Навіщо створювати хеш в перцептуальному хаше?

I've been working through the examples at http://www.hackerfactor.com/blog/index.php?/archives/432-Looks-Like-It.html&comment-submitted#feedback and I got stuck trying to create a hash from the bits of the image after it's processed. If you hash the binary string created from the pixels of an image and then look at the hamming distance to analyze how different the photos are, what good is creating a hash doing a hamming distance vs. doing a hamming distance on the raw binary string? Is the hash created merely to speed things up?

Я багато не знаю про хеші. Я припускаю, що в цьому випадку вони працюють як фільтруючий механізм для майже однакових фотографій? Але хіба ця фільтрація не досягається зменшенням фотографії та перетворенням його в градацію сірого?

0

1 Відповіді

Ідея, представлена ​​в повідомленні блогу, полягає в тому, як визначити схожі зображення. І мета полягає в тому, щоб втратити правильний вид інформації, щоб залишилось значне і легко порівняти. Отже, існують два аспекти: як швидко і наскільки точно ви можете порівняти. Якщо ви зменшите свою фотографію до 8x8 чорно-білого кольору (тобто 64 біта інформації), то це не має значення, якщо ви називаєте це "сировим ланцюгом прикусу" або "довгим хешуванням" (ну, як зазначив @Blender це не дійсно хеш у традиційному використанні терміну). Важливим є те, як його зменшити, яка інформація залишається, а що втрачається.

1
додано