C ++: Чи є size_t тип супутника так само, як type_type?

Чи є size_t тип супутника типу type_type? Що вони не стандартизують ім'ям типу супутника, коли йдеться про тип розміру - тобто просто size_type?

0
Тип "Companion"?
додано Автор John Dibling, джерело
добре в C ++ грунтовний ліпман, size_type для контейнера тип супутника - принаймні, це те, що автор називає
додано Автор yapkm01, джерело
додано Автор Pablo, джерело
Я думаю, що це запитання має відповідь: stackoverflow.com/questions/918567/size-t-vs-containersize-t‌ ype
додано Автор offtehcuff, джерело

2 Відповіді

Я не знаю, що таке тип супутника. Але size_t є стандартним типом у C, а std :: size_t є стандартним типом у C ++. Інші речі в мові залежать від цього типу, наприклад, результат sizeof або аргумент new [] .

Єдине місце, де стандартні розмови про type_type - це контейнери. Вказано, серед іншого, на тип значення, яке повертається size() . Це зазвичай визначається в термінах allocator :: size_type , що зазвичай не є обов'язковим, але не повинно бути-stcode :: size_t .

2
додано
Наприклад, користувацький розподільник може виділяти пам'ять на сервері в Інтернеті, у такому випадку, покажчик , ptrdiff_t і size_type , ймовірно класи з складною логікою.
додано Автор Mooing Duck, джерело
@BlagovestBuyukliev: А ви думали, що читання з диска було поганим ...
додано Автор Mooing Duck, джерело
@MooingDuck: нічого собі, ви вдули в голову :-)
додано Автор Blagovest Buyukliev, джерело

size_t is not a companion type. For one thing, it's been around long before the very notion of companion types existed. Also, it's a part of C standard where the companion types can't exist.

0
додано
IT KPI C/С++ новым годом
IT KPI C/С++ новым годом
747 учасників

Чат обсуждения С/С++. - Вопросы "напишите за меня лабу" - это оффтоп. - Оффтоп, флуд, оскорбления и вбросы здесь не приняты. - За нарушение - предупреждение или mute на неделю. - За спам и рекламу - ban. Все чаты IT KPI: https://t.me/itkpi/1147