Яке значення має швидкість стоянки

Незалежно від швидкості стоянки, єдиною причиною є стійки літака, коли його контрольна поверхня (ліфт, елерон) перевищує критичну АОА. Тоді якою є важливість швидкості стоянки?

Чи літальний апарат припиняється на "швидкості занурення", навіть якщо його АОА менш критичний?

0
"Швидкість стоянки" повинна бути перейменована на "швидкість, нижче якої літак не може підтримуватися на однаковій висоті, не перевищуючи кут". Це ярлик. Коли ви сповільнюєте літак, необхідно збільшити AoA, щоб зберегти висоту, але в якийсь момент це більше неможливо, літак залишається, якщо літак підтримується горизонтально.
додано Автор Galwegian, джерело
Слово "стійло" взагалі означає, що літальний апарат більше не може літати. Тепер причиною для закриття літака може бути те, що крило вже не може генерувати адекватного підйому через надмірне розділення потоку (що, з плутаниною, також називається "станом") або що крило вже не може забезпечити адекватний підйом, оскільки повітря над ним не вистачає (літак занадто повільний). Це те, що мається на увазі під час стрибка, коли цитує виробники: не літайте на вашому літаку повільніше, ніж ця швидкість. Але пам'ятайте, що ви також можете стримувати майже будь-яку швидкість.
додано Автор slebetman, джерело
"Єдина причина, через яку літаки залишаються, коли його контрольна поверхня (ліфт, елерон) перевищує критичну величину АОА" Це абсолютно неправильно, лавки не мають нічого спільного з елеваторами або елеронами.
додано Автор c69, джерело
додано Автор BowlOfRed, джерело

2 Відповіді

There is not one stall speed, instead there are several, depending on aircraft configuration and flight conditions. They are used to determine speeds for the safe operation of the aircraft or for limit speeds.

Наприклад: для визначення швидкості руху під'їзду використовується швидкість стійки в конфігурації приземлення та рівень польоту з фактичною вагою. Помножившись на коефіцієнт безпеки 1,3, ви досягнете рекомендованої швидкості руху. Або: Визначення швидкості обертання використовується у швидкості занурення в злітній конфігурації. І так далі.

Another example: The speed range in which it must be safe to deploy flaps is limited by 1.4 times stall speed of the clean aircraft, or 1.8 times the stall speed in landing configuration, whichever is greater. Or: The maneuvering speed v$_A$ is calculated by multiplying the stall speed of the clean aircraft with the square root of the maximum allowable load factor. And so on.

Якщо ви замислюєтеся про те, що є, можливо, це допоможе прочитати відповідає на це питання . Це не розподіл потоку або перевищення певного кута на контрольній поверхні, що визначає стан припинення, але зміна нахилу кривої підйомника над кутом атаки: стійло, коли більший кут атаки більше не збільшить підйом, так що це кут нападу всього літака, який розраховує. Фізично це означає, що над частиною крила з'являється великомасштабне розділення потоку. Хороший дизайн, як і раніше, матиме повністю робочі керуючі поверхні.

2
додано

Ні. Якщо кут нападу не є критичним, то неважливо, що таке відносна швидкість повітря, літак не затисне. За визначенням "критичний" AOA - це кут, на якому падає літак, тому ви задаєте тавтологічний питання.

Швидкість стоянки є лише для керівництва, щоб дати льотчику загальне уявлення про те, в який момент літак почне стримувати рівень польоту.

На практиці швидкість, з якою літак фактично стискається, коливається залежно від багатьох різних умов, таких як температура, вологість, кут банку, умови пориву та багато інших чинників, навіть як чисті крила.

0
додано
@RonBeyer Правда, але я думаю, що ви різновид розщеплення волосся. ОР, здається, не в тому місці, де знати деталі аерофлоу та геометрії крила буде важливим.
додано Автор Tyler Durden, джерело
@ РонБейер Хто сказав щось про поле (крім вас)? Ні я, ні О.П. нічого не сказали про поле.
додано Автор Tyler Durden, джерело
@ РонБейер Ні я, ні ОП не згадували ні "кут літака", ні "пік".
додано Автор Tyler Durden, джерело
@ РонБейер Так, критичний кут атаки - це кут, за яким літак стирається. Я мав на увазі АО, а не поле.
додано Автор Tyler Durden, джерело
"За визначенням" критичний "AOA - це кут, який літак припиняє на" . Не площину, аорда. Кут повітряного судна відрізняється в залежності від крила, а AOA змінюється вздовж довжини деяких крил, які мають поворот у них для будь-якого заданого кутового кута.
додано Автор c69, джерело
У будь-якому випадку я думаю, що метою повинна бути точність відповіді, аероплан може припинити значно більший будь-який кут нахилу, але є критичний AOA, де аерофобік буде припинятися, і вони не є взаємозамінними . Не давайте додавати плутанину, пов'язавши кут з точністю з AOA.
додано Автор c69, джерело
Кут літака = крок ...
додано Автор c69, джерело
<�Я> «За визначенням" критичним "АОА є <�б> кут площину кіосків в» </я> ??
додано Автор c69, джерело