Використання XMPP для постійного спілкування з мобільним додатком

Мобільний додаток, яким я працюю, вимагає від сервера спілкування з ним часто протягом короткого періоду часу, у тому числі в режимі реального часу (або дуже близьких) речей для показу додатка (від інших користувачів).

Це буде додаток для iOS та Android.

Я займався дослідженням C2DM і на цій сторінці http://code.google.com/android/c2dm /quotas.html , внизу він рекомендує розглянути питання про "впровадження XMPP або власний протокол для обміну повідомленнями".

Що я хочу спілкуватись між сервером та додатком, не легко перетворюється в звичайний рутильний зразок XMPP, як би ви хотіли насправді реалізувати його?

Чи буде це випадок вибору відповідних бібліотек XMPP для мов сервера та мобільних додатків, а потім створення користувацького сервера (і клієнтської сторони)? Чи не спричинить це заряд батареї на телефоні? Чи можна це зробити за допомогою RESTful architecture?

(Якщо це допомагає, наразі для сервера не прийнято жодних рішень, крім того, що він має бути дуже масштабованим).

1

1 Відповіді

Якщо щось, про яке ви хочете спілкуватися, можна легко представити як xml і не надто велике, то це легко зробити через XMPP. XMPP дуже розширюється. Вам потрібно буде написати сторону клієнта (очікується) і використовувати один з багатьох доступних серверів. Налаштування на сервері зазвичай означає написання компонента (загальний та підтримується спец) або який-небудь плагін (це буде специфічно для сервера), але без додаткової інформації я не міг сказати вам, чи це буде потрібно чи ні.

Він використовується набагато більше, ніж просто чат-додатки, хоча це буде найпоширенішим використанням. Можна обробляти майже будь-які текстові обміну миттєвими повідомленнями (як і інші). Існує величезна кількість розширень базового протоколу для підтримки широкого спектру функціональних можливостей .

2
додано
Крім того, зокрема, у випадку терміну служби акумулятора, незайнятий TCP-зв'язок не має суттєвого ефекту. Щоб отримати корисну інформацію, перегляньте xmpp.org/extensions/xep-0286.html (don Не можна відкласти поточним "відкладеного" стану цього документа - це просто пов'язано з оновленням автором, інформація все ще актуальна).
додано Автор MattJ, джерело
android_jobs_ua
android_jobs_ua
120 учасників

Публикуем вакансии и запросы на поиск работы по направлению Android. Здесь всё: full-time, part-time, remote и разовые подработки.

IT KPI iOS
IT KPI iOS
74 учасників

Чат обсуждения IOS. - Оффтоп, флуд, оскорбления и вбросы здесь не приняты. - За нарушение - предупреждение или mute на неделю. - За спам и рекламу - ban. Все чаты IT KPI: https://t.me/itkpi/602

ios_jobs_ua
ios_jobs_ua
27 учасників

Mobile Dev Jobs UA
Mobile Dev Jobs UA
20 учасників

Публикуем вакансии и запросы на поиск работы по направлению iOS, Android, Xamarin, RN и т.д.