Правильний спосіб додати 22-4 для отримання заданої вартості

В інтерв'ю мені запитали цю логічну загадку.

Скажіть правильний спосіб, за допомогою якого додавання 22 до 4 дасть 2.

Я запитав інтерв'юера, що є основою цих цифр. Він сказав, що це десяткове число. Я багато думав про це, але не знайшов відповіді. Будь-яка допомога буде вдячна. Дякую.

П.С. Він також попросив мене довести 31 жовтня = 25 грудня, що я зробив успішно. Однак це питання змусило мене запитати про базу цих цифр. Однак він не пов'язаний з питанням.

30
Я не можу протистояти питанню: для чого ви взяли інтерв'ю?
додано Автор scunliffe, джерело
П. Чому програміст заплутав Хеллоуїн з Різдвом?
додано Автор AndSoYouCode, джерело
@Derecho Це те, що я також очікував, але він не зробив і перейшов до наступного питання. Я також попросив відповіді у підсумку, але він не сказав. Ймовірно, він міг би поставити одне й те саме питання іншим кандидатам.
додано Автор LawrenceC, джерело
Божевільні питання. Не займайтеся роботою, якщо робота не вимагає від вас створення/вирішення головоломок.
додано Автор The Wandering Dev Manager, джерело
@ Аткінс, о боже правда! голова в хмарах ... вибачте
додано Автор Nathaniel Solyn, джерело
Чи це було усна або написана?
додано Автор Jawad Al Shaikh, джерело
правильною відповіддю на це питання є "Який реальний сценарій життя, де ви це потребували?"
додано Автор Fung, джерело
Ми повинні розв'язувати П.С. спочатку зрозуміти, як вирішити головоломку, або ж ми повинні вирішити цю головоломку спочатку і використовувати П.С. як підтвердження?
додано Автор Mayo, джерело
@ a-j Це трохи турбує, що ви прийшли, не знаючи відповіді. Хороший інтерв'юер керував би вами відповіддю, а не тільки залишив його відкритим і перейшов.
додано Автор Derecho, джерело

12 Відповіді

Якщо врахувати числа як

24 години

Потім

$ 22 = 10 \ text (pm) \ \ 10 \ text (pm) + 4 \ text (hours) = 2 \ text (am) $

63
додано
@mstrz числа 22 , 4 і 2 виражаються в десятковому форматі, але вони не використовуються в десятковій системі. Корисно було б назвати їх числами m , 4 і 2 в системі числення з 0 - n аналогічним чином hex - це система числення з 0 - f - у цьому випадку m + < code> 4 = 12 - так, як і раніше, не зовсім прямо вперед.
додано Автор Mike Minutillo, джерело
@JeffreyKemp той факт, що ми виражаємо 24 години на день у десятковому форматі, не змінює того, що десяткова одиниця становить 1/10, а годину 1/24 (і двійкова одиниця - 1/2, вісімкова одиниця 1/8, шістнадцятковий блок - 1/16 ...).
додано Автор Mike Minutillo, джерело
Немає нічого базу-24 або base-12 щодо часу. Інакше зараз це буде A: AA am (base-12) або A: M am (base-24), але ми не говоримо про це, ми говоримо це 10:22 (база-10). Години, хвилини, секунди всі виражені десятковим знаком. Однак вони розраховуються по модулю (24 години, 60 хвилин і секунди). Modulo! = Base. Таким чином, щоб зробити 22 + 4 в годинах, розрахунок буде: $ (22 + 4) \ pmod (24) = 2 $ - так це все ще доповненням.
додано Автор Dan, джерело
@antipattern: лише тому, що використання модульної арифметики не означає, що це не база 10 . Час скидається після 23, але ви можете виразити це в десятковій або будь-якій базі, яка вам подобається.
додано Автор Thorsten S., джерело
@JakobPampBengtsson Ви можете не погодитися з конвенцією. Але 22 все ще не час так само 22.344566 не час. Якщо у вас є приклади, щоб вказати, де "22" використовується як час я був би дуже здивований.
додано Автор Jerry McDonald, джерело
"22" також не час. Час буде 22:00. Той же для "4", який буде представлений як 04:00. Тому, якщо я очікую, що це правильна відповідь, це страшне питання.
додано Автор Jerry McDonald, джерело
@LaconicDroid I, член сім'ї та друзі тут у Швеції використовують його. Я б сказав, що це досить поширений. Ми взаємозамінно використовуємо "Klockan 10" та "Klockan 22" ([годину] ефективно), хоча ми можемо використовувати стенограму в розмові; "Vilken tid?" "Runt 22" (коли "близько 22"), і навіть якщо це незрідка, щоб не користуватися годинником або щось подібне для подальшої специфікації, я не бачу реальної проблеми, залишаючи це недоречними цілями.
додано Автор Johann Aydinbas, джерело
@LaconicDroid Я не згоден з вашими міркуваннями. Якщо 22 не час, то чому о 22:00 час? Ви просто вказуєте його точніше. Чому вам не потрібно вказувати його як 22:00:00? І, очевидно, той самий арґумент буде йти до тих пір, поки ми не досягнемо найменшого обсягу вимірюваного часу, що приведе до дискусії про поняття часу. Тому я стверджую, що 22 IS дійсний час, точно так само, як, наприклад, 3 січня є. Тепер, якщо я продовжу це: якщо це 3 січня, і ви додаєте 366 днів (не високосний рік), яка дата? Ви зазвичай не додасте "... і рік". 22 + 4 години = 2 години здається добре.
додано Автор Johann Aydinbas, джерело
І я повинен погодитися з Крісом Братом Брауном. Числа 22, 4 і 2 - десяткові (базовані - 10) числа у цьому питанні. Період.Якщо вони були tetravigesimal (база-24), то! 22 tv (50 d ) + 4 tv (4 d ) = 26 tv (54 d ) , що дорівнює 2 в жодній з баз. @antipattern, якщо ви написали шістнадцятковий F як 15 і сказали, що це шістнадцяткове число, це зробить його 15h = 21d. Якщо ви сказали, що це дека. це було б добре.
додано Автор user22698, джерело
додано Автор Nathaniel Solyn, джерело
Я думаю, це майже напевно правильна відповідь (і трохи краще, ніж пропозиція місяців), але я зауважую, що коли a, b, c цілі числа з c
додано Автор Pankaj, джерело
Ага? Якщо ці цифри є "не десятковими", скільки годин там у цілодобовому дні?
додано Автор ShadowScripter, джерело
Також 22:00 плюс 4 години не виробляються о 02:00. Це дає 02:00 плюс один день. Те ж заперечення стосується відповіді "місяців". Див. "Слова, що закінчуються в GRY": xkcd.com/169
додано Автор Jack Bahou, джерело
Хоча це, швидше за все, правильна відповідь, інтерв'юер вводить в оману, відповідаючи на те, що "цифри десяткові", що означало б, що вони обертаються навколо 9 + 1. Очевидно, що це не так. Якщо я написав шістнадцяткові числа як 0-15, що все одно не складе їх у десятковій.
додано Автор Micky and Sonic, джерело
Я повинен погодитися з @antipattern. Час не десятковий. Годинники - дванадцятичні (12) або чотиривірусні (24). У цій нісенітниці використовується обидва, щоб зробити доповнення (!), Але явно не використовуючи десятковий (10).
додано Автор Yiorgos Moschovitis, джерело
дві десятки годин на день ...
додано Автор Yiorgos Moschovitis, джерело

Я думаю, про це говорить інтерв'юер

місяці : якщо ви вважаєте 4 квітнем (4 місяці на рік), і ви додаєте ще 22 місяці (так ви пройдете 22 місяці після квітня), ви отримаєте 2, оскільки це лютий (2-й місяць )!

36
додано
Тому інтерв'юер є трохи оманливим, коли він/вона каже, що цифри десяткові, як 4 ефективно в базі 12.
додано Автор Joe Pineda, джерело
Oct (al) 31 дорівнює Dec (imal) 25
додано Автор user10054, джерело
@Menace Тепер я думаю, що я повинен був попросити oct 31 = dec 25 як інше питання.
додано Автор LawrenceC, джерело
розглянемо бази даних номеру Oct-Dec, ви отримаєте його.
додано Автор LawrenceC, джерело
Я можу пояснити, як 31 жовтня - 25 грудня, хоча це не має нічого спільного з моїм питанням.
додано Автор LawrenceC, джерело
@paolo Ні, це в базі 10. З математичної точки зору, це використовується по модулю, а не пов'язане з основами взагалі. Якщо було запитання: що 7 додається до 4 , відповідь буде 11 , а не B . Аналогічним чином 22 , доданий до 4 , є 26 , якщо були прочитані як 22 , так і 4 в базі 12 або 22 , якщо вони були прочитані в базі 10. Це не питання, хоча це питання. Поставте запитання: (4d + 22d) mod 12d =?
додано Автор Linus Lim, джерело
це насправді та сама відповідь, що та, що говорить $ 22 + 4 \ equiv 2 \ pmod (24) $, за винятком використання $ \ pmod (12) $, що оцінює ті ж самі
додано Автор Hercynium, джерело
Жов = 10, грудень = 12, так що у вас є 10/31 і 12/25; але 10 + 31 =/= 12 + 25, 31-10 =/= 25-12, 31 в базі 10 =/= 25 в базі 12 (= 29); якщо ви вважаєте дні місяця, 31 + 10 = 10 і 25 + 12 = 6 ... Не знайшли відповіді на даний момент
додано Автор Mayo, джерело
@AJ Якщо б ви могли це зробити, будь ласка, оскільки це схоже на те, що він не працює з тією ж логікою, навіть якщо ви вважаєте, що місяці, а не місяці
додано Автор Mayo, джерело
@VincentAdvocaat Дякую! П.С. використовуючи місяці змусило мене думати про це, хоча я і не розумію, як 31 жовтня - 25 грудня
додано Автор Mayo, джерело
@MichaSprengers Ах, так, це все добре зроблено
додано Автор Mayo, джерело
Цим чином я відкликаю мою виписку, як тільки я зрозумів, 22 + 4 в базі24 буде 12 не 2; Це не питання про основи, але арифметика позаду цього.
додано Автор Micky and Sonic, джерело

Another more Programmatic solution

Якщо 4 - беззнакове 3-бітове ціле число, додавши до нього 22, при перевитратах - 2  4 = 100
 4 + 1 = 101 +  4 + 2 = 110 +  4 + 3 = 111 +  4 + 4 = 000
 ..
 4 + 22 = 010 = 2

24
додано
@PeregrineRook Немає ніяких відповідей за допомогою модуля 8 хоча. І, якщо це інтерв'ю з програмуванням, це найкраща відповідь imo.
додано Автор Guvante, джерело
Я сказав, що ця відповідь суттєво еквівалентна (до двох відповідей, які використовують $ \ mod 24 $, а два, які використовують $ \ bmod 12 $), не ідентичні. Загалом, це працює для $ \ bmod b $, де $ b \, | \, 24 $ ($ b $ - дільник $ 24 $), і тому (оскільки $ 8 $ - дільник $ 24 $), ця відповідь є в тінь $ \ bmod 24 $ відповідей. Щодо того, що хотів інтерв'юер, не можна сказати. Але "П.С." наводить на думку, що він більше зацікавлений в математичній відповіді поза межами звичайного рішення, пов'язаного з комп'ютером.
додано Автор Silent-Bob, джерело
Але це просто привабливий спосіб сказати, що ви робите математику по модулю 8.
додано Автор Silent-Bob, джерело
Ласкаво просимо до розважної бібліотеки стека. Це, по суті, еквівалент пари попередніх відповідей, але це дає новий кут і добре пояснюється. Хороший старт!
додано Автор Silent-Bob, джерело
@MarkLakata Це ідеально підходить для збереження результату 22 + 4 у 2-бітному ціле. Це ще одне рішення, дуже подібне до мого, засноване на модулі 4. Я вибрав 3 біти, тому що я думав про це, я не думав про 2 біти, поки я не побачив ваш коментар. Неважливо, скільки бітів вам потрібно для 22, ви можете звузити і розширювати будь-яким способом, який ви хочете, це деталі реалізації, і результат буде таким же. Я не бачу проблеми з викидами бітів, я зберігаю значення в 3 (або 2) бітовій змінній, яка не входить до неї і втрачає точність. Якщо ви хочете назвати це "кидаючи біти", можете це зробити.
додано Автор RIGO MORALES, джерело
@PeregrineRook Якщо мені було запропоновано на співбесіді з програмою питання, яке вимагає, щоб я хотів якось зрозуміти, що інтерв'юер говорить про години, я вважаю, що він ідіот, який задає мені дурні питання, які не мають нічого спільного з моєю професією, а скоріше працюватимуть в іншому місці. Якщо питання стосувалося переповнення цілочислових та точних втрат (з більш розумними числами, наприклад, 120 + 10 = -126), я думаю, що це гідне питання, яке перевіряє розуміння основних речей, які повинен знати кожний програміст.
додано Автор RIGO MORALES, джерело
@PeregrineRook Дякую! Я не думаю, що це еквівалентно іншим відповідям, які додають ще одну операцію (по модулю). У цьому випадку ви дійсно просто додаєте 22 до 4 і отримаєте 2 через точність втрати.
додано Автор RIGO MORALES, джерело
Чому 3 біти, а не 2 біти? Я думаю, ви вибрали 3 біти, тому що вам потрібні 3 біти на 4, але вам потрібні 5 бітів на 22. Якщо ви не дбаєте про викидання бітів, то 2 біти дають ту саму відповідь, тобто 4 (b00) + 22 (b10 ) = 2 (b10).
додано Автор Mark Lakata, джерело

Більш математична можливість така

він говорить про модульну арифметику .

Більш конкретно,

$ 22 + 4 \ equiv 2 \ pmod (24) $

14
додано
@ user1717828 Хоча це не стосується мого питання, але я б це пояснити. Розглянемо Oct як Octal та Dec як Decimal. Тепер вам доведеться перетворити вісімкове число у десяткове, або ви можете зробити його навпаки. ви отримаєте відповідь
додано Автор LawrenceC, джерело
@ sig_seg_v, чи можете ви пояснити, як 10/31 = 12/25? ОП ніколи не робив.
додано Автор mashrab, джерело
@ user1717828 Це пояснюється в коментарях про іншу відповідь, але жовтень і грудень посилаються на базу числа (Octal та Decimal, відповідно), а не місяці жовтня та грудня. 31 у жовтні (база 8) - 25 у десятковій (база 10).
додано Автор user10386, джерело
Це була моя перша думка, особливо з огляду на питання від 31 жовтня/25 грудня. (22 + 4 = 2 мод 8)
додано Автор Hercynium, джерело
Проте, строго кажучи, модуль - це поділ, так що якщо ви хочете додати ще одну операцію, то чому б не відняти 24 і зробити з цим?
додано Автор Yiorgos Moschovitis, джерело

Один із способів, яким я можу думати про це

помістіть 22 до 4, встановіть десяткове значення між 2-м і обведіть ціле число функцією підлоги.
$ \ lfloor 2.24 \ rfloor $

5
додано
$ round (2.24) $ також працює, оскільки $ 0.2 <0.5 $
додано Автор Pocketninja, джерело
Я не думаю, що додати це правильне слово для використання. Ви повинні краще сказати "Місце 22 до 4", і забудьте про те, щоб робити речі фізично.
додано Автор Linh Huynh, джерело

Можливо це

$ 22 + 4 = 26 $ і $ 26 $ - двозначне число.

Але я сподіваюсь, що там краща відповідь.

EDIT:

Інша можливість - це

як інтерв'юер міг це сказати. Те, що ви почули, - "Розкажіть мені правильний спосіб, завдяки якому додавання двадцяти двох до чотирьох дасть два". Але те, що він мав на увазі, може бути "Розкажи правильний спосіб, завдяки якому додавання двадцяти теж до чотирьох дасть два". Це говорить нам, що є ще один номер, який був доданий до 20 і 4, що має дати 2. Таким чином, ми маємо $ 20 + 4 + x = 2 $. Тому $ x = -22 $. Отже, коли додати -22 в 20 і 4, то отримаємо 2.

5
додано
Це можливість, але він запитав , додаючи 22 до 4 дасть 2 . Тому я думаю, він мав на увазі щось подібне до 2 + 4 = 6
додано Автор LawrenceC, джерело
Заява "Розкажіть мені правильний шлях, завдяки якому додавання двадцяти точно до чотирьох дасть два". не має сенсу для мене.
додано Автор T Eizinger, джерело

Відмова від відповідальності

Як старший програмний інженер, ось мій егоїстичний погляд на це. Я стверджую, що це правильно, або що я кажу, це факти. Ви маєте вільну волю інтерпретувати це так, як хочеш.

Преамбула

Типовий кандидат має неадекватний набір навичок для будь-якої доступної позиції. Тому зазвичай протягом перших декількох місяців він/вона покладається на завдання, щоб розвинути себе і може бути виробником чистих збитків компанії. Ви повинні оцінити, скільки часу для цієї людини потрібно для набуття необхідного набору навичок.

Це простий мозок тизер, ви можете запитати у кандидата на вступний рівень. Це дає оцінку того, який їх когнітивний дисонанс. Основна ідея полягає в тому, якщо ви добре/чудово під час обробки завдань, які можуть бути недооцінені вашою базою знань.

Що я буду шукати, коли задасте це питання

 • чи він (а) розглядає проблеми "вирішені" після виявлення першого робочого рішення
 • зробив (а) він вважає, що "add" може мати різні значення
 • зробив (а) він вважає, що "числа" можуть мати різні контексти

Я згадав "гарний/чудовий при вирішенні проблем", це не те ж саме, як вирішення проблеми. Якщо людина зазнала невдачі, ви хочете побачити, як він відповідав на невдачу.

Вступ

+ 80% вартості програмного забезпечення виникає після технічного обслуговування після закінчення його розробки. Типовий корпоративний код читається в x10 разів більше, ніж написано. Найкращим способом зменшення загальної вартості є написання "чистого коду".

Одним з аспектів написання "чистого коду" є правильне визначення назви. Одним з найпростіших випадків демонстрації неоднозначності формулювання є "додати". Ось кілька різних значень додавання (є набагато більше):

(you add 2 values)
1 + 1 = 2
(you add a value to each list value)      
{a, b, c} + 1 = {a + 1, b + 1, c + 1} 
(you add a value to start of the list)
Prepend[{a, b, c}, 1] = {1, a, b, c}
(you add a value to end of the list)
Append[{a, b, c}, 1] = {a, b, c, 1}
(you add a value to list at specified index position starting from the beginning)
Insert[{a, b, c}, 1, i] ex: {1, a, b, c} if i = 1
(you add a value to list at specified index position starting from the end)
Insert[{a, b, c}, 1, -i] ex: {a, b, c, 1} if i = 1
(you add a set of lists)
Join[{a, b, c}, {x, y}] = {a, b, c, x, y}
(you add a set of lists without duplicates)
Union[{a, b, c}, {c, a, d}] = {a, b, c, d}

У C# .net у списку є спосіб Додати для додавання одного елемента та AddRange , щоб додати кілька елементів. Один метод може викликати неоднозначне значення і не буде таким чистим.

Коли ви реалізуєте код на 32-бітному комп'ютері з архітектурою, існує апаратна підтримка бітових 32-бітних послідовностей та їх основних арифметичних і логічних завдань. Ціле число типу int32 реалізовано з 32 бітами, він являє собою дискретне число, макс значення 2 ^ 31-1 і мін значення -2 ^ 31.

Рішення

Приклади коду в C# .net.

Містять спойлери.

Жовтень

Я не знаю, чому його відповідь проголосували - це правильно.

1 baker's dozen = 13
2 baker's dozen = 26 (22 + 4)

Код:

const int BakersDozen = 13;

Значення: показує знання домену

маншу

Код:

public static int operator +(маншу firstNumber, маншу secondNumber)
  => (firstNumber + secondNumber).ToString().Count();

Значення: знає основні типи даних

CodeNewbie

Following code example hides (int)(22/10 + 4/10) to be 22 + 4

Код:

public static int operator +(CodeNewbie firstNumber, CodeNewbie secondNumber) 
  => firstNumber/10 + secondNumber/10;

Значення: Знає типи даних/оператори і, можливо, деяке функціональне програмування

Олег

Код:

public static int operator +(Олег firstNumber, Олег secondNumber) 
  => firstNumber > secondNumber ? firstNumber + secondNumber : 2;

Значення: знає про відмову за замовчуванням

Робота

KoA and Яnace are just sub cases of Робота's general solution.

Код:

public static int operator +(Робота firstNumber, Робота secondNumber)
  => (firstNumber + secondNumber) % 24;

Значення: показує основні знання області криптографії

Я

List that contains 22 and you add 4, now you have list containing 2 eleЯnts.

Код:

  var items = new List { 22 };
  items.Add(4);

Значення: вміння прочитати питання

Висновок

A brain teasers during a Робота interviews can have valid uses. From my experience it is usually just a filler to engage the applicant.

2
додано
Навіть 3-х класники могли це зробити.
додано Автор quamrana, джерело
@AJ Я також надав мій відповідь ( Список, який містить 22, і ви додаєте 4, тепер у вас є список із 2 елементами. ). Можна назвати декілька інших, але це найлегше, що не було згадано.
додано Автор quamrana, джерело
@wchargin 1) "модульна арифметика". 2) ідея, ви можете застосувати функцію "/ 10" над аргументами. 3) думка, що 26 - це щось і знаєш, що це таке. 4) Я міг би просто представити рішення, але я вирішив показати свою думку з іншої сторони столу. Ідея забрати це те, що,
додано Автор quamrana, джерело
Рішення KoA або Menace можуть бути найвищим рейтингом, однак рішення Job є кращим.
додано Автор quamrana, джерело
@wchargin Так, це завдання є простою складністю і не вимагає глибокого розуміння. Спробуйте переглянути це з точки зору кандидата на рівень ери, який не бачив цю проблему, а не вашу.
додано Автор quamrana, джерело
Як за допомогою оператора по модулю вказують "знання основного криптографічного домену" або факт, що урізання цілих розділів вказує "можливо, деяке функціональне програмування"? Також не називаючи константа BakersDozen , вказуйте будь-які "знання області" кондитерської галузі. Я дійсно не бачу, якою є ця відповідь - це діаметр про практику розробки програмного забезпечення, а потім відповіді, скопійовані з інших плакатів, і деякі безглузді "оцінні" судження. У верхній частині ви, мабуть, означали, що ви "не не претендуєте" на те, що воно правильне чи фактичне, і я схильний погодитися.
додано Автор Lisa, джерело
@Margus Відповідач не продемонстрував знання "модульної арифметики" (наприклад, яка тотальна функція, чому вона важлива і як вона пов'язана в основному з RSA?), Ні map (виконання двох підрозділи серйозно не можна порівняти з відображенням довільної функції над довільним списком); так, 26 - це щось два, і для цього не потрібно знати домену або визнати, що воно має назву в загальній мові (я не є пекарем - я знаю нульові області знань, але я знайте цей термін, бо я володію англійською мовою).
додано Автор Lisa, джерело
Не бажаючи робити припущення, я відмовляюся відповісти на це питання на тій підставі, що воно не має контексту, і інформації недостатньо. Що я отримаю?
додано Автор user4522, джерело
Як в пеклі ви встигли так інтерпретувати моє рішення ?! Правильна реалізація буде: публічний статичний оператор Олег + (Олег першийNumber, int secondNumber) => новий Oleg (firstNumber.intValue + secondNumber) і конструктор Oleg (int intValue), який виконує: this.intValue = intValue% 8. Я пропоную вам дізнатись про переповнення цілих чисел, звуження та розширення. Світ буде кращим місцем, якщо "старші розробники програмного забезпечення" будуть знати такі основні речі.
додано Автор RIGO MORALES, джерело

Відповідь KoA мені здається корисною, але я бачу ще одну інтерпретацію формулювання:

4 - час дня, а 22 - кілька годин. Цього разу "додавання 22 до 4" означає додавання 22 годин до 4 вечора, отримання 2 вечора або додавання 22 годин до 4 ранку, отримуючи 2 ранку. Це відповідає цілодобовому годиннику, але не вимагає його.

2
додано
Це, по суті, однакова ідея.
додано Автор Linh Huynh, джерело
@ahorn Використання арифметичного модуля 24 таке ж, як і інтерпретація з точки зору днів і годин. Але моя відрізняється тим, що я відношуся до 4 як до часу і до 22 як до приросту годин (KoA зробив зворотне). Отже, існує різниця в тому, як інтерпретується математика в термінах часу, а також факт (що я згадував у моїй відповіді), що моє тлумачення не залежить від використання цілодобового годинника.
додано Автор Rosie F, джерело

З огляду на формат 22 та 4 у годинах у 24-годинному денному циклі переобирається в 24-годинному стандартному форматі

 Adding 22 hrs (10.00 pm) with 4 hrs (4.00 am) will give 22 + 4 =26 
 Pragmatically since we do not have 26 hrs we can split it as 24 + 2 which    
 in 12 hrs format is 12.00 (Midnight) and 2.00 am thus 26 hrs relatively is  
 2.00 am in 12 hrs as well as 24 hrs format

Таким чином, правильним способом може бути додавання цифр у контексті з 24-годинним форматом часу.

1
додано

Військовий/24 години часу
22:00 (10:00) + 4:00 = 02:00 (2:00)

1
додано
Ласкаво просимо до розважної бібліотеки стека. У нас є кілька правил; Я пропоную вам взяти тур , можливо, відвідати довідковий центр та прочитайте кілька запитів інших людей, перш ніж продовжити. Серед правил (1) приховати вашу відповідь у "роздумі", як я показав у вашому відповіді; і (2) перед публікацією вашої відповіді, прочитайте всі інші. Якщо ваш же такий самий, як один із інших або інших, не публікуйте його, якщо ви дійсно не внесете щось нове. Ваша відповідь така сама, як пара інших.
додано Автор Silent-Bob, джерело

додавання двадцяти від 2 до 4 дасть 2.

20 * 2 + 4 = 44

Тому

44 виконано з двох чотирьох цифр. "додавання двадцяти від 2 до 4 дасть 2 (4)".

0
додано
ваш відповідь не відрізняється від Меншу, крім розрахунку.
додано Автор LawrenceC, джерело

22 + 4 = 2 x 13 (десятки пекарів)

0
додано
пояснення не зашкодить.
додано Автор LawrenceC, джерело
Ця відповідь, подібно до попереднього, спирається на зміну одиниць - операнди знаходяться в одній одиниці, а результат - в іншому. Одиниця для розрахунку 22 + 4 - це щось на кшталт "хлібних рулонів", а одиниця для результату 2 - "дюжина пекаря" (тобто 13). У @ Guillaume результат повинен бути інтерпретований одиницями "число 4's". Можна було б так само точно винайти два одиниці, фішок і фобар, такими, що 22 + 4 фіголобути = 2 фобар. Але це не дуже приємна техніка.
додано Автор mihi, джерело