Нові інтерфейси користувача в Python 3.2

Я новачок у програмуванні, і я використовую Python 3.2.

Я почав створювати дуже просту програму графічного інтерфейсу (додав кілька написів та кнопок). У мене є кілька запитань:

  • Як додати фон до вікна, у якому є мої віджети?

  • Як зробити програму закрити вікно, якщо натиснути одну кнопку?

Я сподіваюся, що на ці запитання ще не було відповіді, витративши пару хвилин на пошуки тут.

Дякую за ваш час!

0
фонове зображення або колір фону?
додано Автор joaquin, джерело

2 Відповіді

Tkinter безпосередньо не підтримує фонові зображення. Однак, що ви можете зробити, це створити візитну позначку або полотно, завантажити зображення до нього, а потім використати цей віджет як контейнер для всіх інших віджетів. Тим не менш, вам доведеться вручну керувати плиток або розтягуванням зображення.

The question about exiting has been answered before: Python: How can I make my tkinter app exit properly? and Close a tkinter window?

1
додано

Я рекомендую вам використовувати pyGTK, якщо хочете

http://www.pygtk.org

http://www.linuxjournal.com/article/6586

1
додано
Вибачте, але я проголосував, бо це не стосується питання взагалі. Все, що ви кажете, "чувак, я думаю, ви вибрали неправильний інструментарій GUI, тому що це не моя улюблена". Якщо ви принаймні намагаєтесь сказати чому хтось повинен переключитися і вирішити їх фактичне запитання (наприклад, "як додати фонове зображення за допомогою pygtk: .."), то у вашій відповіді буде набагато більше шансів не проголосувати.
додано Автор Bryan Oakley, джерело
Добре зазначено, спасибі за роз'яснення
додано Автор macki, джерело
ІТ КПІ - Python
ІТ КПІ - Python
625 учасників

Канал обговорень про всякі штуки зі світу пайтону. Прохання: 0. мати повагу одне до одного; 1. не матюкатися в сторону людей; 2. не захламляти тред повідомленнями по одному слову;