Чому MD-88 має стрибки на своїх двигунах?

Apparently, the MD-88 has a strake on both engines: enter image description here Source: Airliners.net
If I'm not wrong, the engine strake attaches the airflow at high angles of attack on the wing. But in this case the engine is behind the wing. So what is the purpose of this little fin? Is it a strake or something else?

9
Відділення потоку завжди створює значний опір. Таким чином, навіть якщо воно знаходиться за крилом і не вплине на підйом, розділення потоку тут все ще небажано.
додано Автор Jan Hudec, джерело

1 Відповіді

Вони є дійсно strakes, які служать для зменшення розділення потоку на нижній задній двигун обтекання, створюючи вихор, який буде змішувати зовнішній, більш швидкий потік з уповільненням граничного шару на нижній задній частині обтікання. Ви помітите, що nacelle є , встановлений під кутом 3 градуси до фюзеляжу . Це полягає в тому, щоб розташувати впускний і ластний зчеплення з місцевим повітряним потоком, який злегка вказує на задній фюзеляж через несправність крила. Вихлоп знову спрямований прямо назад, так що тяга буде вирівняна з продольній осі фюзеляжу і не буде виробляти варіювання моменту тону, коли зміна тяги. У поєднанні із захворюваністю волосяного покриву це створює більш виражену кривизну на нижній стороні гомілки, що, в свою чергу, більше схильні до поділу потоку.

Ви також можете розмістити рядок вихорних генераторів на нижній частині обтекання, але стрик буде виробляти менше опору, коли промивання низька, і його обслуговування не потрібно. З більш високою промивкою, стрибок вироблятиме сильний вихор, саме тоді, коли це потрібно найбільше.

6
додано