Який вважається час вильоту комерційного польоту?

Мені було цікаво, публічно оголошений час вильоту комерційного польоту, чи це ETOT (розрахунковий час вильоту), чи це EOBT (час за замовчуванням)? А може, ще якийсь час?

8
@TomMcW Я видалив посилання на квитки. Сподіваюся, що це краще зараз.
додано Автор Dominic Cooney, джерело
Питання про квитки будуть краще відповідати Travel.se
додано Автор TomMcW, джерело

2 Відповіді

Запланований час - це EOBT. Рейси, які відправляються протягом 15 хвилин, розглядаються як своєчасно. Стандартні таксі для кожного аеропорту включаються до планового часу польоту.

6
додано
Не SOBT ? У будь-якому випадку, безумовно, певна форма часу блокування, а не час ВИКЛЮЧЕННЯ, - це те, що знаходиться на квитку.
додано Автор Mark Heath, джерело
Приємно Це те, що я і думав. Було б також приємно включити джерело інформації в повноту.
додано Автор Dominic Cooney, джерело
@ Ральф Я Хороший момент. Звичайно, SOBT. Не пам'ятаю цей термін взагалі. Основний момент все ще залишається: відключення, а не зліт.
додано Автор Sami, джерело
@Stelios Моє джерело - це моя підготовка, не можу назвати документи: D
додано Автор Sami, джерело

У цьому документі ви знайдете деякі з багатьох тимчасових міток, що використовуються в МЧР Як ви можете побачити там, EOBT - позначка часу, відображена в плані польоту.

Час за квитком, як правило, відповідає ЕТА/ЕТД, який у термін повинен бути СТОТ (запланований час зльоту).

Ви витягуєте інформацію з джерела даних чи вам цікаво?

1
додано
Відповідь неправильний. Квиток показує час блокування PUSH. Скільки пізніше, ніж такий зліт, стане прозорим для пасажира.
додано Автор Mark Heath, джерело
Я працюю в галузі. Час на ваш квиток - це час, коли ми плануємо відступити від ворота, також відомі як блокування. Ми зникнемо деякий час після цього, але цього разу не на квитках або в опублікованому графіку перед пасажирами. До речі, цей документ, з яким ви зв'язали, не говорить щось подібне до того, що ваша відповідь говорить про час T/O, який публікується в квитку.
додано Автор Mark Heath, джерело
Ласкаво просимо до авіації SE. Мені просто цікаво. Ця частина відповіді могла б бути кращим коментарем до питання. :)
додано Автор Dominic Cooney, джерело
@RalphJ: чому відповідь не так? Джерело? PUSH не є офіційним штампом часу
додано Автор GolfWolf, джерело
Якщо ви подивитеся на eurocontrol.int/lexicon/lexicon/ en/index.php/& hellip; зазначає, що це оцінка авіакомпанії/агента з обробки. Я також знаю, що TOBT - це зобов'язання від авіакомпанії (хоча і немає джерела). Що саме ви маєте на увазі, коли ви говорите про промисловість? Авіакомпанія/аеропорт/агент з обробки? Також usa/eu? Є відмінності.
додано Автор GolfWolf, джерело
Тож тут [1] є достатньо пояснення всіх часових позначень МЧР. Він пояснює, що TOBT є зобов'язанням AO, де AO є оператором повітряного судна, який може бути або не бути таким самим, як авіакомпанія. Тим не менше, ніякого відношення до часів, які можуть бути на квиток. Для мене це лише залишає пояснення, що між ними немає реального зв'язку. Там, звичайно, немає стандарту на те, як вони повинні бути розраховані. [1] cdm.frankfurt-airport.com/content/fraport-ag-cdm/uk/misc/bin‌ aer/& hellip;
додано Автор GolfWolf, джерело