Зареєструйте ескіз файлу з ОС для довільного типу файлів

Чи існує спосіб, яким я можу додати який-небудь вміст у верхній частині мого файлу (бінарний), який покаже thubmnail файлу (можливо, також включений у бінарний файл)? Крім того, чи можна створити якийсь прихований файл або каталог, який буде картувати ескізи до файлів для браузера OS/файл?

Я дійсно просто зацікавлений в * nix на даний момент. Крім того, я не запитую, як створити ескіз, я питаю, як зв'язати ескіз (або переглянути його файл з файлу) під командою Gnome, KDE або MAcOS.

У випадку, якщо вам цікаво, я працюю з дуже великими 3D-наборами наукових даних у форматі HDF5. Набори даних дійсно великі, і FOREVER потрібно створювати, досліджувати та відтворювати, а їх є. Було б чудово мати можливість переглядати їх у файловому браузері з ескізами, які дозволять користувачеві (мені та іншим) переглядати - у низькій частині ресурсу набору даних, щоб допомогти вирішити, який з них відкрити. HDF5 забезпечує деякий пробіл "user-block" на початку файлу, в якому можна було б зберігати зображення чи файл xml і т.д. Знову ж таки, я можу генерувати ескізи, мені потрібно спочатку сказати браузер файлів, де він знаходиться, і що він повинен відображати ескіз.

Дякую

0

1 Відповіді

Вам слід написати плагін для файлове менеджера кожного середовища на робочому столі.

For GNOME, Nautilus is the assumed file manager. There are tons of previewers/thumbnailers available, so you can dissect one. Here's a simple MP3 cover art thumbnailer written in Python: https://bbs.archlinux.org/viewtopic.php?id=114098

Що стосується KDE та Mac OS, я не дуже впевнений. KDE має бути схожим на GNOME, коли мова заходить про ескізи, але Mac OS не входить в сферу мого знання. Вам слід було б кодувати інший плагін, я б припустив.

0
додано