ESP8266 синій водяний ланцюг залишається

Я знайшов подібний запит до мого, але не було відповідної відповіді.

Я підключив мій ESP8266 до Arduino UNO.

Потім я зіткнувся з проблемами з програмним забезпеченням послідовного зв'язку з Arduino і вирішив змінити швидкість передачі даних до 9600 (раніше це було 115200).

Я змінив команду AT + IPR = 9600.

Після чого синій провідник ESP залишається і не приймає AT команди більше, але вивести деякий безлад до серійного монітора.

Примітка: я підключив ESP8266 через регулятор напруги та джерела живлення, і обидва вони дали таку ж проблему. Моя прошивка повинна бути оновлена, тому я не думаю, що це проблема.

Чи може хто-небудь, будь ласка, допоможіть мені?

0
Ви змінили швидкість передачі. Спробуйте підібрати швидкість передачі вашої ООН за допомогою нової швидкості передачі. Невдалі габарити дійсно призведуть до гіркоти. Може бути, "оновлена ​​прошивка" насправді є проблемою, оскільки пристрій не реагує добре, спробуйте оновити прошивку (коли ви знаєте, яка швидкість передачі).
додано Автор dotnetengineer, джерело

1 Відповіді

Ви змінили прошивку? Я думаю, що швидкість Baud може бути змінена, лише якщо ви замислюєте її з більш нової версією прошивки.

0
додано
як згадував Паул, чи спробували ви перезавантажити прошивку? Я виявив, що Nodemcu Flasher є найпростішим способом завантаження вбудованого програмного забезпечення. Також створіть собі просту миготливу установку, таку як цей . Варто зробити, якщо ви плануєте використовувати ESP8266.
додано Автор Vince Panuccio, джерело
Так я змінив прошивку. Проблема в тому, що при спробі змінити швидкість передачі даних вона не приймає будь-які AT команди, навіть якщо я спробував з різними швидкістю передачі даних.
додано Автор KeithS, джерело