JAX-WS - Налагодження нульових параметрів

Я імпортував WSDL за допомогою wsimport і застосував результат у Glassfish.

Тепер, коли я надсилаю запит SOAP (створений з цього WSDL з SoapUI), повідомлення обробляється та направляється на метод у моїй розгорнутій програмі, але всі параметри є нульовими. Можливо, є проблема з простором імен або щось у моєму запиті, але я не можу знайти його. Чи існує спосіб налагодження того, який клас шукається для відображення з JAX-WS?

Спасибі заздалегідь

0
Вау, вам потрібно все більше детально, якщо ви хочете отримати допомогу. Наприклад, релевантні частини вашого WSDL, коду реалізації та пакет XML, який ви надсилаєте через soapUI.
додано Автор Perception, джерело
Спасибі, але насправді моє питання дійсно дуже загальний, тому що мені не дозволено публікувати WSDL. Скажімо, я намагався заповнити параметри у моєму запиті, і я хотів би його налагодити (наприклад, помилка не в коді, ані у самому WSDL). Чи існує який-небудь спосіб включити реєстрацію того, чому JAX-RS ставить нульові параметри? (що таке очікуваний простір імен та що знайдено, наприклад) (я не хочу, щоб люди виправляли мою помилку, дивлячись на мій код, тому що це не допоможе іншим людям, які мають однакові проблеми з іншим WSDL, особливо коли вона конфіденційна, ви бачите?)
додано Автор Hashi, джерело

Відповідей немає

0
ІТ КПІ - Java
ІТ КПІ - Java
436 учасників