Давайте допоможемо Шерлок, чи будемо ми?

Як завжди, Шерлоку Холмсу набридло легкі випадки, що приходять до нього. Він вирішив вивчити деякі нові мови, щоб убити якийсь час. Будучи генієм він є, він вивчив п'ять мов у цій мирській неділі. І як він практикував свої нещодавно придбані лінгвістичні навички, він почув удар в двері. 221B прийшов живий ...

Вона була жінкою, яка в середині п'ятдесяти років була одягнена досить добре, щоб перебувати у верхньому середньому класі; волосся було прив'язане - він прийняв час, щоб прийняти рішення зустрітися з ним, - але дивився в нещастя, ніби вона бачила вбивство. Вилучення в сторону, Шерлок запропонував їй сидіти і розповісти про те, що сталося. Вона почала розповідати свою історію, контролюючи її сльози.

"Мій чоловік був у військовій".

     

"Вибачте, щоб перервати вас, але" було "?" сказав Холмс.

     

"Так, він помер вчора ввечері", - відповіла вона, ледве контролюючи її сльози.

     

"О, мені шкода, будь ласка, продовжуй ...", - сказав Холмс, сидячи поруч із кріслом.

     

"Він був дуже добрим чоловіком, чудовим чоловіком, ми мали щасливий шлюб, одружилися майже тридцять років, приїхали додому після виходу на пенсію близько тижня тому. Він був щасливий, що служив країні з усіма своїми розвідки та сили. Після відпочинку весь день ми провели добру вечерю минулого вечора в кращому ресторані міста. Він почав дивитися фільм, я не можу згадати ім'я, але мова йшла про війну Індо-Пака. Він був усе ностальгований щодо своєї славетної епохи в армії, також похвалився гарним напрямком і оцінив діалоги. Я не можу зрозуміти хінді, але я погодився з тим, що він сказав. Після закінчення фільму ми заснули. мрію про своє життя в Африці, після чого я також занурився, перше, що я зробив після того, як прокинувся вранці, поцілував його на чолі. На мій подив, його шкіра була холодною, я спробував розбудити його, але він не відповів, я намагався відчути його серцебиття, у нього не було ніякого. Ймовірно, він мав серцевий напад. г, який прийшов через годину. Після обстеження, почуття його обличчя розповідалося історією жахів. Мій чоловік був мертвий. Лікар сказав, що це справді серцевий арешт. Я не можу переварити те, що людина, яка була такою щасливою в той день, яка не мала жодної хвороби, ніколи не померла від серцевого нападу. Я не маю надії залишитися. Я думаю, хтось його вбив. У нього були вороги, які мали доступ до технічних засобів військового рівня. Вони мали вбити його за щось. Будь ласка, допоможіть мені ".

Почувши це все, Холмс, який вже страждав від переповнення лінгвістичної інформації, не міг говорити. Вся його майстерність над мовою прийшла в глухий кут. Повернувшись до своїх почуттів, він запитав, чи є у них інших членів сім'ї. Вона відповіла, що всі вони були кухар, який був як їх син. Він був із ними останні двадцять років, допомагав у домашніх справах і приготував велику їжу. Не вдалося, щоб хтось підкупив його, щоб убити свого чоловіка.

Усе це було занадто багато інформації, навіть для тих, хто хотів обробити Шерлока Холмса.

Він знає, що у StackExchange є вражаюча спільнота, що вирішує головоломки, яка може допомогти йому вирішити цю справу, яка є трохи незручною для його втомленого мозку.

Отже, чи можете ви допомогти йому вирішити цю справу?

10
Я так галаслив ідею "перевірки" для тіла, який був холодним і не мав серцебиття протягом години. "Ну, лікар, як він?"
додано Автор skaffman, джерело
Хіба той факт, що Шерлок вивчив ці мови натяком?
додано Автор Karsus, джерело
Існують декілька індо-пакських війн . Чи точно це змінює?
додано Автор Pavel Janicek, джерело
@DavidK Чесно кажучи, може бути кілька відповідей (як показують відповіді). У первісній відповіді жінка була винуватцем, як вона могла знати про мрію. Але це лише робить її можливим підозрюваним. Ви маєте рацію, я хотів, щоб хтось давав гарний логічний "кінець" історії, сподіваюся, це було хорошим питанням :)
додано Автор Erin Beierwaltes, джерело
@Glen_b Ну, це може бути пов'язано з емоційністю, деякі люди, як правило, захоплюються, що перешкоджає їхній мові.
додано Автор Erin Beierwaltes, джерело
@question_asker Вона погодилася з ним, тому що він знав хінді.
додано Автор Erin Beierwaltes, джерело
@DavidStarkey Насправді це не так. Вся установка фільму може бути помилковим.
додано Автор Erin Beierwaltes, джерело
Яке 19 століття? Чи не знаєте ви, що початкові фільми почалися в 1888 році ? Шерлок Холмс ! Це Питання полягає не в тому, щоб перевірити знання дурного сприйняття людини історією, але чи зможе він читати між рядками і в змозі вказати на нетривіальні речі, які викликають підозру!
додано Автор Erin Beierwaltes, джерело
@ Д. Таня Можливо, це могло б допомогти йому вирішити (чи інший) випадок. Але знову ж таки це може бути просто ще однією навмисною спробою спричинити плутанину.
додано Автор Erin Beierwaltes, джерело
@question_asker Він тільки відповідав на неї (англійською мовою) про фільм (який на хінді).
додано Автор Erin Beierwaltes, джерело
@paste спасибі за редагування. Так, це сучасний день Шерлок Холмс, сподіваюся, щоб Sir Arthur Conan Doyle побачив це, він би його любив :)
додано Автор Erin Beierwaltes, джерело
Добре, про щось нам чітко прояснити: коли вона каже, що не розуміє хінді, але просто погодилася з ним, вона сказала, що не може зрозуміти діалог фільму, але погодився з чоловіком, який розмовляв англійською, або що вона не могла зрозуміти її чоловіка, який чомусь говорив по-хінді?
додано Автор question_asker, джерело
@ABcDexter Що я питаю - чи він говорив по-хінді, або він тільки відповідав (англійською мовою) на речі у фільмі, про які говорили на гінді?
додано Автор question_asker, джерело
Чи погана англійська дружина навмисна?
додано Автор Iftah, джерело
@ABcDexter Почекайте, так що, базуючись на деяких ваших коментарях, чи існує фактично правильна відповідь на цю загадку? Або ти просто публікує першу половину і просить нас закінчити розповідь?
додано Автор Ciro Santilli 新疆改造中心 六四事件 法轮功, джерело
Почекай, фільм? Який фільм? Історії Шерлока Холмса були встановлені в XIX столітті.
додано Автор mc0e, джерело
"Прогноз не дуже добре".
додано Автор Smit Johnth, джерело
@Zymus Я не думаю, що вона скаже "я не розумію хінді" на хінді.
додано Автор Smit Johnth, джерело
Я вважаю це одним з сучасних варіантів Холмса?
додано Автор Smit Johnth, джерело
Чому Холмс був пригнічений, бо вона сама говорила на гінді, і, намагаючись розшифрувати, що саме вона казала, він не міг зосередитись на те, що вона казала?
додано Автор Zymus, джерело

9 Відповіді

Швидше за все,

кухар убив його, використовуючи невідомий отруту, розроблений таким чином, щоб його не відрізнити від серцевого нападу.

Ключовим моментом є

терміни інциденту. Чому зараз? Тому що він просто повернувся додому, назавжди, після того, як він багато років перебував за кордоном.

Мотив був

поєднання міжнародного шпигунства та ревнощів.

Хоча це прямо не зазначено,

Ми можемо зробити висновок, що чоловік був досить високопоставленим офіцером в армії, і, отже, прихильники секретної інформації.
 Кілька рядків доказів вказують на це:
 У них є достатньо грошей, щоб пообідати в кращому ресторані Лондона.
 Він, здається, був професійним військовим офіцером.
 Дружина виглядає вище середнього класу.
 Він говорить багатьма мовами, що передбачає освіту.
 Для того, щоб британський військовослужбовець мав активні зусилля як в Африці, так і в індійсько-пакистанському конфлікті, швидше за все, це повстання Мау Мау в Кенії в 1952-60 і Індо-Пакистанська війна 1947 року. середина 1980-х рр.). А в 1947 р. головну роль відіграли лише британські офіцери. Якщо він був офіцером на початку своєї кар'єри, він передбачає, що він зараз буде досить високим.

Що робить його а

ціль для шпигунства.

Тим часом дружина знає

кухар є винуватцем, але боїться за її життя і соромиться вчинити зраду, і тому не може піти на нормальну владу.

Оскільки

кухар був шпигуном (можливо, пакистанським), якому було запропоновано перетворити дружину на майно як засіб крадіжки британської державної таємниці від чоловіка.
 Є деякі підказки для цього ефекту:
 Народний слуга, швидше за все, матиме (іноді без нагляду) доступ до дому.
 Кухар з'являється після 10 років шлюбу, коли жінка перебуває в її середині 30-х років, дружина без віку та вразлива.  Він досить молодий, щоб бути її сином, і це чудовий кухар, який в основному є дружиною-принади.
 На цьому етапі чоловік буде добре в своїй кар'єрі і, мабуть, матиме доступ до більш значущого інтелекту.

Отже, готуйте

спокушає дружину, і вони починають справу. Одного разу, коли вона закохана в нього, він починає просити, щоб вона робила маленькі побажання, наприклад, питаючи чоловіка про сили і рухи військ, тоді більші блага, як придбання документів, поки вона не стане підозрілою.

Але він не розраховував

закохатися в саму дружину. Коли вона в кінцевому підсумку зіштовхується з ним, він визнає, що він працює для іноземного уряду, але бере морква (їх любов) і палицю (розкриваючи справу) підхід, щоб вона продовжувала надавати інформацію.

Так що протягом більше десяти років вони

продовжуйте залишатися коханцями та партнерами, а кухар продовжує збирати інформацію про свій уряд.

До

the husband tells her that he's returning home under the guise of retirement to take a leadership position in British Military Intelligence, having acquired (this being the mid-80s) key information about Pakistan's attempts to nuclearize.

Note that she slips up and tells Sherlock she used the past tense "was" Оскільки he's dead when it would've made more sense to use it Оскільки he's retired. That's Оскільки in fact she knows that he's not actually retired.

Вона розповідає кухарку

about her husband's new job and his return. Кухар is conflicted, Оскільки he may get access to new intelligence, but he is pained at losing his life with the wife to a now-present husband.

Після повернення чоловіка

Кухар bides his time for a week, До he's forced to cook the husband and wife meals while they "take a rest all day" ;) and his jealously boils over. Then, while the married pair are at the restaurant, he discovers that the husband has not yet turned over the documents on Pakistan's nuclear program to HQ, and decides to kill two birds (or one man) with one stone.

Після повернення з ресторану

кухар якось показує дружині, що їм потрібно говорити, можливо, попередньо встановлений сигнал. Під час фільму вона, очевидно, відволікається і нервовує, і тому не звертає уваги на такі речі, як назва, і просто погоджується з усім, що говорить її чоловік.

Як тільки чоловік засинає

the wife sneaks from bed and lets in Кухар, who implores her to run away with him, Оскільки if not terrible things must happen. She refuses, and their arguing wakes the husband. Though it's a bit odd, he's not all that surprised to see Кухар there, since Кухар is like a son to them. The husband tells the wife and Кухар about his dream of his time in Africa (another slip up she makes talking to Holmes) while Кухар makes him a cup of tea.

Він п'є

чай, не усвідомлюючи, отруєний і руйнується, стискаючи сундук. Дружина негайно усвідомлює, що зробив кухар, і його жорстока сторона відкривається їй вперше. Він знову просить її втекти з ним, але, з жахом від спокійного поводження та її мертвого чоловіка на підлозі, дружина відмовляється і розривається сліз.

Кухар

moves the body to the bed, and tells the wife that he must leave. He informs her that the poison was developed by his government for covert assassinations, and breaks down fully in a matter of hours, so she should wait До the morning and then call the authorities. The husband's death will appear to be an accident. Кухар turns to her with a darkness in his eyes that terrifies her, a wordless threat, and departs.

Так вранці

після неспання та витрачання годин на сценарії в її голові вона навмисно закликає лікаря, а не поліції чи швидкої допомоги (що може викликати більше підозр). Вона закликає лікаря, який, як вона знає, забирає якийсь час, щоб потрапити туди, тому вона все ще може стверджувати, що він зателефонував відразу після пробудження, дозволивши трохи більше часу, щоб отрута зламалася.

Так що тепер

her husband is dead, her lover is a killer who may kill her, and she has nowhere to turn Оскільки going to the police would mean admitting her role in divulging state secrets, and also likely open her up to assassination as a loose end.

Вона не має надії залишитися, і вона потребує

хто може з'ясувати, що сталося з її чоловіком, не обов'язково розкриваючи його владі. Отже, з одним останнім рулоном кістки вона вирушає до Шерлока Холмса, якого відомо не лише для вирішення злочинів, але й на розсуд і часто антагоністичні стосунки з поліцією та урядом.

Під час зустрічі з Холмсом

she gives him just enough to entice him to take the case and push him in the right direction but, remembering the dark eyes of her former lover, can't reveal too much. She's terrified that Кухар could be anywhere, even listening, and doesn't dare tell Holmes directly of his involvement, but does mention specifically that he couldn't have been "bribed" to kill her husband, leaving other motives open rather than simply saying "he would never kill him."

Її остаточні зауваження: "Я не маю надії, що залишилися. Я думаю, що хтось його вбив, у нього були вороги, які мали доступ до техніки військового рівня. Вони повинні були його вбити за щось. Будь ласка, допоможіть мені". є

настільки ж близька, як вона може прийти сказати йому, що сталося, і, звичайно, як би вона знала, що у нього є вороги з високим рівнем технічного доступу, хіба що вона блукала в своєму бізнесі.

Тепер

her only hope is that Sherlock can somehow deduce what's happened, eliminate Кухар as a threat, and retrieve the stolen documents about Pakistan's nuclear program. Lucky for her, he can!

31
додано
@ABcDexter Можливо, це підбирає найбільш підказки, оскільки це на порядок довше, ніж будь-яка інша відповідь!
додано Автор skaffman, джерело
@ABcDexter Дійсно, це правильна відповідь? Я напевно намагався зробити все узгодженим, але насправді не вірив, що це це те, що ви мали на увазі.
додано Автор skaffman, джерело
Так, але ви відповіли на історію з іншою історією. Проблема з цими питаннями полягає в тому, що у нас немає додаткової інформації, такої як відсутність доступу до місця злочину, аналіз біопсії тощо. Таким чином, ваша відповідь найкраще підходить для того, щоб бути правильним.
додано Автор Erin Beierwaltes, джерело
@DanRussell Після багато споглядання я змінюю прийняту відповідь. Це тому, що коли я вперше почув цю головоломку, це була дружина, яка була вбивцею, сподіваюся, що ви не заперечуєте про оновлення :)
додано Автор Erin Beierwaltes, джерело
@DanRussell Ваша відповідь вибирає самі сигнали з цього питання. Як я вже згадував у другому коментарі "Мені попросили цю головоломку мого друга в" Whodunnit "років тому ..." Ваша відповідь виглядає найбільш логічною, тому позначена як прийнята, kudos ^ - ^
додано Автор Erin Beierwaltes, джерело
@DanRussell відмінна робота і логічний підхід
додано Автор LawrenceC, джерело
Це більше схоже на справжнє оповідання сера Дойла, ніж дитяча версія Шерлока.
додано Автор Engineer Toast, джерело
хороший фанфік, читатиметься знову
додано Автор question_asker, джерело
@DanRussell На підставі відповідей на мій коментар вище, здається, що відповіді на "правильну" відповідь не починаються, але вам сподобалась ваша історія.
додано Автор Ciro Santilli 新疆改造中心 六四事件 法轮功, джерело
Ця відповідь довше, ніж деякі фактичні історії Шерлока Холмса. +1
додано Автор Smit Johnth, джерело
Те, що мені найбільше подобається ця відповідь, полягає в тому, що вона дещо схоже на пояснення, яке Холмс дає наприкінці його оповідань, за винятком "Дослідження в Скарлетті", пояснення якого є, по суті, іншим цілим сюжетом.
додано Автор Smit Johnth, джерело

Жінка точно підозріла, оскільки

вона не могла не знати, про що він мріє, якщо він помер, перш ніж розповісти їй.

19
додано
Також трохи незрозуміло, що вона відповіла на запитання Ш. про минуле часу з поясненням смерті, а не поясненням пенсії.
додано Автор skaffman, джерело
Якщо дружина є вбивцею, то чому вона, здавалося б, пішла з ним (оскільки лікар заявляє про серцевий напад), а потім перейти до Шерлока Холмса для подальшого розслідування?
додано Автор Pavel Janicek, джерело
Хм, але вона не надав багато інформації про це.
додано Автор Erin Beierwaltes, джерело
@ MikeM Це могло бути введене мною, щоб створити плутанину і відхилити від справи. Отже, сподіваюся, ні.
додано Автор Erin Beierwaltes, джерело
@DavidStarkey Ніхто не сказав, що вона яскрава.
додано Автор userLTK, джерело
@ABcDexter Якщо рішення вимагає будь-якого знання хінді, я не в курсі. :-)
додано Автор userLTK, джерело
@question_asker Правда Я просто отримав шанс, що О.П. намагається затуманити цю стару класику з навколишньою історією.
додано Автор userLTK, джерело
Він помер від зупинки серця після прочитання особливо складної головоломки на загадкові.
додано Автор vsz, джерело
@DavidStarkey Здивуватись, і тому, що він потрапить у газету, якщо пан Холмс вирішить це питання.
додано Автор shirlock homes, джерело
Вона могла б, коли він говорив у сні
додано Автор question_asker, джерело
@ MikeM Ви все ще можете бути правильними (і О.П. сильно натякає на те, що ви) - тепер вийти з мотивом і засобами
додано Автор question_asker, джерело
Про це я думав. Мрія
додано Автор Feidhelm, джерело

Вона отруїла його в ресторані.

Причини:

1. Вночі вони не їли вдома.
  2. Вона не могла знати, про що він мріє.
  3. Вона прийняла серцевий напад перед закликом до лікаря  4. Дисонансне згадування про припущення серцевого нападу, потім цікаво, чому.
  5. Використовуючи кухар і заявляючи: "Я не міг переварити". Ковзання, що призвело до ідеї про те, що з нею не можна починати щось.

РЕДАГУВАТИ: глянсувати над деталями, які були б # 6

14
додано
@colmde Це подання про цю загадку. Немає (звичайного) шляху, яким дружина могла знати про свої мрії, тому вона є та, хто вбив його, ймовірно, щоб отримати багатство, яку вона збирається успадкувати.
додано Автор Erin Beierwaltes, джерело
Це було дуже близько до оригінальної головоломки, яку мені довелося задавати кілька років тому мій друг у "Whodunnit". Але лише одна відповідь може бути позначена як прийнята, продовжуйте відповідати :)
додано Автор Erin Beierwaltes, джерело
@ ChristopherGergler Ваша відповідь позначена як правильна, тому що я перехрестився з людиною, яка поцікавився мені цієї головоломки та після великої дискусії з ним, він підтвердив, що це дружина, яка була дияволом.
додано Автор Erin Beierwaltes, джерело
# 2: так, вона могла б, якби він говорив, мріючи. Багато людей роблять рухи і вимовляють слова, з яких можна вгадати тему мрії.
додано Автор mc0e, джерело
+1 для міркування, за винятком №6. У своїй історії вона каже, що намагалася розбудити його. І ласкаво просимо до PSE :)
додано Автор Smit Johnth, джерело
Але він повинен мати [ спойлер (не вміє приховувати це в коментарях), прокинувся, перш ніж вона вбила його, оскільки це єдиний шлях, яким вона зрозуміла, про що він мріє. ]
додано Автор zvisofer, джерело

Його вбили хтось у ресторані, який був визнаний тим, хто боровся у війні. Це була не дружина: їй не було б підстав звертати увагу на цю справу, якщо б вона була залучена і пішла з нею. Це був не їх кухар, у нього не було ніякого очевидного мотиву. Лікар підозрює, що потрібно годину прийти на екстрений дзвінок, але немає інших підстав думати, що він бере участь. Це залишає ресторан. Ми знаємо, що чоловік воював у війні і говорив на хінді, тому, ймовірно, він був індійським і боровся на боці Індії. Приймаючи удар, я поцінюся "кращим рестораном міста" - пакистанська. Тоді колишній ворог, який працює в ресторані, визнав його і отруїв їжу.

13
додано
+1 Хороший відповідь, але тільки одна відповідь може бути позначена як прийнята, продовжуйте відповідати ще :)
додано Автор Erin Beierwaltes, джерело

Може бути

Він покінчив життя самогубством.

 Єдиний справжній мотив, який я бачу в історії за його смерть, полягає в тому, що він ностальгує і більше не може почувати себе корисним. Хтось у фільмі може сказати щось подібне, і може відбутися наступне:
 Гай у фільмі (на хінді): Я зараз у відставці і не маю причин продовжувати. Я збираюся здійснити самогубство.
 Чоловік: У цього хлопця є якісь гарні ідеї, чи?  Жінка: Звичайно, що б ви не сказали. Я не розумію хінді.

 Таким чином, з його дружиною на борту з ним, він проскочив собі щось і помер пізніше.

12
додано
Знову цікава відповідь, але я можу прийняти лише одну: 0
додано Автор Erin Beierwaltes, джерело
Також вона сказала, що щаслива. Постраждалі від самогубства можуть виявляти зміну настрою від будучи дуже сумно загальним спокоєм і/або, у деяких випадках, виглядати щасливим. . Можливо, він пройшов фазу депресії, коли підійшов день його виходу на пенсію і вже пройшов етап спокою/щастя минулого тижня. Можливо, він вивів її на вечерю, як прощатися, перш ніж закінчити все це.
додано Автор djsumdog, джерело
@kolmde Так, я просто нагадував абсурдність її чоловіка, очікуючи, що вона погодиться з усім, що він сказав про фільм, оскільки вона не зрозуміла це.
додано Автор Smit Johnth, джерело
Хороша відповідь, однак, одна маленька подробиця, дружина, можливо, погодилася, але не додала, що не може говорити по-хінді, тому що це дозволить чоловікові дізнатися, що вона зовсім не згодна.
додано Автор zvisofer, джерело

Я думаю, що його вбили

Ніхто. Він помер від арешту серця

Оскільки

1. He was nearly 60. A bit of an old age. The incidence of sudden cardiac arrest increases with age.
2. She said "He was happy to have served the nation with all his intelligence and strength." Maybe he wanted to serve more. He might feel that he couldn't give his country what he is supposed to give. The movie on war might have worked as a spark on his thoughts. He got stressed and died.
3. Just Оскільки she thinks that someone murdered him doesn't mean that someone really murdered him. It just mean that she can't take this for granted that her husband is dead.

Але, привіт! Це просто я справжня.

6
додано
Мені подобається думка, що це може бути природною смертю, але тоді це буде бурливе: р
додано Автор Erin Beierwaltes, джерело
Ви маєте рацію, зробили (y)
додано Автор Erin Beierwaltes, джерело
Я не знаю, яку відповідь слід позначити як прийняту: - /
додано Автор Erin Beierwaltes, джерело
@manshu Це трохи незвичайний спосіб використовувати "майже". Зазвичай "майже" в контексті віку відноситься до верхньої межі, наприклад, людина, яка становить майже 10 років, буде 9 років, а людина, яка становить 11 років, не буде майже 10, тому що вони перевищили 10. Також, як ти Використання слова означає, що (наприклад) 25 є "майже 20", або 15 "майже 10", обидва з яких звучать дуже незрозумілими і навіть можуть вважатися граматичними неправильними.
додано Автор shirlock homes, джерело
Як ти приходиш до нього 60 років? Державний пенсійний вік для чоловіків у Британії ніколи не був меншим, ніж 65 років.
додано Автор shirlock homes, джерело
@manshu Припускаючи, що у нього 60, також є інші наслідки. Якщо йому 60 років і резидентом Великобританії, то йому доведеться піти на пенсію рано. Якщо він не є резидентом Великої Британії і не виходить на пенсію рано, то він повинен жити в одній із 16 країн, вік чоловіка пенсійного віку менший або рівний 60. Вік його дружини не означає, що вік його близький до її віку він міг би легко бути на десять років старшим, ніж його дружина, якщо не більше. Крім того, "краще" є граматично некоректним.
додано Автор shirlock homes, джерело
@Pharap я міг би взяти на себе одну з двох речей. По-перше, він живе в Британії. По-друге, його вік становить майже 60. Але друге припущення набагато краще, ніж перше, через менше наданої інформації. Причини, чому я вибрав це припущення, - це його дружина в середині п'ятдесятих років. 2. Вони були одружені протягом 30 років.
додано Автор Treasa, джерело
@Pharap Тоді, можливо, мені доведеться жити з тим, що "майже 60" також містить 65 років. Вибачте за граматичну помилку.
додано Автор Treasa, джерело
@ Фарап, вибачте. Я цього не знав.
додано Автор Treasa, джерело
Відповідь, що має кращі дійсні моменти, менші припущення та найцікавіше, міг би бути моїм особистим вибором.
додано Автор Treasa, джерело
@ABcDexter Мені подобається думка, що це нудно, але тоді це буде настільки менш імовірним. : р
додано Автор Treasa, джерело

Що трапилось?

Звільнений солдат був вбитий.

Хто це зробив?

Сімейний кухар.

чому?

221 Бейкер-стріт знаходиться у Великобританії. Отже, ми припускаємо, що це відставний британський солдат. Єдиний спосіб зробити британський солдат цього віку  були задіяні в Індії/Пакистані як спостерігач у складі Групи військових спостерігачів Організації Об'єднаних Націй. Він надто молодий, щоб бути там там у 1947 році.  Спостерігачам ООН було доручено спостерігати і  звіт про припинення вогню між Індією та Пакистаном. Пакистан зробив  численні скарги на порушення, але Індія ніколи не скаржився.
   Той факт, що солдат знав хінді, свідчить про великий характер  час з людьми в Індії. Кухар був пакистанським і не знав  відставний воїн знав хінді. Коли кухар зрозумів, що  солдат, можливо, не був об'єктивним у своїй ролі спостерігача ООН (адже його знання про хінді вказує на занадто великий контакт з Індією) і взяв  його власну помсту.

.

5
додано
+1 Це найближче до відповіді, позначеної як прийнята, лише одна відповідь може бути позначена як правильна. Продовжуйте відповідати на такі хороші відповіді :)
додано Автор Erin Beierwaltes, джерело

Простий утиск у харчуванному стилі у ресторані ...

Оскільки

Він був старий; щонайменше 60. Фільм, який він спостерігав, стався з 47/65/71/99. Вона не згадує, яка з них, але це ностальгіє. І вона не сказала нічого про розмову між ними. Як він був переслідуваний випадками. Проте фільм ностальгував йому, що означає, що він там був як солдатів ООН або шпигунів. Як ми знаємо, після розподілу британської Індії в 1947 році почалися війни ... Цілком можливо, що він зробив деяких серйозних ворогів, поки там. Це призведе до вбивства!

4
додано
+1 Це також хороша відповідь. Також продовжуйте відповідати :)
додано Автор Erin Beierwaltes, джерело

Але почекайте хвилину:

Хоча я погоджуюсь, що не зможе дізнатися, що він мріяв, якби він не прокинувся і не розповів їй, чому б він говорив по-хінді, чи був він розміщений в Африці? Індія та Пакистан не знаходяться в Африці.

0
додано
@DaveKaye Ви маєте достовірну точку з приводу початкових сигналів, що стосуються мов навчання, але це було просто для створення диверсії.
додано Автор Erin Beierwaltes, джерело
Ви усвідомлюєте, що протягом усього життя люди можуть бути більш ніж на одному місці на землі, чи ні? Ви розумієте, що люди вміють говорити мовою за межами основного місця, де ця мова говорить, так?
додано Автор question_asker, джерело
це серйозне питання? якщо так, чому?
додано Автор question_asker, джерело
Додано коментар вище.
додано Автор Tejvir Singh, джерело
Добре я впав тоді для цього тоді. ;-)
додано Автор Tejvir Singh, джерело
Звичайно, я роблю Просто шукаю релевантну інформацію. Здається, це займає трохи лівий поворот там. І оскільки початковий підказка передбачає вивчення мов, це здавалося актуальним. Очевидно це не так.
додано Автор Tejvir Singh, джерело