як перетворити pptx, слово на android

Чи не підтримує веб-переглядання Android, pptx, типи слів MIME. Тоді iOS UIWebView робить це, і я очікував того ж. Я шукав мережу, не міг знайти будь-які треті сторонні бібліотеки для ppt, word, xls. Будь-яке слово хто-небудь? Спасибі!

0

1 Відповіді

Чи не підтримка веб-перегляду Android не підтримує pptx, ні типів слів MIME.

WebView не відображає веб-вміст. PPTX і DOC є власними форматами файлів від Microsoft, які не мають особливого відношення до Інтернету.

Ну, iOS UIWebView робить це, і я очікував того ж

Можливо, у Apple є патент на відображення не веб-форматів файлів у веб-компонентах.

Я шукав мережу, не міг знайти сторонні бібліотеки для ppt, word, xls.

Я щиро сумніваюся в тому, що для цього є бібліотека (наприклад, JAR). Є додатки, які роблять (і редагують) цей вміст, і ви можете легко передавати свої файли цим програмам, використовуючи ACTION_VIEW Intents (з правильним типом MIME) і < code> startActivity() .

2
додано
@ commonsWare: чи є бібліотека (якщо є), будь ласка, дайте мені знати. так що ми можемо легко надавати мову та PDF у нашому додатку, але не використовуючи ACTION_VIEW Intents.thanks
додано Автор sanjay, джерело
да..Я дивився на quickoffice pro і документи, щоб піти .. але все-таки ці повинні бути встановлені на пристрій rt..thats проблема.
додано Автор Rradhak, джерело
android_jobs_ua
android_jobs_ua
120 учасників

Публикуем вакансии и запросы на поиск работы по направлению Android. Здесь всё: full-time, part-time, remote и разовые подработки.

Mobile Dev Jobs UA
Mobile Dev Jobs UA
20 учасників

Публикуем вакансии и запросы на поиск работы по направлению iOS, Android, Xamarin, RN и т.д.