Яка послідовність клавіш - це вбивство великої частини мого буфера?

Яка послідовність ключів для видалення з поточної позиції до початок буфера?

Я не запитую, тому що хочу використовувати послідовність, але щоб запобігти цьому. Я завжди роблю це помилково, часто, коли я працюю надто швидко, і я не розумію його лише пізніше. Це трапляється лише, може бути, чотири рази на рік, але іноді, якщо я не розумію це досить скоро, це може бути руйнівним.

Я міг би вимкнути функцію чи послідовність, якщо б тільки знала, що це таке було.

Може бути, мені доведеться включити якийсь журнал натискання клавіш, щоб точно з'ясувати, як я роблю цю помилку?

Я помітив, що проблема виникає, коли я перебуваю в text-mode . Я використовую EMACS 24.3.1 на Windows 10, у випадку, якщо це актуально.

0
Спробуйте l (або M-x view-lossage ), щоб побачити останні натискання клавіш
додано Автор alastairs, джерело

1 Відповіді

Цілком можливо, що ви називаєте kill-region , який пов'язаний з C-w . Це те, що можна розглянути в команді cut в інших програмах. Якщо регіон не активний, він з вашої точки вбиває останню позначку, що може бути початком буфера.

The command view-lossage (bound to C-h l or l) displays the last 300 input keystrokes.

3
додано
@tom Ви можете скористатись командою (killad-область (за активним регіоном лише активно) (якщо (область використання -p) ad-do-it (повідомлення "Регіон не активний"))) щоб уникнути такої поведінки. За допомогою цієї поради регіон вбивається лише в тому випадку, якщо він активний і не порожній.
додано Автор Mike Spivey, джерело
Дякую Жюле. Добре, C-w (kill-region) - це хліб-масло, тому я не буду його відключати, але я не знав, що його поведінка за умовчанням описана, коли позначка не активна. Справу закрито.
додано Автор Dima Tisnek, джерело
Боже, ще краще. Я дам йому спробувати.
додано Автор Dima Tisnek, джерело
Що ж, це працює, але також вимикає kill-line, C-k. Якщо я знайду спосіб вирішити цю проблему, я розміщую його.
додано Автор Dima Tisnek, джерело
Радий допомогти. Якщо ця відповідь вирішить вашу проблему, не соромтеся позначити її як прийняту, щоб дозволити іншим дізнатися, що ця справа закрита. Дякую!
додано Автор Airsick, джерело
Я не зовсім впевнений, чому моя відповідь була неприйнятною, оскільки ви хотіли знати, що таке функція. Якщо ви також хочете змінити функцію, то, можливо, ви можете скопіювати команду kill-region (вихідний код якого можна знайти запустивши Ch k Cw ) у ваш власна функція, яка називається kill-region-safe або щось з цього ільк. У цій новій функції ви можете спочатку додавати чек, щоб перевірити, чи region не має значення. Після цього ви зможете зв'язати kill-region-safe з C-w !
додано Автор Airsick, джерело
Ви також можете називати kill-region до kill-region-safe , а потім загорнути kill-region-safe в defadvice , а потім перемістіть kill-region-safe до Cw
додано Автор Airsick, джерело