Переміщення датчика руху?

Довга історія коротко, я намагаюся побудувати якусь форму пристрою, яку ви можете носити, і вона буде виявляти, коли щось рухається позаду вас. Я хотів використовувати PIR-датчики для виявлення руху, але я не знаю, чи зможуть вони виявити об'єкти, якщо ви рухаєтеся. Будь-які ідеї?

4

3 Відповіді

OP фактично не вказував фактичні потреби, крім виявлення руху та бажання використовувати PIR під час руху.

PIR (пасивний інфрачервоний) означає шукати теплі тіла. Загалом, датчики руху ПІР шукають наявність теплового випромінювання, що рухається між окремими частинами датчика. На телебаченні показано, що ви можете обдурити PIR-детектори, несучи велику холодну панель між вами та детектором. ;-)

Вони також виявляють відбите теплове випромінювання, що рухається. Це не повинно бути прямим видом. Таким чином, рух датчика навколо зовнішнього може забрати багато відбитих зміни ІК сонячного світла. І звичайно, лампи розжарювання будуть робити те ж саме, оскільки близько 80% їх випромінюваної енергії є ІЧ.

Як вони розроблені (з лінзами, такими як очей бджоли), вони, швидше за все, визначають ваші власні рухи, що коливаються, коли ви ходите, і таким чином створюєте помилкові сигнали тривоги. Отже, вам знадобиться якийсь монтажний механізм, який дозволив лише "побачити" його прямо позаду. І навіть тоді тільки в темній кімнаті.

PIR звучить як велика кількість неприємностей для такої програми. (Як, напевно, не підходить)

Here is a decent instructable that explains how they work: http://www.instructables.com/id/PIR-Motion-Sensor-Tutorial/

Якщо ПІР не є обов'язковим для всіх, тут є альтернатива, яку слід розглянути, навіть якщо це вимагатиме деякої роботи, щоб отримати це правильно:

Радар

Here is a nice, inexpensive Радар unit that will arrive eventually on the slow boat, and the price is right. It could work well in motion if you program it to detect changes that occur at speeds faster than your own motion. And you would want to program a pulse gate it so it only senses objects at more than a certain distance behind you.

У будь-якому випадку, в дусі злому, я пропоную цю ідею:

LFS-DC04 2.7GHz Microwave Радар Module DC 5V

http://www.ebay.com/itm/262662221979

Він досить малий, щоб носити. Але це повільно, тому я не рекомендую використовувати його для виявлення зловмисників з насильницьким наміром. Я вважаю, що це буде добре підключено до велосипедного причепу або щось подібне, щоб переконатися, що ви знаєте, якщо щось підходить вам занадто швидко.

Вступ продукту:

1.Model:LFS-DC04
2.Frequency:2.7GHz
3.Size:40*22mm
4.Input Voltage:DC 5V
5.Output Type:level signal output 
6.Connection Method:VCC,GND connect with positive negative input, OUT,GND signal connect with output 
7.Installation Height:1-3.5m
8.Sensing Ditance:5-8m
9.Delay Time:30s(quick testing mode is 4s)
10.Sensing Angle:360 degree

Це достатньо низька потужність, що вона не повинна смажити вашу нирку. Напевно, дуже сильно схоже на сидіння поруч з високопродуктивним маршрутизатором Wi-Fi постійно, або ж як у мобільному телефоні у вашому кишені з Wi-Fi і 4G включений весь час.

4
додано
Нова інформація: я підключила сенсор ПІР і намагався рухатися з нею, висить над моїм плечем. Це не зупиняло б спрацьовування постійно. Я не міг достатньо триматись, щоб зупинити його. Тому я вірю, що це не буде працювати для вас.
додано Автор SDsolar, джерело

PIR-датчики визначають рух теплого тіла відносного до місця розташування датчика PIR. Тому, якщо PIR-датчик рухається, тоді розташування статичного об'єкта відносно змінює сенсор PIR, а рух буде виявлено.

Так ні, PIR насправді не підходить для цього.

TBH Я не можу, з верхньої частини моєї голови, думати про простий спосіб досягти того, чого ви хочете недостатньо обробляти зображення з OpenCV на щось набагато потужніше, ніж Arduino.

2
додано

ПІР повністю пасивний. Датчик має вбудований вертикальний та горизонтальний інфрачервоний рецептор, який реагує на зміну інфрачервоного випромінювання, що надходить через грановану лінзу, щоб підкреслити наслідки руху, ударяючи поверхню через невелике вікно зверху. Наявність пасивної системи, прикріпленого до рухомого тіла, призведе до переважно помилкових спрацьовувань. Це може бути варто подивитися на активні системи, такі як відео, мікрохвильова піч або навіть ультразвук

0
додано