Таймер для управління 1,5 В годин

Я хочу зробити будь-який будильник або таймер зворотного відліку, чия сигналізація досить голосно, щоб помітити, але достатньо м'яка, щоб не заснути мене під час сну. Моя ідея полягає у використанні звуку аналогового годинника, який у мене є - живиться однією батареєю з акумулятором 1,5 Вт. Мені подобається цей звук. Отже, я хотів би створити будильник або таймер, який принаймні може включати в себе цей аналогове годинник протягом декількох хвилин. В ідеалі, це буде щось, що я міг би використовувати щодня протягом кількох годин, не замінюючи таймер/аварійний сигнал занадто часто.

Я подивився на ці програмовані таймери ретранслятора: http://www.amazon.com/dp/B00P0TZ5CY/, але напруга, здається, є надмірним.

Я також розглянув плату arduino, але я хотів би встановити час на пристрої, не підключивши його до комп'ютера.

I'm a developer, so I could do arduino programming if needed, but I don't know much about circuitry & hardware. I've also never done an arduino project, so I'm starting from 101.

Будь-які ідеї, де я можу почати? Таймер, який я згадав вище, буде ідеальним, якщо він не потребує потужності 12 В. Моє знання обмежене, тому, можливо, це менш велика справа, ніж я думаю.

1
Я прокидався реле, натискаючи на моєму стерео, навіть до початку музики. Отже, якщо ви є легким спалахом (що звучить як), ви, можливо, не захочете використовувати реле.
додано Автор Al., джерело
Це те, що я думаю, але реле 12V виглядає як багато. Я знаю, що вона не повинна бути такою ж напругою, як це контролює, але мені було цікаво, чи є щось більш легке.
додано Автор jimmyorr, джерело
Головним чином тому, що я не хочу живити його автомобільним акумулятором, і я нічого не знаю про перетворення від змінного струму до постійного струму. Я думаю, я міг би купити адаптер 12В AC-> DC ...
додано Автор jimmyorr, джерело
Я зрозумів, що в мене фактично є стара змінна 1.5V-12V AC-> DC wall-wart, яку я, мабуть, може використовувати.
додано Автор jimmyorr, джерело
Якщо я розумію ваше запитання, ви можете використовувати реле для перемикання напруги на 1,5 В.
додано Автор mongo, джерело
Не всі реле 12 В ...
додано Автор mongo, джерело

1 Відповіді

Я пропоную просте налаштування (подібне до мого датчика температури та вологості , але менш складним )

Ви можете запустити з 3 батарейок типу АА, і мати годинник RTC, щоб відстежувати час. Ви можете використовувати MOSFET для включення аналогових годин, коли це потрібно.

Процесор може спати більшу частину часу, використовуючи таймер сторожового таймера, щоб прокинутися і перевірити час від RTC. Не використовуйте дошку "Arduino", якщо ви не працюєте із стінок, тому що регулятор напруги, інтерфейс USB та світлодіодний індикатор живлення споживають занадто багато енергії.

1
додано
Таймер реле не буде використовувати багато енергії.
додано Автор Nick Gammon, джерело
Спасибі, це чудовий запис. Я новачок з цим матеріалом, тому я думаю, що це, мабуть, трохи більш розвиненою, ніж я шукаю. Схоже, я міг би просто купити таймерний реле 12V за менші гроші і підключити його до моєї стінкової борони. Моє єдине занепокоєння - це, якщо він втратить надто багато енергії.
додано Автор jimmyorr, джерело