Налаштувати налаштування?

Я є новим для Emacs. Як налаштувати параметр?

Насправді це загальне запитання, натхненне керівництвом org-mode :

enter image description here

У цьому описі він називається (історія setq org-clock-persist) . Де я повинен це встановити?

Я новий користувач до Emacs, і я починаю з org-mode . Якщо мені потрібно встановити це в файлі .emacs , я не знаю, як знайти його і зробити це.

Крок за кроком керівництво буде корисним.

3
Погляньте на керівництво вузлів . Файл emacs та налаштування , щоб розпочати роботу. Я знайшов ці ресурси за допомогою веб-пошуку для "emacs .emacs " та " налаштувати emacs ".
додано Автор Scott Cowan, джерело
@Prasanna цей обмінний файл emacs не існував, коли було задано це питання. Тепер, коли існує офіційний сайт для обміну файлами emacs, тут потрібно вказати всі питання, пов'язані з emacs. Звичайно, існують винятки, але їх кількість мало.
додано Автор Louis Salin, джерело
Відповідь доступна тут. superuser.com/questions/73458/where-is-emacs-file . Як-небудь я пропустив це. ЧОМУ, чому питання emacs на суперкористувача? Де слід запитати emacs ?
додано Автор Dori, джерело

2 Відповіді

Таким чином, ваш файл .emacs зазвичай знаходиться в декількох місцях, за винятком випадків, коли це було встановлено дивним способом. Файл .emacs.el за замовчуванням знаходиться у вашому домашньому каталозі або в каталозі під назвою .emacs.d. І ваш файл .emacs має називатися як .emacs.el або init.el. Що стосується налаштування речей, просто вставте налаштування у свій файл init. Але в залежності від режиму, у якому ви працюєте, є функція, яка викликається Легка настройка, яка багато в чому це для вас, що ви можете отримати з меню або зателефонувавши з M-X. Я сподіваюсь, що допомагає!

2
додано

Я просто хотів опублікувати цю пряму відповідь, яку я вважаю більш релевантною.

In Windows(10):
C:\Users\$USERNAME\AppData\Roaming\.emacs
Here

  1. \AppData\Roaming are hidden folders, so type them in the address bar and Windows will show them to you as you type.
  2. $USERNAME is your username in your computer for your login.

In Ubuntu(Linux)
home\$USERNAME\.emacs

1
додано