У Flex, щоб змінити розмір даних уручну, як я можу зберегти ширину стовпців розумною?

Всякий раз, коли ви змінюєте розмір таблиці даних вручну (не за допомогою коду), останній стовпець зберігає більшу частину ширини. Що ще гірше, коли ви його розширюєте і зменшуєте в значній мірі, інші стовпчики можуть бути розмазані. Ось прекрасний приклад:

Datagrid Example

Ідеальне рішення розподіляло б ширину в рівній мірі або пропорційно довжині тексту. Крім того, якщо не було б охоплення тексту, коли це не потрібно. Налаштування ширини 0.5 у наведеному вище прикладі, здається, полегшує проблему, але не запобігає її цілком.

Що я також хотів би знати, якщо є які-небудь добре відполіровані, користувацькі datagrids, які вирішують це. Намагаючись знайти рішення, я підозрюю, що єдині доступні рішення є більш спеціальними.

0

1 Відповіді

Я знаю два способи уникнути цієї проблеми.

1) Використовуйте List зі спеціальним візуалізатором елементів, який імітує стовпці (скажімо HBox , розділені правилами), і заголовок, який повторює макет візуалізації елемента. Це не дуже елегантні рішення, але розмір є досить передбачуваним. Також ви можете легко додати функцію сортування (додавши кнопки до заголовка), але я не впевнений, чи можна змінити розмір стовпчика тут.

2) Використовуйте spark s: DataGrid з SDK 4.x. Вона не має таких проблем зі зміною розміру AFAIK.

1
додано