Як створити GUI, який покаже отримане SMS-повідомлення?

У мене є додаток на телефоні першого користувача, який надсилає SMS другому користувачеві. Я можу відправити SMS другому користувачеві, але я хочу мати кнопку, яка зможе показати мені отримане SMS-повідомлення. Зараз у мене є код з підручника http://mobiforge.com/developing/ story/sms-messaging-android , але він показує SMS одразу ж після того, як він отриманий другому користувачеві. Я хочу, щоб він відображався лише тоді, коли натискається певна кнопка типу "Переглянути SMS". Як я можу це зробити? Будь-які ідеї будь ласка.

Ось посилання на код:

http://pastebin.com/Hu317WNd

1

2 Відповіді

Вам доведеться зберігати повідомлення в пам'яті/db/файл де-небудь, а потім, коли користувач натискає кнопку, у якій відкривається файл/sql, і показує 1-е повідомлення в стекі.

Послухайте, клацніть на кнопці, отримаєте останнє повідомлення, відобразиться.

Чи можете ви навести деякі підручники для цього чи іншого фрагмента коду   бути легким тоді. І ще одне, коли це повідомлення вилучено з   у файлу ми можемо мати відповідь, щоб користувач міг відповісти на нього? Якщо   так, будь ласка, поясніть, як? Або скажіть, як я можу змінити вищезазначене   вимога до цього?

Я можу опублікувати деякі посилання, і ви можете поставити їх разом

Button Click listener Right at the top

Reading and writing to a file This probably isn't the best way, but you could have a comma delimited file that stores the messages that are waiting to get replied to. The best way would be a database, but since it seems your a beginner start with a file or maybe even shared preferences.

Коли ви читаєте повідомлення у файлі або на дБ, у вас повинно бути дані # телефону, і ви можете мати кнопку відповіді, яка відображається під час відображення повідомлення.

2
додано
Чи можете ви дати деякі посилання для підручників для цього чи деякого фрагмента коду, щоб потім було легко. І ще одна річ, коли це повідомлення відхиляється з файлу, ми можемо мати відповідь, щоб користувач міг відповісти на нього? Якщо так будь ласка, поясніть, як? або скажіть мені, як я можу змінити вищевказану вимогу до цього? Заздалегідь спасибі.
додано Автор dark_shadow, джерело

Виходячи з навчального посібника, який ви надсилаєте, просто збережіть повідомлення, коли він буде отримано у програмі трансляції.

0
додано
Як я можу це зробити? Чи можете ви роз'яснити це?
додано Автор dark_shadow, джерело
@Lan: Будь ласка, поясніть трохи більше про концепцію. Дякуємо заздалегідь.
додано Автор dark_shadow, джерело
На цю проблему є багато орендарів, які можна вирішити за наявною документацією. Подивіться на останній приклад коду у навчальному посібнику. У "OnReceive" збережіть повідомлення до змінної. Можливо, ви можете використовувати вектор для зберігання кількох повідомлень. Як пов'язати це з ui це зовсім інше питання.
додано Автор Ian, джерело
android_jobs_ua
android_jobs_ua
120 учасників

Публикуем вакансии и запросы на поиск работы по направлению Android. Здесь всё: full-time, part-time, remote и разовые подработки.

Mobile Dev Jobs UA
Mobile Dev Jobs UA
20 учасників

Публикуем вакансии и запросы на поиск работы по направлению iOS, Android, Xamarin, RN и т.д.