Мені потрібна допомога при купівлі компонентів для мого проекту Arduino

Я новачок у цьому апаратному забезпеченні. Мені потрібна допомога при придбанні компонентів

Короткий опис мого проекту

Мені потрібен пристрій, який би віддалено виявляв вагу або тиск, коли хтось натискає на нього і надсилає інформацію на веб-сервер або веб-сокети. Пристрій може бути розташований до 300 футів.

Після виконання деяких досліджень на ньому я дізнався, що мені потрібно, arduino uno в якості основної платформи пристрою, xbee для бездротового зв'язку з Інтернетом, xbee щит для xbee і Force чутливий резистор датчик для виявлення невеликої ваги або тиску.

Питання

Спочатку я виправляю вищезгадані компоненти, щоб вирішити те, що я намагаюся зробити? Якщо не те, що я відсутній? Все, що я неправильно заявив?

Я дізнався, що є такі речі, як xbee explorer, заголовки Arduino, стекаючі заголовки і макет. Мені це дійсно потрібно?

У майбутньому я хочу мати можливість робити інші експерименти з платою, наприклад, використовувати ультразвуковий датчик з ним або інфрачервоний датчик для виявлення об'єктів. Чи потрібно мені придбати щось конкретне, щоб зробити ці датчики сумісними з платою або всі вони стандартні?

В основному я хочу купити все, що мені потрібно, одним пострілом. Спасибі заздалегідь. Будь-яка допомога буде оцінена.

0
Питання для покупок на цьому сайті явно виключені з теми. Перечитайте рекомендації, які ви повинні були прочитати під час реєстрації.
додано Автор Petur Olsen, джерело

1 Відповіді

Я хотів би піти з ESP8266. Ви можете програмувати це з Arduino IDE. Вам не потрібно нічого іншого, ніж кабель програмування (USB-UART адаптер), і ви можете підключити датчик сили до аналогового входу з одним резистором.

There is a similar idea with one button here: https://www.hackster.io/noelportugal/esp8266-ifttt-easy-button-888a87

You can build your own force sensor: http://www.todayifoundout.com/index.php/2010/01/how-to-make-a-ridiculously-cheap-analog-pressure-sensor/

Якщо вам дійсно не потрібно вимірювати силу, існують набагато простіші рішення для виявлення ваги людини. Вони дають простий контакт після натискання і можуть використовуватися як кнопка (див. Перше посилання в моїй відповіді). http://learning.media.mit.edu/projects /gogo/documents/making%20sensors.html#Paper і алюмінієва фольга.

Неможливо купити все як одну партію :) Я б сказав, що вам потрібно:

Я пропоную вам знайти підручник ESP8266, Adafruit має багато таких, і тоді ви будете розуміти необхідні інструменти та компоненти.

Якщо ви купуєте Arduino, розгляньте можливість придбати їх за допомогою мікросхеми 32u4, такі як Arduino Leonardo або Arduino Micro. Мікросхема 32u4 має більше пам'яті і більше продуктивності, ніж оригінальна Arduino Uno, плюс вона також може працювати як миша USB або USB-клавіатура.

Для інфра (ви маєте на увазі PIR, який виявляє людей, або відбивний датчик?) У вас є досить багато можливостей. У разі безпосереднього використання ESP8266 перевірте, чи працюють датчики на 3,3 В. Деякі матеріали працюють на 5V, інші - на 3.3V. Ви можете легко інтерфейс їх, але це просто ще один додатковий річ, щоб покрити, так що краще йти з виділеним датчиком 3.3V.

Ультразвукові датчики надходять також у багато різновидів. Вам потрібно щось смішно дешеве? Датчик з коротким діапазоном? Датчик з більшим діапазоном? Я думаю, що ви повинні налаштувати свою першу мету.

Дошки Leonardo, Uno та Micro працюють як з датчиками 5V, так і з 3.3V. Водіння цих датчиків цілком стандартні, вам потрібно владу їх з двома дротами, і один провід, який йде від 0V до 5V (або навпаки), коли щось виявлено. Ультразвукові датчики розрізняються: є датчики з одним аналоговим виходом, що дають напругу між 0V і 5V, пропорційно відстані. Однак більшість ультразвукових датчиків є простими, як ультразвукові принципи: вони мають один вхід, який ви керуєте, і дадуть один вихід сигналу ехолока. У цьому випадку необхідно виміряти час, що минув між сигналом приводу і ехо, який залежить від відстані об'єкта від датчика.

0
додано
ATmega32u4 має деякі переваги, і можливість запускати код безпосередньо на ESP8266 може також спростити проекти. Проте, для початківця не може бути поганою ідеєю мати зовсім звичайну плату типу Uno/Duemilanove ATmega328p, щоб мати змогу використовувати приклад коду периферійних без будь-яких змін - як працювати над тим, що потрібно змінити для інших плат може взяти трохи досвіду.
додано Автор rossp, джерело
Я не знаю, як ви маєте на увазі xbee. Це форм-фактор різних комунікаційних продуктів від Digi, див. digi.com/lp/xbee Якщо ви не використовуєте xbee wifi, ви не можете перейти до Інтернету лише за допомогою модуля xbee. Ці модулі побудовані для формування внутрішньої бездротової мережі, але вимагають свого роду концентратора або мережевого концентратора, який має wifi або ethernet-з'єднання, якщо ви хочете перейти в Інтернет.
додано Автор joeqwerty, джерело
Можливо, ви не хочете виключати wifi просто "тому, що вона споживає багато енергії". Будь-яка технологія споживатиме багато енергії. Хитрість полягає в тому, щоб підтримувати мінімальний інтервал зв'язку. У вашому випадку пристрій може нічого не робити і залишатися в глибокому сну, споживаючи 88uA, коли не виявлено людей. Виявлення може пробудити модуль, модуль підключиться до точки доступу, надішле дані, і буде споживати 200-400mA протягом 1,5 секунд, а потім повернутися до сну. Середній розрахунок струму Він працює 2 дні на 2 батареях типу АА, якщо ви не спите. Якщо ви робите трюк спати, він може працювати на рік.
додано Автор joeqwerty, джерело
@Gee Bee Велике спасибі. Як ви думаєте, xbee повинен працювати для надсилання даних в Інтернет (через websocket)? (Я не хочу, щоб користувач Ethernet, тому що я хочу, щоб це було бездротовим, і я не хочу використовувати Wi-Fi, тому що він споживає багато енергії.)
додано Автор harsh bansal, джерело
О wow я не знав that.Thank ви дуже що були корисні.
додано Автор harsh bansal, джерело