, спробуйте батарейки АА. Вони забезпечують набагато кращі тимчасові відповіді, ніж від джерела живлення від шельфу. У мене був проект, в якому сервоаномалії змусили мене збожеволіти - все це спричинено глюком живлення.
додано Автор joeqwerty, джерело
Добре, що він працював. Зверніть увагу, що USB-комп'ютер для комп'ютера є занадто слабким для живлення жорстокого сервоприводу, іноді мені вдалося запустити захист від короткого замикання комп'ютера саме тому, що раптова потужність сервоприводу може бути величезною. Ви можете дещо покращити ситуацію, підключивши конденсатор електроліту 1000uF/10V до силових штифтів сервоуправління, але радимо використовувати спеціальне джерело живлення або хорошу батарею з невеликим внутрішнім опором.
додано Автор joeqwerty, джерело
@Gee Bee ми зробили саме це, замість того, щоб замість використання акумуляторної батареї ми використовували зовнішнє джерело живлення 5 В постійного струму. підстави, як ви описали, з'єднані, але воно все ще обертається в одному напрямку і припиняє обертатися під певним кутом. проте я можу відчути, як двигун працює, але вал не обертається ... будь-яке пропозицію ?? at_Paul ... його "towerpro **", тому я думаю, це не підроблена ....
додано Автор ColoredRanger, джерело
Велике спасибі ... ти заощаджуєш життя: D: D ... цього разу ми підключили сервопристрій безпосередньо з комп'ютерів USB, а не до зовнішнього джерела живлення .. і це РОБОТИ: D дійсно ціную вашу допомогу ... і уроки ... сила може бути жорстоко нерозумною.
додано Автор ColoredRanger, джерело