Який би хороший спосіб зрозуміти існуючий механізм кешування системи?

Вітаю, я працюю над існуючим сайтом Drupal для мого клієнта. У нього цей веб-сайт працює трохи повільно, і мій клієнт хоче, щоб я внести зміни в систему кешування цього веб-сайту, оскільки він постійно збігається, коли користувач вважає, що сайт піднімається.

Тепер мені потрібна порада про те, з чого почати розуміти систему кешування цього сайту. Я виконував кілька функцій кешування Drupal, і я бачив файли boost і memcache там.

1
З точки зору "збоїв", будь ласка, будьте більш конкретними. Ви вичерпаєте баран, з'єднання з DB стає повним, і т.д. Також це, мабуть, потрібно перемістити на drupal.stackexchange.com
додано Автор mikeytown2, джерело

1 Відповіді

Я не знаю, яку версію друпалу ви запускаєте, але це не повинно робити такої різниці, окрім доступних для вас модулів.

В основному, Drupal має кеш-API, який працює, зберігаючи те, що хоче кешувати в БД в таблицях, починаючи з cache _ , використовуючи cache_set і cache_get . Якщо сайт має великий обсяг трафіку, додані накладні витрати на читання та запис у БД можуть звести його. Ці функції будуть працювати з будь-якими модулями кешування, які ви замінюєте оригінальними, наприклад:

Щоб додати це, ви можете додати різні модулі для зміни кеш-пам'яті, наприклад, за допомогою memcache , щоб зберігати значення кешу в пам'яті, а не в БД. Вам все одно потрібно буде налаштувати екземпляр memcache на сервері, а потім встановити його в settings.php, але все це пояснюється в readmehe memcache.

Існує дуже великий шанс, що сайт страждає через перегляди на сторінці. Я б подивився на думки та побачив, чи хтось робить запити дуже повільними. Перегляди завжди важкі в БД. Можливо, ви захочете пройти кожен з переглядів і змінити (або навіть увімкнути) часовий пояс і налаштування свого кешу.

Ви можете страждати, тому що у вас багато входу в систему користувачів на сайті, і вони будуть обходити багато кеш-пам'яті, тому ви можете спробувати AuthCache , який дозволяє точно налаштувати кешування блоків для зареєстрованих користувачів.

Ви також можете робити деякі пошуки для сайтів високого трафіку та кешування для друпалу. Я знайшов зовсім небагато, коли переглянув сайт, на якому працював близько 100 000 відвідувачів на день.

1
додано