В iOS з'являється лист перевірки автентичності WiFi

У мене виникла проблема з моєю програмою iPad, яка не піднімає автентифікацію WiFi, коли вона намагається отримати доступ до мережі. Коли я спочатку відкриваю додаток, і його потрібно з'єднати, панель відображатиметься, однак, якщо я заблокую iPad і повернусь до нього після закінчення сеансу входу вхід Wi-Fi, панель не відображатиметься.

Чи потрібно це кодувати? Я розумію, панель з'явилася автоматично, коли ви намагалися використовувати мережу.

1
Звуки виглядають як гаряча пляма, що смішно налаштована. Ви пробували тестування з іншою мережею Wi-Fi?
додано Автор Perception, джерело
Схоже, це проблема з моєю точкою доступу ... Я думаю, що це пов'язано з деякими матеріалами (певними локальними доменами), яким дозволено працювати неавтентифіковані ... не дуже впевнені, але ця проблема впливає на всю систему, а не тільки на моє додаток. Я вирішив просто перейти з "зробити користувачів знати і сподіватися, що вони скаржаться на потрібних людей", щоб це було виправлено ;-)
додано Автор Errol, джерело

1 Відповіді

Я не думаю, що ви можете кодувати його. Напевно, користувачеві потрібно переключити Wi-Fi-з'єднання (вимкнути його та увімкнути), щоб підключити iOS.

1
додано
Я дивився на CaptiveNetwork, але, здається, лише дозволяє перевизначити автентифікацію та не дає змогу сказати системі, що операції з мережею не виконуються.
додано Автор Errol, джерело
IT KPI iOS
IT KPI iOS
74 учасників

Чат обсуждения IOS. - Оффтоп, флуд, оскорбления и вбросы здесь не приняты. - За нарушение - предупреждение или mute на неделю. - За спам и рекламу - ban. Все чаты IT KPI: https://t.me/itkpi/602

ios_jobs_ua
ios_jobs_ua
27 учасників

Mobile Dev Jobs UA
Mobile Dev Jobs UA
20 учасників

Публикуем вакансии и запросы на поиск работы по направлению iOS, Android, Xamarin, RN и т.д.