Яка причина шин знаків на крайніх кінцях злітно-посадкових смуг?

У LAX літаки (як правило) злітають зі сходу на захід. На західному кінці злітно-посадкових смуг спостерігаються темні сліди шин.

Яка причина цих шинних знаків? Не вдалося зняти? Пізня посадка? Щось ще?

runway marks on northwest LAX runway

See Google Maps of LAX

8
Літаки вирушають у тому ж напрямку, з чого вони знімають, і ви можете побачити один літак у зображенні, на якому ви розмістили заголовок на цю злітну смугу для зльоту. Яка вибійна смуга вони вибирають, залежить від вітру (зазвичай), тому вони будуть використовувати будь-який, який сприяє голові.
додано Автор c69, джерело

3 Відповіді

Знаки залишаються шинами посадкових площин, коли вони торкаються - тобто звичайні рутинні посадки.

Колеса посадкового повітряного судна не починають обертати до , вони впадають в злітно-посадочну смугу - так що прямо в момент приземлення, коліс спочатку буде скинути вздовж поверхні ВПП до тертя між шинами і злітно-посадкової смуги забезпечив достатню кутовий імпульс шині, щоб обертати його, щоб він відповідав швидкості наземної посадочної площини. Як тільки це станеться, колесо буде рухатися нормально.

Це затягування призводить до затримок, які ви спостерігали.

Навіть якщо злітно-посадкова смуга зазвичай використовується в напрямку "схід на захід", досі залишається достатньо днів, коли висадки з заходу здійснюватимуть обидва кінці злітно-посадкової смуги. Скільки днів це дійсно не впливає на те, наскільки чорний злітна смуга отримує, лише скільки часу воно може пройти між очищенням від накипу гуми.

У деяких аеропортах, які дійсно використовуються лише в одному напрямку (наприклад, відомий аеропорт "Принцесса Юліана" в Санкт-Маартені, який навіть не має схвальних підходів із сходу через перешкоди на місцевості), ви будете знайти знаки шини тільки в кінці нахилу ВПП.

14
додано
Здається, досить логічно. Я був заплутаний, бо спостерігав за тими літаками, які цілий день приземлялися зі сходу. Дякую, що відповіли!
додано Автор danilocn94, джерело
Окрім нетипової погоди, LAX вважає за краще наземні літаки в цьому напрямку (також дозволяє підходити над океаном, зменшуючи шум). Так що це дуже багато, коли ви не обов'язково дивитеся. lawa. org/uploadedFiles/LAX/шум/PDF/& hellip;
додано Автор BowlOfRed, джерело
@Trevor Коли ваша Санта-Анна вітрує en.wikipedia.org/wiki/Santa_Ana_winds , удар зі сходу літаки приземляються на цю злітну смугу. Так, це не типовий напрямок для посадки, але трапляється досить часто, де ви живете.
додано Автор James P, джерело

Це стане причиною того, що шини, які не рухаються, починають стиратись на злітно-посадковій смузі на посадці. Оскільки шини не рухаються, воно збирається "потрапляти" на злітно-посадковій смузі та залишити слід. Ця проблема вирішена за допомогою це запитання . Він також виробляє деякий дим, як ви можете бачити на зображенні.

enter image description here

Image Source

Same thing happens when a car spins on the road. enter image description here

Я не можу знайти джерело для цього.

5
додано

Причиною для позначок є те, що це зони приземлення злітно-посадочної смуги. Метою приземлення є 1,000-дюймовий маркер, пара твердих білих смуг. Саме тут вирівнюються поворотні та візуальні прицільні приціли ILS. Літаки плавають повз маркер приземлення через відчуття чуття в кінці посадки, тому найбільш густі сліди шин, як правило, знаходяться на самому боці Марка.

2
додано