Встановити OS X Lion на повноекранному робочому столі

У OS X Lion, коли користувач перемикає програму на повноекранному режимі, вікно рухається вправо до нового простору, і це нове місце має фонове значення за замовчуванням.

У програмі QuickTime X, коли користувач перемикає весь екран, робочий стіл на новому просторі, який створюється, є чорним.

Чи є код для створення власного зображення робочого столу для нового створеного простору? Я знаю, що можна змінювати фон робочого столу кожного простору в Lion за допомогою системних уподобань, але мені не потрібно його змінювати, але щоб його було вже налаштовано, коли створюється простір для того, щоб дозволити додатку переходити на повний екран.

5

1 Відповіді

На жаль, немає. Текстура білизни за умовчанням відображається під час переходу програми на повноекранний (так, щоб він мав власний пробіл).

Можна встановлювати різні зображення для настільних пристроїв для звичайних прогалин, не використовуючи прикладні програми, доступні в NSWorkspace (тобто - setDesktopImageURL: forScreen: options: error: ), але вони 't дійсно дозволить вам контролювати простір, на якому встановлено зображення - схоже, просто встановіть будь-який простір, в якому ви зараз знаходитесь.

На жаль, відповідь ні.

2
додано