Розвиток інтерфейсу Metro (Windows 8) від Windows 7

Як розвинути Windows 8 на моєму комп'ютері Windows 7? Я не хочу встановлювати віртуальну машину. Я перевірив програму Visual Studio 11 Preview, але я не впевнений, що це дозволить мені розробити інтерфейс Metro.

15
Якщо ви не хочете інсталювати його як VM, ви можете завантажити його в подвійний режим ...
додано Автор Anthony, джерело
Чому ви не хочете встановити віртуальну машину?
додано Автор Mike Christensen, джерело
Метро вимагає WinRT і що ТІЛЬКИ для Windows 8 поки що. Ви можете імітувати погляд на метро, ​​але ви не можете йти за правилами метро, ​​використовуючи щось, ПЕРЕД ДО Windows 8.
додано Автор DoomerDGR8, джерело
@ Майк Крістенсен, у мене дуже обмежений простір на жорсткому диску ноутбука, який змушує мене не мати його як віртуальний мультимедіа або мати подвійне завантаження для нього.
додано Автор whihathac, джерело
@Anthony Те ж саме, що і вище!
додано Автор whihathac, джерело

3 Відповіді

Ви не можете робити розробку стилю Metro з Windows 7. Якщо ви не можете встановити Windows 8 безпосередньо або через VM або подвійне завантаження, ви не зможете створювати додатки стилю Metro на цьому комп'ютері.

6
додано

Найпростіше всього зробити так, щоб ваша машина Windows 7 була подвійною для завантаження в Windows 8. При подвійному завантаженні ви все ще можете отримати доступ до файлів на машині Windows 7, коли ви завантажуєтесь до Win 8. Є багато способів, доступних ; ось такий: http: //www.intowindows .com/how-to-dual-boot-windows-8-with-windows-7/.

Ви також можете встановити попередній перегляд VS11 у вікні Windows 7 для побудови DLL, які буде використовувати прикладна програма Metro, для експерименту з C ++ AMP або просто, щоб почати знайомство з VS інтерфейсом. Будь-яка програма, яку ви збираєте з цим (або VS2010, або VS2008 або іншим), буде радісно працювати на робочому столі Win8, так само, як це було з Win7.

Те, що ви не можете зробити, це побудувати (не забувайте про тест) Win8 Metro додатків, використовуючи тільки поле Win7. Все-таки

4
додано
Спасибі, що я зрозумів це. Я встановив VS11, але виявив, що не дає мені можливості створити MEtro UI. Спасибі за вашу допомогу! Але я не можу мати подвійну завантаження/встановити vm, оскільки у мене обмежений простір на моєму hdd.
додано Автор whihathac, джерело

Здається, що віртуальні лабораторії Windows 8 ( http://msdn.microsoft.com/en- us/jj206431.aspx ) не потрібно встановлювати Windows 8. Спробуйте це в Windows 7.

1
додано