Як налаштувати зашифровані налаштування платежу в PayPal?

Я успішно працював над сценаріями Райана Бейтса http://railscasts.com/episodes/143-paypal-security , і отримав PayPal Standard Payments Standard для роботи з IPN та зашифрованими налаштуваннями платежу в ізольованому ящику.

Коли я намагаюся налаштувати зашифровані налаштування платежу у моєму виробничому середовищі, хоча я вважаю, що сторінка налаштувань виглядає зовсім іншою, ніж налаштування, які я отримував у своєму бізнес-обліковому записі в пісочниці. У розділі "профіль" немає згадки про "зашифровані налаштування платежу".

  1. Яка різниця між бізнесом та особистим обліковим записом у пісочниці? Мені потрібен обліковий запис "бізнес" і що це таке?
  2. Залежно від 1, як мені налаштувати зашифровані платежі?
  3. Я використовую австралійський обліковий запис PayPal, чи міг би щось з цим зв'язатись?

BTW - у мене не було жодної проблеми з оплатою та використанням IPN у моєму обліковому записі продукту без шифрування.

дуже дякую.

0

2 Відповіді

1) Бізнес і тестові рахунки повинні імітувати реальні рахунки. Наприклад, коли тестовий користувач купує ваш продукт, ці гроші додаються до бізнес-облікового запису. 3) сумнівайся в цьому. Пісочниця призначена для всіх.

Update: Looks like the Australian site is different.

0
додано

Схоже, що причиною моєї плутанини є те, що веб-сайт австралійського платника Pay Pal представлений інакше, ніж міжнародна версія, і виглядає не так, як пісочниця.

Отже, для запису, якщо ваша обліковий запис типу Business, параметри шифрування в австралійській версії знаходяться на:

Profile > My Selling Tools > Encrypted Payment Settings (right at the bottom of the page)

0
додано
IPN добре працює для мене в режимі "Піктограма", хоча для користування шифруванням потрібно завантажувати сертифікати в обох середовищах та використовувати ідентифікатор сертифікату середовища.
додано Автор Ian, джерело