За яких умов буде дозволено вертоліт літати на низькій висоті над населеними районами?

Вчора Міністерство енергетики літало військовий вертоліт на низьких висотах над Бостоном та його околицями. як частина експерименту деякого типу для вимірювання випромінювання .

Я бачив один з цих літаків, коли я їхав через Уотертаун і насправді пройшов прямо над мною. Він працював на дуже небезпечній висоті. Будь-яка несправність двигуна могла б спричинити різну ситуацію зі смертю. Як правило, літаки не літають на високій швидкості нижче 500 футів, а коли вертольоти спускаються нижче 500 футів, вони, як правило, роблять це обережно і в районі, який вони знають, щоб бути в безпеці. Маючи великий вертоліт, який літає на високій швидкості по щільному місту на висоті 100 футів, AGL є дуже небезпечним і проти правил FAA.

Тип вертольота був не цивовий тип, зображений у новинах, це був Chinook. Щоб НАСА поширювала фотографію з невеликим цивільним вертольотом, а потім фактично літала навколо великого Чинука, я думав, що це було досить обманним з їх боку.

Я не подав пілотну скаргу на це, оскільки я припускаю якийсь особливий "дозвіл" або виняток було створено, щоб дозволити цю небезпечну активність. Хто-небудь знає правову повноважність тут і умови?

До речі, я не перевірив NOTAM і не отримав ніяких NOTAM в моїй поштовій скриньці, тому, якщо хтось може зв'язати NOTAM, який буде корисним.


Update: this may have been a medevac flight, with emphasis on the word "may". Apparently, in some cases military helicopters are used for medevac flights to Burlington. However, if it was, the pilot was hot dogging and off the normal routes, both of which are serious regulation violations, but nevertheless I am told some military pilots disregard the rules.

2
NASA не належить CH-47 відповідно до цього: airbornescience.nasa.gov/aircraft І CH-47 - 98 футів довжина (з роторами), тому претензія, що мова йде про довжину літака над землею, також виглядає малоймовірною (хоча і неможливою)
додано Автор Mark, джерело
Чи було це ННСА чи НАСА?
додано Автор Farhan, джерело
Це був безпечний жовтий Chinook 147, а не дзвоник, і це був AGL 100. Якщо Chinook має несправність двигуна, він швидко втратить висоту, що є причиною смертельності, якщо ви літаєте на 100 футів AGL.
додано Автор Tyler Durden, джерело
@RonBeyer Це правило не має нічого спільного з польотом на 100 метрів над площадкою Уотертауна. Такого "призначеного маршруту" немає. Що стосується "дозволу", то я це знаю, і я це заявив у моєму питанні. Я хочу знати, що це "дозвіл", це дозволяє вести надзвичайно небезпечну операцію, подібну до цього.
додано Автор Tyler Durden, джерело
Будь-яка невдаха двигуна могла б спричинити багатократну ситуацію зі смертю. Я вважаю, що це недосконалість, що заперечує ціле запитання. Для Chinook, збої двигуна у високошвидкісному передньому польоті є повністю керованими - дійсно, тип не отримає сертифікацію, якщо це не так. Пробач мені, але весь пост більше схожий на грубий, ніж серйозний запит.
додано Автор Simon, джерело
Я був у Chinook, приблизно в 50 футах, і близько 70 кілограмів, з симульованим відмовою двигуна. Чи ти? Він швидко не втрачає висоту. Відновлення у цьому випадку (пролітаючи через пожежу в лісі) полягало в тому, щоб піднятися на більш нормальну висоту, щоб можна було зробити авто, якщо другий двигун покине.
додано Автор Simon, джерело
Я не подав пілотну скаргу щодо цього, оскільки я припускаю якийсь спеціальний "дозвіл" або виняток було створено для цієї небезпечної діяльності. Ви чітко мали бджолу у вашому капелюшку про це. Чому б не повідомити про це? faa.gov/contact
додано Автор Simon, джерело
Як ти знаєш це було 100 футів? Чинуки великі, можна легко помилитися на висоті.
додано Автор GdD, джерело
Ви маєте на увазі, що це було над перевантаженим районом?
додано Автор J Walters, джерело
CFR 91.119 (d) "Вертоліт може експлуатуватися менш, ніж мінімуми, передбачені в підпунктах (b) або (с) цього розділу, за умови, що кожна особа, яка експлуатує вертоліт, виконує будь-які маршрути або висоти, спеціально призначені для вертольотів з боку FAA " Також див маршрути Бостонського вертольота (натисніть на вкладка Вертольоти). Ви також 2 дні рано, і вони кажуть, що вони літають схему сітці, ймовірно, схвалена FAA.
додано Автор c69, джерело
Це не повинно швидко втрачати висоту, що ти бачиш на цьому? "Дозвіл", що дозволяє це проводити, - національна безпека.
додано Автор c69, джерело
Я зазначаю, що в повідомленні (від 11 квітня) чітко говориться про "двоколісний движок Bell 412", який працює з 12 квітня по 15 квітня. Наскільки ви впевнені в тому, що різний вертоліт, який ви бачили 10 квітня, насправді пов'язано з програмою NNSA? Логічне припущення буде, що вони не пов'язані ...
додано Автор Helios, джерело
Важливо зробити загальну зауваження, що, хоча спочатку здається нелогічним, більшість вертольотів мають більше шансів відновитись після несправності двигуна в 100 вузлів та 100 футів AGL, ніж у 20 вузлів і 250 футів. Отже, подорожі на високій швидкості замість того, щоб зависати, мабуть, покращили можливість того, що вертоліт, який ви побачив, може відновитись після несправності двигуна. Дивіться en.wikipedia.org/wiki/&hellip/ для пояснення .
додано Автор Cody P, джерело

3 Відповіді

I have no idea about the specific flight you saw, but the general answer to your question about operating legally below the minimum safe altitudes in 14 CFR 91.119 is that the FAA can grant a waiver allowing lower flight. The waiver process says that to get a waiver to 91.119(b) (flight over congested areas) there must be a public interest reason but aircraft can't be lower than 500ft unless lives are at stake:

При видачі відмови, бажана висота повинна бути абсолютною   мінімум, але не може бути менше 500 футів від осіб або майна,   якщо це не потрібно для захисту людського життя

Існує недостатньо інформації про вертоліт, який ви бачили, щоб сказати, що відбувається, але якщо вважати, що це дійсно був Chinook в 100 AGL, тоді він був занадто низьким, навіть для відмови, відповідно до процесу FAA. Але найбільш очевидним поясненням є просто те, що він злетів; вертольоти вириваються в діапазоні поглядів та швидкості повітря , і деякі з цих зльотів, ймовірно, відносно низькі та швидкі. Можливо, це полегшений межевак (часто вони яскраво намальовані), або, можливо, щось пов'язане з логістикою або будівництвом; якщо у вас є N номер, то ви можете подивитися це.

5
додано
Це було моє загальне враження. Відстань до 500 футів - це ні, так що я намагаюся з'ясувати, як це відбувається, що це відбувається. Подрібнювач, який я бачив, не було медичнева рейсом.
додано Автор Tyler Durden, джерело
@TylerDurden Чому ви кажете, що рух нижче 500 футів - ні-ні? На якій основі? Ми говоримо про вертолітні операції тут, чи не так? І військові операції вертольотів, що більше того. Мені цікаво дізнатись, що мені не вистачає, чому низький рівень польоту буде заборонено.
додано Автор J Walters, джерело

За вашим описом "військовий" вертоліт типу "Чинук" літав на високій швидкості над перевантаженим майданчиком близько 100 футів AGL.

Відповідь на ваше запитання щодо заголовка - За яких умов буде дозволено вертоліт літати на низькій висоті над населеними районами? - це подвійне.

 1. Firstly, under FAA regulations (more on this in a moment), helicopters are not generally subject to any specific altitude restrictions. See 14 CFR 91.119 Minimum safe altitudes: General.

  Except when necessary for takeoff or landing, no person may operate an aircraft below the following altitudes:

  (a) Anywhere. An altitude allowing, if a power unit fails, an emergency landing without undue hazard to persons or property on the surface.

  (b) Over congested areas. Over any congested area of a city, town, or settlement, or over any open air assembly of persons, an altitude of 1,000 feet above the highest obstacle within a horizontal radius of 2,000 feet of the aircraft.

  (c) Over other than congested areas. An altitude of 500 feet above the surface, except over open water or sparsely populated areas. In those cases, the aircraft may not be operated closer than 500 feet to any person, vessel, vehicle, or structure.

  (d) Helicopters, powered parachutes, and weight-shift-control aircraft. If the operation is conducted without hazard to persons or property on the surface—

  (1) A helicopter may be operated at less than the minimums prescribed in paragraph (b) or (c) of this section, provided each person operating the helicopter complies with any routes or altitudes specifically prescribed for helicopters by the FAA

  The FAA comments on this regulation:

  Helicopter operations may be conducted below the minimum altitudes set for fixed-wing aircraft. The reason? The helicopter's unique operating characteristics, the most important of which is its ability to execute pinpoint emergency landings during power failure. Further, the helicopter's increased use by law enforcement and emergency medical service agencies requires added flexibility in the application of many FAA provisions.

  Therefore, a helicopter may be operated at an altitude which complies with §91.119 (a) and (d), despite perhaps appearing to be otherwise to the unknowing observer.

 2. Secondly, military aircraft operations are generally not subject to the same FAA regulations that civilian aircraft operations are. Therefore a military helicopter operation, such as that which you describe, might well be operated under military aviation rules in disregard to rules that would otherwise govern civilian helicopter operations. See this answer regarding the FAA's jurisdiction—or lack thereof—over military aircraft operations.

Взагалі ми бачимо, що опис операції військового вертольота, який ви описали, цілком може працювати відповідно до 14 CFR 91.119 - і відповідно до Саймон коментар вище , це, ймовірно, було; ми також бачимо, що військові діятимуть відповідно до власних правил. Відповідь на запитання в тексті вашого тексту, Чи знає хтось правовий авторитет, включений тут та умови? найкраще відповісти: "авторитетом уряду США за будь-яких умов, які вони вважали відповідний ".

1
додано

Швидка, коротка відповідь - це залежить.

Пам'ятайте, тут є два різних набори правил.

 1. ЗПД, вони застосовуються до переважної більшості літальних апаратів (фіксоване крило і поворотне крило).

 2. Літаки для громадського користування - військові, літаки місцевого самоврядування та пілоти. Ці літаки та пілоти не обов'язково працюють під контролем/регулюванням FAA. Просто тому, що міські, окружні або державні установи вимагають, щоб пілоти отримали ліцензію, це не означає, що вони повинні це зробити.

0
додано