Як змінити призначення призначень для LUFA AVRISPMkII?

Мені просто вдалося отримати клон LUFA Dean Camera AVRISP, який працював на моєму Arduino Pro Micro, коли, до мого жаху, я виявив, що використовувати PDI для мого XMega, мені потрібно, щоб PD5 було виставлено для джерела годинника! Pro Micro має PD5, підключений до світлодіода, тому я не в змозі легко її використовувати.

Якщо найгірше стає найгіршим, я можу залишити світлодіодний індикатор та під'єднати перемичку, але це буде біль у прикладі. Тому мені цікаво, якщо хто-небудь з вас знає, чи можу я змінити синхронізацію годинника від PD5 до PD6 або деякого іншого доступного PIN-коду. Заздалегідь дякую за вашу допомогу!

- [[EDITS]] - Вибачте за відсутність ясності, я використовую програму Pro Micro, а клон AVRISP підтримує PDI в XMEGA. 32u4 насправді безпосередньо підтримується програмним забезпеченням програміста. Ось що я роблю:

- [[EDITS II]] - Є схема .. umm .. draw-o? Я не знаю, але в будь-якому випадку катоди D1 і D3 НЕ пов'язані. Це дріт - це помилка.

schematic

simulate this circuit – Schematic created using CircuitLab

- Кантос

0
Ви маєте доступ до вихідного коду? Я не можу знайти його. Тільки файли .hex. Якщо надано лише шістнадцятковий код, неможливо буде легко змінити контактний код у коді. Це призведе до декомпіляції шістнадцяткового тощо. Я не бачу нічого особливого щодо контакту PB5, тому, швидше за все, можна буде змінити код PB6 (за умови, що у вас є код).
додано Автор Al., джерело
Умм, модератор? Я не знаю, чи це дійсно належить до arduino. Я не використовую будь-яке програмне забезпечення Arduino або що-небудь, і це більш важко для загального програмування AVR ...
додано Автор alexander-brett, джерело
Гаразд, я це пам'ятаю
додано Автор alexander-brett, джерело
У мене є вихідний код (він повинен бути побудований з джерела для цього процесора). Я здогадуюся, що я просто пройду через це, поки не знайду контактну посаду :)
додано Автор alexander-brett, джерело
Зазначення Arduino в AVR питаннях на electronics.SE - це як тегування питання C з тегом C ++ на SO. Люди звертатимуть увагу на відповідний артефакт, а не на сам питання.
додано Автор nreich, джерело
Зауважте, що ви також можете поставити своє питання в мета , якщо ви відчуваєте, що міграція повинна бути зворотною. Я сумніваюся залишити ваше питання на arduino.SE принесе вам відповіді, поки ви отримали принаймні один з EE.
додано Автор nreich, джерело

2 Відповіді

Я знайшов відповідь, шукаючи файли Doxygen. Мені довелося перейти до AppConfig.h в Config у кореневому каталозі проекту та відредагувати AUX_LINE_MASK, щоб змінити PIN-код. Спасибі всім, хто допоміг!

1
додано

Чи можете ви дати більш детальну інформацію про вашу проблему? Схеми чи щось подібне?

As I see from here, the Arduino Pro Micro uses ATmega32u4 chip, which is not part of XMega family, so I'm not sure if their internals are mutually compatible. In any case, if you configure PD5 as an input for your clock, it will work as an input, since it's a GPIO pin (DDRD &= ~(1<. You'll just additionally have the LED blinking :). You can also configure PD6 as an input in the same way (DDRD &= ~(1<.

0
додано