Доступ до facebook Iframe за допомогою jQuery

Багато подібних проблем було задано про доступ до iframe за допомогою JavaScript, можливо, це буде одним з них. Але, розглядаючи відповіді на цю проблему, я розумію, що не можу отримати доступ до iframe, якщо він знаходиться в іншому домені, як Facebook. Що я хотів, це використання facebook send/similar system і збір facebookids, поглянувши на IFRAME фан-клубу, який відкрився на моєму веб-сайті.

Цікавим моментом для мене є те, що я бачу ідентифікатори та весь вміст html, перевіряючи елементи iframe, але коли я намагався отримати доступ до елементів за допомогою jquery, він говорить "це заборонено". Я просто намагаюся проаналізувати HTML так, як Facebook це розуміє і ігнорує операцію?

всі сценарії iframe ігнорують цей тип доступу і як це зробити?

Спасибі заздалегідь,

0
Для отримання цієї інформації вам може знадобитися використання facebook API.
додано Автор jrummell, джерело
батьківські фрейми не мають доступу до закордонних доменів, див. політику такого ж походження
додано Автор Eonasdan, джерело

1 Відповіді

Ви можете побачити його за допомогою інструмента перевірки елементів, лише тому, що браузер дозволяє йому специфічно для цього інструмента (уявіть собі це, як є угоду між firefox і firebug, chrome і його інструментом перевірки тощо).

З іншого боку, неможливо отримати доступ до нього безпосередньо через javacript, тому ви не зможете отримати доступ до html iframe.

1
додано
ІТ КПІ - JavaScript
ІТ КПІ - JavaScript
504 учасників

співтовариство javascript розробників в Telegram