в програмах Rails, як організувати файли окулярів .feature?

коли я дістався до цього проекту, з'явилися тести на огірок у "функціях/розширенні", які працювали з JavaScript і декількома в "функціях/простих", які не вимагали js. з пізнішим розвитком сценарію @javascript, це не має сенсу. і, як кількість файлів функцій, які ми ростемо та ростемо, було б здорово, якби це залишилося акуратним.

так, у кращій практиці земля:

1) скільки часу повинно бути. Я намагаюся зберегти кожен вузький і конкретний з 1 або 2 «сценаріями».

2) Якою папкою/файловою структурою слід зберігати їх?   2а) як може одна група подібних функцій?

0

2 Відповіді

1) Як тільки ви зробите їх протягом декількох місяців, ви незабаром знайдете те, що найкраще підходить для вас. Моя порада - ви повинні зробити їх маленькими. Ми часто розбиваємо наші попередні функції на дрібні шматки, але ніколи не об'єднували їх. Це зручно для використання фонів тощо ...

2) У нас виникла велика проблема з цим і витратними віками, роблячи це одним шляхом, а потім іншим. Врешті-решт, ми намагалися групувати їх за допомогою послуг, які надає наша компанія. наприклад, платежі, реєстрація клієнтів, управління запасами

Незручно, функції не завжди відповідають ієрархічному представленню дерева в усьому світі, тому ліберальне використання тегів, і ваша основна група функцій є менш важливою.

Ви пробували двір? Є приклад тут . Ми просто побудували його в нашому CI, це дозволяє вам об'єднати набори сценаріїв на основі теги, ви можете створювати спілки, перехрестя тощо ... добре варто :)

2
додано
щиро дякую. я завжди спокушуюсь чіплятися за певну організацію на основі "контролера". Я згоден, що це збігається з "функціями".
додано Автор whatbird, джерело

Я буду тримати JavaScript та не-JavaScript-версії сценарію разом, оскільки вони повинні бути дуже схожі.

Ймовірно, що у файлі об'єктів більше 8 сценаріїв, можливо, занадто багато.

Корисний підхід полягає в тому, щоб мати папку, яка представлятиме функції високого рівня (іноді називають епікс або теми) та окремі файли функцій у цих папках для різних аспектів поведінки.

Наприклад, у вас може бути функція "Каталог працівників", в якій окремі файли функцій містять сценарії для фотографії, місцезнаходження офісу, посаду та інше.

Залежно від розміру та складності вашого додатка ви можете об'єднати ці папки в інші папки.

(Зверніть увагу, що жоден з перелічених вище не стосується додатків Rails).

1
додано
спасибі, так, відокремлення js/non-js виникла внаслідок деякої ранньої реалізації, я буду радий кинути його. більше папок!
додано Автор whatbird, джерело