tag in iOS 4.3.5 the <meta name="format-detection" content="telphone=no" /> tag does not work. launched from the home"> tag in iOS 4.3.5 the <meta name="format-detection" content="telphone=no" /> tag does not work. launched from the home"> tag in iOS 4.3.5 the <meta name="format-detection" content="telphone=no" /> tag does not work. launched from the home" />

Вимкнення автоматичного виявлення телефону на Ipad у веб-програмі

I have found that while using the <meta name="apple-mobile-web-app-capable" content="yes" /> tag in iOS 4.3.5 the <meta name="format-detection" content="telphone=no" /> tag does not work. It will work in Safari, but not if the app is launched from the home screen.

Хто-небудь знайшов робоче рішення для цього, що не передбачає додавання тегів до номера? (Я динамічно отримую номер з бази даних та використовую його для оновлення, так що це не є варіантом)

1

1 Відповіді

Я знайшов робоче рішення. У моєму випадку я використовував пробіли теги з даними всередині них, і це не дозволило детектування вимкнення телефону працювати. Однак, якщо я тоді обгорнув тег проміжку в тезі прив'язки, де тексту декорація не встановлена, вона буде працювати. Не впевнені, чому це стосується iOS 4.3.5, але, сподіваюсь, це допомагає й іншому.

2
додано
ІТ КПІ - JavaScript
ІТ КПІ - JavaScript
504 учасників

співтовариство javascript розробників в Telegram

IT KPI iOS
IT KPI iOS
74 учасників

Чат обсуждения IOS. - Оффтоп, флуд, оскорбления и вбросы здесь не приняты. - За нарушение - предупреждение или mute на неделю. - За спам и рекламу - ban. Все чаты IT KPI: https://t.me/itkpi/602

ios_jobs_ua
ios_jobs_ua
27 учасників

Mobile Dev Jobs UA
Mobile Dev Jobs UA
20 учасників

Публикуем вакансии и запросы на поиск работы по направлению iOS, Android, Xamarin, RN и т.д.