Arduino Uno не працює як HID інтерфейс usb

У мене є arduino uno rev 3, і він іде чудово. Я використовую операційну систему Kali Linux 2.0, і ви можете завантажувати все як звичайно до arduino. Я керую цим підручником: Arduino Uno як USB-інтерфейс HID використовувати моє arduino uno r3 як прихований пристрій. Після завантаження

Arduino-keyboard-0.3.hex

файл, я підключу цикл дошки, і я намагаюся завантажити приклад програми blink. Він завжди каже:

Serial Port /dev/ttyACM0 not found.
Retry the upload with another serial port?
/dev/ttyS0

/ dev/ttyACM0 - це мій порти arduino за замовчуванням, і/dev/ttyS0 - це один із моїх USB-пристроїв, який підключений. Я ніколи не намагався завантажити, але він каже, що плата не відповідає. Може хтось допоможе мені з цим, будь ласка?

0

1 Відповіді

Ви перепрограмували мікросхему ATMega16U2 як пристрій HID. Таким чином, він більше не функціонує як послідовний інтерфейс між Atmega328P і вашим комп'ютером. Вам потрібно відмовитися від прошивки на ATMega16U2, щоб повернутися до нормальної роботи.

У мене є інструкції щодо того, як ви можете це зробити, на сторінці завантажувач завантажувача . Коротше кажучи, вам потрібно повернути оригінальний шістнадцятковий файл:

sudo dfu-programmer atmega16u2 flash Arduino-atmega16u2-Uno-firmware-Rev3.hex

Є інші способи перетворення вашого Uno на пристрій HID. Шукати "Virtual USB Arduino".

Більш легше отримати Arduino Leonardo або Arduino Micro, які призначені для такого роду речі.


Так, але як я можу використовувати його як HID? ... він не може виявити його , так як я зможу завантажити код на його ...

Що це "тут"? Подивіться на це фото:

Uno from above

У Uno є два процесори. Схоже, що ви відновили ATMega16U2. Ви хочете використовувати ATMega16U2 як HID або Atmega328P як HID? Їм потрібні абсолютно різні методи.

Після того, як ви відмовитесь від ATMega16U2, ви не можете "дістатися" до Atmega328P через інтерфейс USB.

На пов'язаній сторінці є робочий процес для програмування ATMega16U2. Ви слідуєте за цим? Якщо так, то яка частина не працює для вас? Якщо ні, то чому б і ні?

3
додано
Так, але як я можу використовувати його як HID? Я не можу, здається, мати можливість використовувати IDE Arduino, оскільки він не може це виявити, так як я можу завантажити його код, як це було зроблено в підручнику?
додано Автор Martin C., джерело
Див. Змінену відповідь.
додано Автор Nick Gammon, джерело