Що буде причиною цього маневру вертольота?

О 4:30 на цьому відео YouTube Chinook перетинає злітну смугу на задніх колесах. Текст на переліку відео "Аварийна посадка та зліт". Чи є підстави, щоб пілот зробив це інше, ніж "тому що я можу, і це авіашоу"?

<div class="youtube-embed"><div> <iframe width="640px" height="395px" src="https://www.youtube.com/embed/9pBHB7tYceg?start=270"></iframe> </div></div>

Пілот потім продовжує рухатись злітно-посадкової смуги на задніх колесах, маневр, який я можу тільки собі уявити, демонструє, але знову ж таки, чи є законним польоти, потрібно це зробити?

26
Я не пілот, який займається рукопашним промислом, але я не думаю, що helos звичайно "таксі", як це роблять літаки. Вони просто приземляються і злітають з того ж місця. Показаний маневр був би важливим, якщо з якоїсь причини вам потрібно було злетіти з якогось іншого місця, де ви знаходитесь, або потрібно маневрувати літак на землі в деяких дивних випадках. Якщо вам потрібно було негайно отримати вертоліт у притулок або будівлю (наприклад, хтось стріляє у вас), і немає часу для буксирування, ви можете спробувати щось подібне.
додано Автор Tyler Durden, джерело
Ах, це правда, @ NZKshatriya, але якщо ви читаєте це питання, я не розмовляю про прохолодну картинку, вибрану для "обкладинки" цього відео, а замість посилання на 4:30 в відео (саме там починається кліп, коли ви натискаєте гру).
додано Автор FreeMan, джерело
@TylerDurden Багато рейсів і вертольотів таксі, або на землі, коли колесо або на таксі в потяві.
додано Автор Simon, джерело
Подивіться на цю картину розгортання на даху: 379e5bfa-a62cb3a1a-s-sites.googlegroups.com/site/… через operationhooah.com/Home/cool-chinook-stuff
додано Автор Daniel, джерело
Деякі BV-347 (модифіковані з Chinook) були обладнані витягнута задня гондола , яка дозволила льотчику керувати вертольотом з-під спини назад. Що сказати, я не бачу необхідності в цьому типі маневру наземного, крім демонстрації ... Можливо, щоб скоротити швидкість наземної швидкості і підтримувати спрямований контроль? Це все, про що я можу думати.
додано Автор c69, джерело
Це не злітно-посадкова смуга. Це скеля за зовнішнім виглядом. І це буде відмінним способом швидкого розвантаження військ, без грошей для повноцінного посадкового місця, що відкриває себе як ціль довше, ніж це потрібно. (на основі зображення екрана на екрані) Але, так, багато кадрів з авіашоу показує LOL.
додано Автор Christian, джерело

5 Відповіді

Сила вертольота колишньої Королівської ВПС тут багато часу проводила навколо Чіноокс.

Я думаю, що основна відповідь - "тому що я можу", але я можу думати про законне використання бою.

Ви важкі, і вимушені приземлитися на вітер у вузьку смужку, тому що на вітрі сторони зони приземлення є небезпека. Нема місця, щоб обернутися. Ви можете навести таксі назад таким чином, щоб отримати певний приплив у ротори від відносного потоку повітря (і, отже, збільшити ліфт), а потім піднятися назад, поки не буде достатньо місця для переходу на звичайний прямий рейс, більш-менш, як показано в відео

Тут працює команда - ви дійсно повинні довіряти своєму майстру завантаження, який говорить точно, де ви знаходитесь.

Ніколи не бачив це зробити хоч.

48
додано
Дуже цікаво, спасибі, Саймон! Це могло б спричинити «зворотне таксі», будь-яка законна причина тактичного таксі, крім цього, «тому що я можу»?
додано Автор FreeMan, джерело
@FreeMan Вибач, я не можу подумати про це. Перша половина - "швидка зупинка", колеса на землі допомагають трохи потихнути від швидкості, але друга половина, я не знаю.
додано Автор Simon, джерело

Те, що ви бачите, це те, що називається Pinnacle Landing або Pinnacle Maneuver .

Чому практикується, це все більше очищено від зображення нижче. Chinook має велику базу, яка може запобігти безпечному приземленню в обставинах, які потребують евакуації з невеликої підвищеної площі.

enter image description here

27
додано
Це не відповідає на питання взагалі .
додано Автор bentford, джерело
@FreeMan прокат може бути не застосовним у цьому випадку, але решта маневру до цих пір застосовується.
додано Автор fooot, джерело
Те, що ви показуєте, насправді є чудовим відповідником кадру, який YouTube вирішив використати як "обкладинку" для відео, однак, як згадував @RonBeyer, це не те частина, з якою я зв'язався або про що запитував моє питання. Я не знав назви "вершина маневру", але я бачив це раніше, так що це і є.
додано Автор FreeMan, джерело
Це правда, @fooot, але моє запитання це конкретно про згортання злітно-посадочної смуги, а потім знову створення резервної копії.
додано Автор FreeMan, джерело
Якби Chinook у відеозаписі стояли, я б погодився, але відео показує, що він спинився на високій швидкості.
додано Автор c69, джерело

It looks like it's done to showcase the impressive level of skill & control that the pilot is able to achieve w/ this aircraft. Sort of like the Ken Block Gymkhana video series, where he's showing off amazing car control, but you would never want to drive like that except in a drifting contest.

Stretching the definition of 'practical', if you needed to tow something a short way & you had no pickup truck available, but somehow you did have a Chinook helicopter w/ a world-class pilot.... this would kind of be an option

Джерело: я просто насолоджувався ментальним іміджем того, хто використовує Chinook як пікап

5
додано
Видалення залежить від вас.
додано Автор bentford, джерело
Перший абзац багато в чому повторює існуючу відповідь, а друга, як ви кажете, розтягує. Насправді, величезний розтягнутий. Я впевнений, що все, що ви могли б буксирувати таким способом, можна було б зрушити та безпечніше, просто надавши купу хлопців, щоб його проштовхнути.
додано Автор bentford, джерело
@NathanSmith Ні, ви не повинні. + 3-0
додано Автор CGCampbell, джерело
Ти правий. Я думаю, що ми могли завжди придумати випадкові випадки використання для чого-небудь, але враховуючи те, що мій приклад - це те, що, ймовірно, ніколи не відбудеться, ви вважаєте, що я повинен просто видалити цю відповідь?
додано Автор yoosiba, джерело

Коли наші пілоти CH-46 (PHROG) рухають літак на злітно-посадковій смузі, їх керували наземні екіпажі, як я, багато разів ми б таксі їх вперед і назад, тому я не вірю, що це буде "просто тому, що" або "показувати". Це є частиною кожного навчання пілотів, як це приземлення на заднє колесо або "вершина вершини", яка використовується, щоб приземлитися на дахах і вершинах гір, отже вершина.

2
додано
@FreeMan: з усіма чотирма колесами на землі ротори не створюють зворотного удару. Вам необхідно підняти передні колеса, щоб рухатися назад.
додано Автор Peter Kämpf, джерело
Дякуємо за внесок! Вони би таксі з тільки однією парою колес на землі, замість всіх 4? Чому це міркування? Я міг бачити, що це практика для посадки вершини, але обидва зображення (у цьому Q/A) вертоліт з'являється бути майже горизонтальним (це важко бути точним з кутів зображень), так що частина "вершини", схоже, просто регулярна посадка на ½ розмір посадочних майданчиків - це, здається, не перебуває в "Wheelie" позиції.
додано Автор FreeMan, джерело

Я думаю, що якщо вам потрібно потрапити в "гарячу" смугу і вийти з неї, цей підхід дозволить мінімізувати час (і положення в небі), що ви будете піддані вогню противника. Просто такий вид польоту, який може знадобитися на спеціальних операціях.

1
додано