Node.js на RedHat і Amazon EC2

У мене встановлений Node.js на екземплярі RedHat EC2. Я також встановив Express і намагаюся запустити 'node app.js'. Я отримую повідомлення консолі, що він слухає порт 3000. Я намагаюся перейти до http: //.com/pute-1.amazonaws.com: 3000/але нічого не з'являється. Я намагався змінити його на 8080 і нічого. У моїй групі безпеки є всі ці порти (TCP 3000, SSH 22, TCP 8000, TCP 8080). Не знаю, чому це не працює! Це щось із RedHat?

Будь-яка допомога оцінюється. Дякую

0

2 Відповіді

Існує велика ймовірність, що ваш екземпляр постачається з активним брандмауером.

do: iptables -L

він повинен перерахувати поточний статус брандмауера.

Потім, залежно від вашої версії RedHat Linux, потрібно буде налаштувати брандмауер для відкриття портів. (Див. Документацію redhat або http: //www.cyberciti .biz/faq/rhel-fedorta-linux-iptables-firewall-configuration-tutorial/)

2
додано
Я не впевнений, що робити з виводу. Я бачу "Chain INPUT", "Chain FORWARD" і "Chain OUTPUT". Я бачу, під заголовком "Chain FORWARD", це означає "REJECT all - anywhere (src) в будь-якому місці (dst) відхилити-з icmp. Це винуватця?
додано Автор jnfr, джерело
Зрозумів! Я запустив iptables -F , щоб скинути всі поточні правила, а потім `` iptables -A INPUT -i eth0 -p tcp -dport 22 -j ACCEPT '' для портів, які мені потрібні, і він працював. Велике спасибі за вказівку в правильному напрямку.
додано Автор jnfr, джерело
Майте на увазі, що брандмауер відновиться, коли ви перезавантажите примірник.
додано Автор Martin Samson, джерело

У майбутньому перевірте групу безпеки, яку ви призначаєте під час створення екземпляра EC2. Ви можете змінити цю групу після цього, але не можна призначити іншу групу. Переконайтеся, що порт 3000 відкритий.

0
додано
dev-ua/node
dev-ua/node
1 122 учасників

Chat for Node.js developers. We love other non-frontend JS environments too!