Emacs не містить пакет "пакет"

Я хотів би принаймні додати автоматичне завершення C, щоб я міг використовувати Emacs на регулярній основі як мій редактор C. Я є новим для Emacs, і я його вже встановив у моїй системі, тому що це було з ОС (я думаю). Це версія 22.1.1.

Я намагаюся пройти наступний підручник:

https://www.youtube.com/watch?v=HTUE03LnaXA

Щоб додати автозавершення до Emacs, ми почали додавати наступний код до файлу ~/.emacs :

; start package.el with emacs
(require 'package)
; add MELPA to repository list
(add-to-list 'package-archives '("melpa" . "http://melpa.milkbox.net/packages/"))
; initialize package.el
(package-initialize)

Але коли я зберігаю файл ~/.emacs і знову запускаю Emacs, я отримую таке повідомлення:

Під час завантаження `/Users/cell/.emacs 'сталася помилка:

     

Файлова помилка: неможливо відкрити файл завантаження, пакунок

     

Щоб забезпечити нормальну роботу, слід дослідити та видалити   причиною помилки у файлі ініціалізації. Запустіть Emacs з   `--debug-init ', щоб переглянути повну помилку backtrace

     

Завантаження find-func ... завершено find-бібліотека-ім'я: не вдається знайти бібліотечний пакет

Я нічого не знаю про Lisp, але з мого розуміння проблема полягає в тому, що пакет, який називається 'package не існує. Дійсно, якщо я намагаюся його знайти

M-x find-library

а потім я введу package , він повідомляє мені:

Не вдається знайти пакет бібліотеки

Відповідно до цієї відповіді:

https://stackoverflow.com/questions/20105967/emacs-marmalade -конечно відкритим завантаженням-файл-пакетом

Можливо, у мого Emacs немає пакунка . Як я можу вирішити це, і в основному, як я можу додати автоматичне завершення програм C?

Примітка. Я б вважав за краще приклеювати цю версію термінала Emacs, мабуть, з ОС. Я також встановив ще один Emacs, використовуючи файл .dmg , але я також хотів би працювати на терміналі (або в основному).

2
@elethan OS X містить GNU Emacs 22, останню версію, випущену під GPL 2.
додано Автор Ishmaeel, джерело
Якщо ви знаходитесь на OSX, я не думаю, що Emacs було б попередньо встановлено (хоча я міг би помилятися). Я також не знаю, чи ваша проблема викликана наявністю старої версії, але ваша версія досить стара. Я знаю, що не хочете оновлювати, але я думаю, що ви будете стикатися з більшими проблемами, ніж це, якщо цього не зробите.
додано Автор Lord Loh., джерело
@lunaryorn дякую за інформацію! Я припускав, що оскільки він не поставляється в попередній упаковці з більшістю дистрибутивів Linux, він не буде поставлятися разом із ОС X.
додано Автор Lord Loh., джерело

1 Відповіді

OS-X поставляється з emacs 22, що минуло кілька років. Один із простих способів отримання поточних emacs - це завантажити з http://emacsformacosx.com/ . Це дасть вам пакет.

8
додано
Так, це саме те, що я встановив (крім того, який я вже мав). Проблема полягає в тому, що я хотів би запустити Emacs також з терміналу, і команда emacs за замовчуванням пов'язана з Emacs, яка поставляється з ОС ... Я знаю, що можу додати нові встановлені Emacs на шлях, але чи існує спосіб зробити цей новий за замовчуванням?
додано Автор Craig Vermeer, джерело
Так, це зробив, дякую! І щоб запустити його без вікна, я також додаю наступний псевдонім: alias = "emacs -nw" , якщо хтось зацікавлений.
додано Автор Craig Vermeer, джерело
У мене виникло запитання: чи встановлений dmg Emacs також називається ~/.emacs перед початком ініціалізації, чи він відноситься до власного вихідного файлу запуску?
додано Автор Craig Vermeer, джерело
Додавання нових емуляторів до шляху має зробити фокус, просто покладіть його на фронт. У мене є це в моєму .bash_profile: export PATH =/Applications/Emacs.app/Зміст/MacOS: $ PATH
додано Автор Thomas Myron, джерело
Ті ж ~/.emacs
додано Автор Thomas Myron, джерело