Спокійно компілюйте, якщо є помилки

Я хочу запустити compile або recompile , але я не хочу, щоб спливаюче буфер * compilation * з'являвся, якщо не було помилки або не зовсім Якщо компіляція буде успішною, я просто повинен побачити сповіщення в області відлуння. Ось як працює AUCTeX; Я хочу це для довільних компіляційних команд у довільних режимах.

Це маленьке колесо, щоб бути впевненим, але я не можу знайти його вбудованим (як це робиться в Emacs 24.3). Перш ніж перейти до його винаходу, чи це вже існує десь?

3
Я не знаю, чи є така річ. Але якщо я хотів би зробити щось подібне, я б почав з compilation-start-hook і compilation-filter-hook . По-перше, поховати буфер (і, можливо, перейменувати його), другий, щоб спостерігати за помилками, а потім повернути його назад.
додано Автор Yann Trevin, джерело
Подивіться на (setq overwin (display-buffer outbuf) (nil (allow-no-window.t)))) , рядок 1693 compile.el в master branch - функція compilation-start . Якщо ви є модифікатором проти джерела, який порадує порадою тощо (наприклад, серед більшості користувачів Emacs), ви можете налаштувати правило display-buffer-alist відповідно до ваших потреб. Пару років тому я взяв compile.el і зробив його мою власну настройку - так що я просто модифікую це безпосередньо за бажанням.
додано Автор lawlist, джерело

Відповідей немає

0
ІТ КПІ - JavaScript
ІТ КПІ - JavaScript
504 учасників

співтовариство javascript розробників в Telegram