Клон проти підробки (Arduino)

На сторінці ця на веб-сайті Arduino зазначено

"СИЛОВІ КОМПАНІЇ В УСЬОМУ СВІТІ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ЇЇ [Arduino Software] ПРОГРАМА їх   ПРИСТРОЇ, ВКЛЮЧАЮЧИ СПОРУДОВИХ, КЛІНІ, І ІНТЕРНЕТ-КОШИН "."   (Наголос додано)

З відкритою джерелом електроніки, яка різниця між клоном і підробкою?

0
Я погоджуюся, що моє запитання повинно було зберігатися в електроніці. Це може застосовуватися до будь-якого пристрою. Якщо що-небудь перемістити його на відкрите джерело, оскільки це широке, але пов'язане.
додано Автор Scott Langham, джерело
Чому б ви міг перенести цей Нік ... Різниця між клоном і контрафакцією - це не конкретно про Arduino, те саме можна було б поцікавити, наприклад, про Малина Пі, RepRap або SparkFun.
додано Автор Adam Nofsinger, джерело
Питання засноване на Arduino і підходить до Arduino.SE (ніхто не міг перенести це до EE.SE від Arduino.SE). І, EE.SE, здається, відраза від будь-якого питання, де слово: "Arduino" використовується. Що може бути добре. Оскільки це дає Arduino.SE причину жити. Але він дійсно відчуває себе дещо дивно або "агресивним" в якійсь мірі.
додано Автор dotnetengineer, джерело
Я думаю, коли це COUNTERFEIT, він також використовує те саме ім'я. як імітаційний бренд. але CLONE просто копіює схему під іншим ім'ям.
додано Автор arao6, джерело

2 Відповіді

Це не євангелія, але ось що ці терміни зазвичай використовуються для позначення (як я це розумію):

  • сумісна: дошка dev, сумісна з IDE/toolchain Arduino. Arduino UNO використовує MCU ATmega328, тоді як інші платформи можуть використовувати різні MCU, тобто є кілька MCU, які сумісні з IDE Arduino. Вона може або не може мати один і той же форм-фактор. Майте на увазі, що цей термін також може використовуватися для щитів, "Arduino-сумісні" щити є доповненням дошки, які призначені для приєднання до Arduino. Приклад - Sparkfun RedBoard .

  • клон: дошка dev, яка має таку саму (або дуже подібну) схему як Arduino і таку ж фізичну дошку/макет. Вони маркуються по-різному, але, для всіх намірів і цілей, точно так само, як справжній Arduino. Ці дошки дозволені під ліцензування з відкритим кодом дизайну Arduino. Приклад може бути Freeduino .

  • контрафакт: дошка dev, яка ідентична оригінальному Arduino, і маркується і продається як оригінальний Arduino. Наскільки я розумію, ліцензування з відкритим вихідним кодом не дозволяє це дозволити, однак це не перешкоджає розповсюдженню магазинів, які відмовляються від підроблених Arduinos. Пошук на eBay або Aliexpress викличе багато прикладів; зверніть увагу на керівництво Arduino щодо виявлення підроблених продуктів , в цілому шовкографія є синім, а якість збірка не так добре.

Різниця між "сумісним" та "клоном" трохи розмита, але це не дуже важливо. Основна відмінність підробленої та не підробної є те, що контрафактними Arduinos є дошки, які не продаються Arduino, але є фірмовими як такі .

7
додано

Яка різниця між клоном та контрафакцією з електронною системою з відкритим вихідним кодом?

Counterfeit: the vendor says/implies that the Arduino board is produced by Arduino/Genuino, an "original", but it is not. The screen-print is the same, but looking closer at the components and PCB there are some differences. You think you can turn to Arduino/Genuino for product support but you cannot.

Clone: the vendor states that the board is a "compatible copy", uses all the open-source bill-of-material, schematics, etc, (or slightly changed for cheaper components) when produced, and it is obviously not produced by Arduino/Genuino. You know that you cannot turn to Arduino/Genuino for product support.

Покарання за продаж та покупку (!!) підробленої моди в Італії є дуже суворим.

Підробкою є проблема порушення торговельної марки .

Ура!

2
додано
Я не знаю, як споріднена мода покупки підробок в Італії, але це цікавий момент. Можливо, варто зазначити, що оригінали або клони відомих брендів часто мають вищу якість. Але ця контрафакція може бути корисною для проектів хобі (але часто не в кінцевому продукті).
додано Автор dotnetengineer, джерело
@Roberto цілком законно копіювати обладнання Arduino. Але не копіювати бренд (ім'я), я вірю.
додано Автор dotnetengineer, джерело
@Паул факт того, що підробки можуть бути використані в хобі проект не змінює факт використання, покупка або продаж підроблених порушує закон. Для проектів хобі потрібно використовувати дешеві клони: ніколи не використовуйте підробки, просто купуючи їх, ви підтримуєте злодіїв.
додано Автор Anpan, джерело
@ Паул, це правильно, і саме те, що відрізняє клон від підробки. Що я кажу, це добре, щоб купувати дешеві клони (це те, що я часто роблю), але я рішуче раджу проти підробки, незалежно від того, чи це для проектів хобі чи ні.
додано Автор Anpan, джерело