MQTT Broker на Arduino

Хто-небудь тут встановлюється MQTT Broker на Arduino? Я хочу використовувати pubsubclient , щоб надсилати дані сенсора від 12 окремих бездротових датчиків до Arduino кожні 250 мс. Я знаю, що це можна зробити, використовуючи Raspberry Pi, але я є новим у всьому цьому, і тепер я просто відчуваю задоволення при програмуванні Arduino. Я також подивився на використання XBee, але чув, що він може не в змозі обробляти частоту даних. Я відправляю лише 1 байт даних кожного датчика кожного разу. Будь-яка допомога або пропозиція цінується.

1
Відправка одного байта даних через MQTT неймовірно неефективно. Вам було б краще використовувати простий послідовний протокол певної форми і забувати про MQTT для передачі даних між маленькими вузлами, як це. Будь-яким способом використовуйте MQTT для публікації його в Інтернеті де-небудь, але всередині не використовуйте MQTT.
додано Автор Majenko, джерело
Можливо посилання на деяку інформацію про MQTT. З мого обмеженого розуміння, MQTT знаходиться на вершині стеку TCP/IP, так що, щоб відправити один байт на спостереження, там повинно бути кілька байтів накладних витрат.
додано Автор Dave X, джерело
Майєнко: коли ви кажете використовувати простий послідовний протокол, чи можете ви навести приклад того, що ви маєте на увазі? Яка апаратура буде потрібна на датчиках для передачі, а на артюно для її отримання? Мені не потрібно публікувати в Інтернеті, просто з 12 унікальних датчиків бездротовим способом, до одного артюно.
додано Автор Ant's, джерело
Один додатковий фрагмент інформації, фізична відстань від датчиків до Arduino становить близько 10 футів. Я впевнений, що грає в тому, як це можна зробити. Я подивився на використання RF24, але прочитав, що він обмежений лише 6 з'єднань, які спілкуються організованим способом.
додано Автор Ant's, джерело
MQTT на основі TCP. Узді MMU (думаю про це як супер-Arduino) має 5 одночасних обмежень з'єднання. Я не знаю про щити Arduino WiFi, але я сумніваюся, що він може працювати більше, ніж це.
додано Автор user31481, джерело

Відповідей немає

0