Чи використовуються шкворкові коди з ADS-B?

Використовуючи ADS-B, коди все ще потрібні, або блок надає дискретний код (наприклад, номер хвіст або щось інше), який визнано ATC?

6
ADS-B використовує унікальний код, призначений для планера для життя. Це те, про що ви питаєте?
додано Автор Simon, джерело
@RonBeyer Я можу помилятися в цьому, але я думав, що метою в США було для ADS-B, щоб замінити режим c/s найближчим часом. Але питання більше про те, чи система використовує коди squawk.
додано Автор TomMcW, джерело
@ Симон Чи використовує atc система цей код, щоб розпізнати вас?
додано Автор TomMcW, джерело
@RonBeyer Читання, що саме сторінка викликає моє запитання. Я неправильно прочитав вирок, який сказав "не в найближчому майбутньому". Мені просто цікаво цікаво, якщо ви не контактуєте з АТС і не придумуєте VFR, якщо АТС зможе побачити інформацію, наприклад, хто ви є або який тип ремесла ви
додано Автор TomMcW, джерело
Ви запитуєте, чи потрібен ретранслятор? Відповідь на це питання абсолютно так. У разі виходу ADS-B не вилучено вимоги до певних повітряних просторів, де вам потрібен ретранслятор. Звуки надмірно, але мають сенс, коли ви думаєте про всі існуючі системи TCAS, на які покладаються це.
додано Автор c69, джерело
ADS-B не використовує squawk-коди, і коди squawk не збираються піти в найближчий час, див. FAA ADS-B FAQ, № 21 - Чи будуть потрібні режими транспондера Mode-C необмежено? . В майбутньому ADS-B може видалити вимоги транспондера, але не в найближчим часом. Таким чином, система продовжуватиме використовувати коди транспондера наскільки я знаю. Сторінка, з якою я пов'язана, має деяку цікаву інформацію.
додано Автор c69, джерело
Так, АТС повинна мати змогу побачити принаймні свій N-чий номер та тип літака, якщо ви натискаєте VFR, відповідно до відповіді Voretaq нижче. Я не впевнений, чи слід покладатися на це, хоча до повного впровадження NexGen та оновлення всіх радіолокаційних станцій.
додано Автор c69, джерело

1 Відповіді

Так, коди squawk все ще використовуються і потрібні для ADS-B.
Цілком можливо, що в майбутньому це може змінитись, але через різноманітну реалізацію, яку FAA вибрав для ADS-B, я не думаю, що це швидше за все.

ADS-B працює, надаючи додаткову інформацію за межами коду режиму A (squawk) - це або кодується на частоту транспондера 1090 МГц (режим "Розширений Squitter" - те, що більшість світу використовує) або відправлений на окремій частоті (частота "універсальний доступ до приймача 987 МГц", яка є лише однією з США/ФАА, головним чином призначена для легких літаків ГА).

Дані Mode S та Extended Squitter включають в себе такі речі, як унікальна адреса S S (це 24-бітне число, призначене для літака його національним реєстром, у США це пов'язано з номером N), а також може надавати кінцевий номер або номер рейсу. Система радіолокації ATC прийматиме та відобразить цю інформацію для контролера.
На даний момент дані режиму S/ES не використовуються як заміна коду транспондера режиму А, а тому, що дані режиму S надходять через вторинну радіолокаційну систему ATC, це все відразу ж доступне, коли вторинний радіолокатор повертається так само, як і режим A Сквокс код є, і можливо, що FAA може використовувати ідентифікатор режиму S замість коду режиму A для цих літаків у майбутньому.

Передачі UAT 987 МГц також містять адресу режиму S (оскільки це корисний унікальний ідентифікатор для даного літака), а також ідентифікатор польоту та номер хвоста. Інформація від передавачів UAT приймається через окремі наземні станції і рекомбінуюється з поверненням радара в задній кінець радара АТС.
Існує магіка до цієї рекомбінації, яка не входить в мою глибину, але моє обмежене розуміння полягає в тому, що оскільки дані UAT не пов'язані безпосередньо з даними про повернення радіолокатора, squawk коди є частиною того, як ці два збігаються (радарний комп'ютер знає ваш N номер за вашим дискретним кодом, наземна станція UAT знає її з вашого ідентифікатора режиму S - якщо вони співпадають, і дані про місцезнаходження знаходяться в причинах, то інформація ADS-B може бути пов'язана з вашим блоком даних радарів).

4
додано
Формат даних ADS-B фактично включає в себе положення для трансляції коду режиму A, тому для його відображення не потрібна ніяка химерна кореляція з даними SSR.
додано Автор jatanp, джерело
Що я розглянув був DO-260B, що становить 1090ES, але я (можливо неправильно) припустив, що це ті самі формати повідомлень, які піддаються тунелюванням через канал UAT. (Для 1090ES проект DO-260B, який я зміг прочитати, не сплачуючи через нос, додає код режиму A до DF = 17, Type = 28, Subtype = 1 повідомлення).
додано Автор jatanp, джерело
І тепер я дізнаюся, що UAT насправді використовує абсолютно інший формат повідомлення, тому я насправді не знаю, що я думав, що знаю. :-(
додано Автор jatanp, джерело
@ Хеннінг Махолм У вас є посилання на це? Я думав, що для цього є щось (це має сенс!), Але я не міг знайти нічого в швидкому пошуку, і все, що я шукав, це 1090, тому я не дуже знайомий з деталями ADS- B Вийшов на UAT обладнання.
додано Автор t3rse, джерело