Чи може лише вихідний код відображення iFrame?

Чи може iFrame показувати вихідний код джерела, а не відображати його? Якщо так, то як ви це робите і чи можна це зробити на JavaScript?

1
ви пробували змінити тип міми відповіді на text/plain , який міг наказувати браузеру обробляти відповідь як звичайний текст замість HTML І, будь ласка, розробити на Javascript - де б ви його використали? У батьківському фреймі або в кадрі, який повинен відображати текст - що суперечить ...
додано Автор Robert Koritnik, джерело
Ні. Для створення необробленого тексту з веб-сторінки потрібно використовувати PHP або іншу мову.
додано Автор Blender, джерело
Чи можете ви розробити, що ви хочете відобразити вихідний код? Чи повинен він бути iFrame фактичного змісту? Чи потрібно навіть iFrame?
додано Автор Nick Q., джерело

3 Відповіді

Не безпосередньо, але немає ніякої причини, що це неможливо зробити за допомогою Javascript. Зробіть виклик AJAX, щоб отримати джерело HTML, HTML-кодувати кілька ключових символів і встановити результат як вміст вашого кадру або іншого елемента.

5
додано
JSFiddle демонструє, отримуючи поточний вміст сторінки: jsfiddle.net/7VabA
додано Автор Nick Q., джерело
Не хотілося, щоб моя пара хвилин відповіла на запитання, щоб повністю піти.
додано Автор Nick Q., джерело
@NickQ .: Дякуємо!
додано Автор Jon, джерело
Велике спасибі Джон! Я трохи попрацював з ним. Я взяв подібний підхід до того, що ви рекомендували. У мене був PHP-файл, який створив xml, але заголовок був встановлений на type = "text/txt" , а iFrame відмінно відображається! Велике спасибі!
додано Автор Philll_t, джерело

You can set the src attribute to a page on your webserver that outputs the html as plain text and not as HTML. Therefor you must set the header info content-type to text/plain. Check this page to see how it's done in PHP: http://www.jonasjohn.de/snippets/php/headers.htm

Немає способу зробити це лише за допомогою html або js. Для відображення сторінки потрібна мова на стороні сервера. Звичайно, можна отримати дані з веб-сервера в JS через xmlhttprequest, більш відомий як AJAX.

3
додано
@felipetadeo: немає проблем. Радий допомогти.
додано Автор Bas Slagter, джерело
Саме це я і збирався. Шкода, що колір не залишається з синтаксисом сафарі в iFrame. Baszz, дякую!
додано Автор Philll_t, джерело

Вам потрібен інструмент для перетворення HTML у текст для відображення.

0
додано
ІТ КПІ - JavaScript
ІТ КПІ - JavaScript
504 учасників

співтовариство javascript розробників в Telegram