Вимкніть виділення миші в org-порядку денного

Коли я переглядаю мій org-agenda , будь-яка лінія, на яку я маю точку миші, виділена. Оскільки я ніколи не впливаю на ці лінії за допомогою миші, і оскільки лінія, в якій вказана точка, також виділяється, додаткове підсвічування є відволікаючою і заплутаною.

How can I disable highlighting the line under the mouse tip in org-agenda views? I am sure it is an easy fix, but I can't figure out the name of the relevant variable to customize. Thank you!

4
Чи є вашою метою відключити функцію можливості натискати на певні речі, такі як теги та терміни, щоб створити буфер об'яв програми натисканням миші, або ви просто хочете вимкнути підсвічування та залишити функціональність так, щоб вказівник миші все ще змінюється при наведенні курсору над натисканими областями?
додано Автор lawlist, джерело
@lawlist Чесно кажучи, я ніколи не використовую мишу в переглядах org-agenda , і не знайомі з функціями миші в цьому режимі. Я б чудово відключив будь-яку функцію, пов'язану з мишею, в програмі org-agenda , поки підсвічування не пройде (підсвічування миші - я все ж таки хочу, щоб рядок з підкресленою точкою так само, як і зараз). Іншими словами, просто вимкнути виділення миші це добре, і відключення функціональності миші поряд з ним теж добре, але я не так стурбований цим.
додано Автор Lord Loh., джерело

3 Відповіді

Я видалив обличчя миші в цілому в порядку денному:

(add-hook 'org-agenda-finalize-hook
   (lambda() (remove-text-properties
     (point-min) (point-max) '(mouse-face t)))) 
6
додано

Я розумію, що ви спеціально запитали про org-mode, але це може бути цікаво для інших читаючих це.

Існує загальна змінна: highlight . Встановлення його до нуля вимикає підсвічування тексту, який можна натискати, у всіх режимах, зберігаючи незмінну функцію натискання. Це документально в керівництві emacs.

3
додано

Інший варіант полягає в тому, щоб тримати обличчя миші (так що курсор миші все-таки змінюється на "руку"), але вимикає підсвічування:

(defun rg/modify-mouse-face ()
 (save-excursion
  (goto-char (point-min))
  (while (< (point) (point-max))
   (when (get-text-property (point) 'mouse-face)
    (remove-text-properties (point) (+ 1 (point)) '(mouse-face t))
    (add-text-properties (point) (+ 1 (point)) (list 'mouse-face (face-at-point t))))
   (forward-char))))
(add-hook 'org-finalize-agenda-hook 'rg/modify-mouse-face t)
0
додано