Розуміння вмісту бібліотеки в С

Отже, це питання не тільки про #include, але й у більшості випадків ви знайдете під час програмування в C.

Тому я розумію, що бібліотека є попередньо записаним кодом, і коли ви включаєте цю бібліотеку, ви можете використовувати певну функцію, яка входить до цієї бібліотеки.

Те, що я завжди хотів знати, це: де ви можете знайти "набір інструкцій", в C, для цих бібліотек?

Як дізнатися, які команди доступні для використання в цій бібліотеці?

сподіваюся, що це має сенс

всім дякую.

0
де ви можете знайти "набір інструкцій", в C, для цих бібліотек? Бібліотеки поставляються з бінарними або вихідними файлами. У цьому файлі слід додати файл заголовка (.h або .hpp), де ви можете знайти визначення функції разом із (звичайно) коментарями. Якщо у вас є файл реалізації (.c або .cpp), вони матимуть вихідний код (C/C ++).
додано Автор dotnetengineer, джерело
Бібліотека забезпечує інтерфейс прикладної програми (API), і API має бути документально зафіксовано бібліотекою, але якість цієї документації залежить від бібліотеки. Може бути, arduino.cc/en/Reference/Libraries - це місце для початку?
додано Автор Dave X, джерело

1 Відповіді

Що я завжди хотів знати: де ви можете знайти "набір інструкцій", inc C, для цих бібліотек?

Бібліотеки, як правило, знаходяться в підкаталогі бібліотеки під папкою sketchbook (де б то не було). Існує також інша папка бібліотек у папці встановлення IDE для "офіційних бібліотек".

Як дізнатися, які команди доступні для використання з цією бібліотекою?

Зазвичай бібліотека документує їх так чи інакше. Спробуйте переглянути файл .h , який використовується бібліотекою, щоб дізнатись, які функції виявляються.

3
додано