Безпека із застосуванням екранів входу блокуUI

Я зараз не працюю над проектом кодування, який намагається реалізувати це, але мені цікаво ... Я бачив сторінки входу для входу jQuery Block, які в основному заблокують сайт, як тільки ви переходите до них, якщо ви ще не підтвердили автентифікацію ... Однак це безпечно? Я думав, що у більшості браузерів є варіанти відключення сценаріїв на стороні клієнта, тому дозволяючи людині просто вимкнути функціональність jQuery і переглядати принаймні першу сторінку, яка заблокована ... Будь-які посилання або ресурси на цю тему будуть круті . Дякую.

0

2 Відповіді

Це, очевидно, просто косметика. Ви повинні забезпечити на сервері, щоб люди не могли виконувати дії, які вони не повинні виконувати.

Проте, для платників, як у Нью-Йорку, вони не піклуються про таку безпеку - є досить "німих" людей, які думають, що їм доведеться платити.

2
додано
Ви можете просто використовувати firebug, щоб вимкнути блокуючий елемент. Якщо ви хочете зробити це складніше, запустіть таймер, який переспрямовує або відтворює елемент, якщо він зникає.
додано Автор ThiefMaster, джерело
Ну, я маю на увазі, я вже думаю, що я вже знав, що це відповідь, але як би хтось це зробив, я знаю, що це звучить темно, але я майже хотів би побачити якийсь приклад ... Я думав про використовуючи блок в минулому, щоб забезпечити вхід до сайту. Передусім це тому, що це астетічно приємно, але я хотів би конкретно знати, як хтось може обійти це ... це так просто, як просто вимкнути налаштування браузера або Ви зберігаєте сторінку локально, скидаючи код клієнта та запускаючи його з вашої машини чи щось ...
додано Автор Dylan Hayes, джерело

це не безпечно. Насправді, нічого, що залежить від клієнтської сторони (js та html), безпечно. Ключ полягає в тому, щоб захистити серверну сторону.

0
додано