Чи вважаються записи про відстеження радіолокаційних станцій та аудіозаписи юридично публічними?

На практиці вони просто доступні онлайн і в основному безкоштовні. Альтернативно, будь-хто може придбати приймач ADS-B для моніторингу навколишнього повітряного руху та радіостанції для прослуховування ATC.

Мені цікаво, чи є правила, подібні до обмеження використання GPS трекера і запису телефонного дзвінка? Або просто передбачається, що для громадської безпеки кожен, хто здійснює політ, автоматично вважається добровольцем для інформації про шлях польоту і повітряну розмову громадськості?

5
Я припускаю, і мені це має сенс. Це не схоже на те, що в будь-якій юрисдикції, як у Великобританії, так і в Німеччині, незаконно слухати УВС, якщо ви не перебуваєте в літаку або в об'єкті УВС. Це нерозумно, але все одно незаконно. Приймачі режиму S здаються легальними, але, принаймні, це лише старий закон, який виживає.
додано Автор Geoff Dalgas, джерело
"Public" не дуже добре визначено. Ви повинні попросити права слухати, розкривати, записувати та публікувати. У країні ви можете мати деякі, але не всі з них, вони також можуть підпадати під різні дозволу. Очевидна відмінність між телефонним дзвінком та обміном УВД полягає в тому, що це приватне спілкування з певними особами (і захищене законами про конфіденційність), а інше не є, але не є цілком публічним, і не має на меті кого хто може слухати. Додайте до цього можливі параноїдні або справжні аспекти безпеки.
додано Автор Galwegian, джерело
Що я завжди думав дивно про Великобританію і Німеччину, що ви не можете слухати ATC, але, очевидно, ADS-B добре. Мені це ніколи не мало сенсу
додано Автор TomMcW, джерело
У США, я думаю, що це законно слухати, але вимагає ліцензії для передачі.
додано Автор r2_d2, джерело
@mins, обсяг громадськості ще не обговорюється. Я маю на увазі, що учасники розмови з управління повітряним рухом не мають права претендувати на свою приватність і власність, а широка громадськість має право на їх доступ.
додано Автор r2_d2, джерело

1 Відповіді

FAA уповноважена тільки конгресом регулювати FLIGHT, а не радіозв'язок.

Радіозв'язок регулюється FCC.

Обидва ці установи не мають повноважень приймати закони. Вони можуть робити тільки "правила". У Сполучених Штатах, відповідно до Конституції, закони можуть бути прийняті тільки Конгресом або законодавчими органами декількох держав.

Позиція FCC полягає в тому, що будь-яка людина має право здійснювати моніторинг і записувати будь-яку радіопередачу, яку вони бажають. Єдиним винятком є ​​слухання приватних телефонних розмов або зашифрованих військових передач. Федеральний закон, який забороняє це, явно звільняє морські та авіаційні передачі . Це мова:

18 USC § 2511 (2) (g.ii.IV)   або розділ 121 цього заголовка для будь-якої людини, щоб перехопити будь-яке радіо   зв'язок, що передається будь-яким морським або авіаційним   системи зв'язку;

Таким чином, федеральним законом Сполучених Штатів явно дозволено і дозволено будь-кому контролювати і реєструвати морські або аеронавігаційні комунікації.

7
додано
+1, дуже гарна відповідь на слухання. Все для запису, розкриття, публікації? Я вважаю, що розкриття підлягає певним умовам (наприклад, 15-хвилинна затримка). Якби CVR передавалися через супутник, чи могла б розмова в кабіні транслюватися в Інтернеті?
додано Автор Galwegian, джерело