Як планувати перевірку PPL, що включатиме відхилення?

Мій CFI розповів мені, що на своєму чекіре я почне планувати польоти на перехресті і скоро буде переадресовано в інший аеропорт. Моє запитання: як я планую це ефективно? Я не можу отримати, наприклад, NOTAMS, прогнози погоди, злітно-посадочні смуги та їх довжини тощо. Для аеропорту я збираюся (тому що я не знаю, що це таке)

З того, що я прочитав, буду діяти як ПІК на чекстрі, і тому я не відчуваю, що можу комфортно задовольнити CFR 91.103, коли я навіть не знаю, де я буду літати.

16

4 Відповіді

Ця тема повинна бути чудовим джерелом порад та хитрощів :)

Спосіб думати про це полягає в тому, щоб думати про мету просити переадресацію під час вашої перевірки.

Те, що буде шукати екзаменатор, - це не те, що у вас є вся інформація про будь-який аеропорт, з яким вас може запропонувати літати. Екзаменатор хоче побачити, що якщо вам довелося несподівано відволіктися з будь-якої причини, то ви можете зробити це безпечно. Це найнижча позиція.

Щоб це зробити, ви повинні почати працювати над проблемою під час планування земель, а для цілей вашої перевірки, це не відрізняється від планування будь-якого іншого польоту.

План для вашої альтернативи. Ви повинні мати діаграми, частоти тощо, і, звичайно, достатньо палива. Ваш екзаменатор не збирається просити вас відвідати де-небудь, коли ви досягнете свого місця призначення, він буде десь на маршруті.

У рамках будь-якого гарного плану ви збираєтеся ознайомитись з можливими витоками вздовж маршруту. Якщо у вас була надзвичайна ситуація (не надто важка ситуація, коли найближчим доступним є єдиний вибір), що вимагає від вас переадресації, коли ви літали самостійно після отримання вашої ліцензії, куди б ви їхали?

Це не означає, що вам потрібна всяка інформація для кожного аеропорту, але це означає:

 • Чи є у мене достатньо палива для здійснення можливих витоків?
 • Чи є у мене чарти на борту, що охоплює ділянки, розташовані ліворуч і праворуч від мого плану? - Чи склали мої діаграми так, що легко зрозуміти, які можливі диверсії тут легко?
 • Чи є у мене Jeppesen (чи щось інше) на борту та чи є воно актуальним?
 • Чи перевірили METARs та NOTAMs на щось важливе для цих можливих витоків.
 • Чи є у мене мій E6B або інший інструмент планування, і я вмію його повністю використовувати?
 • Чи знаю я, якими органами АТС я буду розмовляти по маршруту, якщо мені потрібна допомога, навіть якщо ви плануєте перебувати в неконтрольованому повітряному просторі?

У вашому зошиті для запланованого польоту, напишіть можливі аеродроми викидів із ключовими деталями.

Перелік вище повинен бути частиною будь-якого плану, а не тільки для вашого чартира.

Однією з ключових питань, які вам потрібно буде з'ясувати, є "як довго мені доведеться дістатися до диверсії"? Щоб знати це, вам потрібно буде знати вітер на висоті, на якій ви будете літати. Спосіб, яким я займався, мав намалювати коло на мій графік, позначений вітром на висоті, потім відповідна швидкість наземного шляху вже була розроблена на моєму E6B і записана в колі для кожної кардинальної і середньо-кардинальної точки на компасовій піднятій. Ви можете поглянути на цей невеликий графік, щоб миттєво побачити, що якщо, наприклад, запитана переадресація потребує, щоб я літав заголовок 320, я буду робити 86 кілометрів за швидкість повітря в 100 кетів. Це заощаджує вас від необхідності фактично використовувати ваш E6B в кабіні, щоб зробити це. Відмітити 0, 45, 90, 135 і т.д.

Якщо ви думаєте про це, роблячи це в плануванні, ви будете готувати вас до будь-якої * розумної "диверсії, яку вас можуть попросити зробити.

Коли справа доходить до часу відхилення, перш за все, що шукає ваш екзаменер, чи ви отримуєте "авіацію, навігацію, спілкування"?

Друга справа, яку шукає експерт, є "чи можете ви безпечно відволіктися від маршруту"?

Якщо ви ретельно спланували, а ви йдете за авіацією, навігацією, спілкуванням, то майже за визначенням, ви будете безпечно переадресовувати.

Отже, ваш екзаменатор раптом каже: "ОК", побачимо, що зовсім несподівана гігантська піщана буря попереду, вам доведеться скоро скоротитись. Будь ласка, перейдіть до аеропорту "Марк Уотней-Космічний пірат".

Уникайте єдиної, найголовнішої цієї цілішої вправи на цьому етапі. Не переходьте до режиму голови . Це легко зробити, якщо ви не підготовлені. Ваша голова повинна бути вниз не більше 15 секунд. Робіть кожен крок за один раз, потім сканування та спостереження. Якщо ви добре підготовлені і сплановані, то не будеш головою вниз буде легким.

Тепер вам потрібно 3 речі негайно - все інше може піти пізніше.

 • Що заголовок мені потрібно літати?
 • Скільки часу мені знадобиться отримати там
 • Чи можу я зробити це?

Для заголовка, скопіюйте свій графік, знайдіть аеропорт, а потім знайдіть грубий заголовок, який вам потрібен. Ви на цьому етапі не повинні бути супер точнішими. У межах 10 або 15 градусів буде добре. Важливо, щоб почати летіти на шляху до диверсії. Ви можете вивести лінійку та уточнити заголовок після того, як ви розподілите початкову диверсію. Не забудьте про авіацію. Зберігайте свою голову, тримайте свій сканування та спостереження. Коли ви налаштуєте новий заголовок і вмикаєте його, пам'ятайте про ваду перевірки помилок під час розгортання.

Як багато часу це займе? Знову ж таки, вам не потрібно бути суперточним. Візьміть швидку міру відстані від діаграми та лінійки. Потім подивіться на вітрову діаграму, яку ви підготували раніше Отримайте оцінку швидкості руху.

Чи можу я туди дістатись? Ви повинні знати цифри витрат палива на літаках, так що швидко обчислюйте в голові.

Протягом усього цього, не забувайте про авіацію в будь-який час. Також не забувайте вести свій звичайний маршрут і перемикати контрольні списки.

Тепер пора спілкуватися. Якщо ви знаходитесь в керованому повітряному просторі, дайте їм знати, що ви переадресовані, тоді почніть шукати, кому вам, можливо, доведеться поговорити з вашою диверсією та отримати наступні частоти в коробці.

Коли ви безпечно літаєте в напрямку до місця призначення, ви можете почати планувати більш детальне повітряне планування, щоб уточнити прогнозоване заголовок та використання палива у разі необхідності. Тепер ви можете також розібратися з "чи мають у мене NOTAM і METAR" потрібний? Добре не брати їх усіх у будь-який аеропорт (ви повинні мати їх для найбільш ймовірних), тому що ви завжди можете викликати ATC. Ось одна з причин їхнього існування - допомогти пілотам, які займаються непередбачуваними непередбачуваними ситуаціями.

Пам'ятайте, що екзаменатор шукає попереднє планування та авіатрування, навігацію та спілкування. Якщо ви це зробите, я сподіваюсь, що ви побачите, що несподівана диверсія насправді не страшна.

Це, перш за все, планування, а не польоти. Прибуття в достатній кількості часу. Визнайте, що кожна хвилина, яку ви витрачаєте на планування, зменшить навантаження та навантаження в повітрі та прагне бути готовим до поїздки, розбити великі пальці та свербіти, щоб пройти через повітря за 15 хвилин до запланованого часу, щоб пройти до літака.

Ви можете помітити, що я багато повторював. Це навмисно. Попереднє планування та авіаперевіз, навігація, сповіщення про те, що це все.

Удачі!

25
додано
Одна справа, яку я навчився, полягає в тому, щоб використовувати мій ручку замість лінійки для вимірювання відстані: помістіть перо на діаграму з кінчиком у місці призначення, а пальці, що тримають перо у вашій поточній позиції. Потім покладіть ручку на лінію широти. Оскільки кожен розподіл на секційному рівні становить 1 нм, можна легко виміряти відстань. Тепер ви можете отримати ETA, дізнавшись, що при 90 knots ви подорожуєте по 1,5нм (галочки) за хвилину, а в 120 вузлів - 2нм (позначки галочки) за хвилину. наприклад 35nm, повинен бути 17-22 хвилин ETA.
додано Автор rbp, джерело
Ласкаво просимо. Чи обманює GPS? Так! Ваш експерт, швидше за все, не дозволить вам використовувати GPS або програмне забезпечення для планування польотів на програмному забезпеченні, навіть якщо його схвалено. Вони хочуть знати, що ви можете планувати заздалегідь, і за потреби можете використовувати навігаційну навігацію. Що б ви робили в реальному житті в результаті повної електричної несправності або ви виявили, що акумулятори на планшеті померли або вони зазнали аварії, коли вам це найбільше потрібно?
додано Автор Simon, джерело
@ hashinclude Яка юрисдикція? У штаті CAA, принаймні, коли я зробив свій тест кілька років тому, портативний GPS був явно заборонений. Якщо він підходить до літака, так, екзаменатор очікує, що ви продемонструєте, що ви можете використовувати його, але ви можете зробити ставку, що це "не вдасться" не так довго втекти. Першу навігаційну ногою потрібно було провести, використовуючи мертві розрахунки. publicapps.caa.co.uk/docs/33/… Однак, як ви можете бачити в поточній документації про проведення випробувань, GPS дозволено для відхилення ноги, але пам'ятайте, екзаменатор може вимкнути його.
додано Автор Simon, джерело
Дякуємо за те, що знайшли час написати такий детальний відгук! Це саме те, що я шукав. Одне невелике додаткове питання. Як ви думаєте, експерти подумали б, що його обман використовує GPS, щоб швидше дістатися до дистанції + справжній курс, а потім використовувати свій вітер?
додано Автор Nomenator, джерело
На відміну від того, що сказав @Simon, це не обманом для використання GPS. Екзаменатори хочуть знати, що ви можете використовувати кожен доступний інструмент у вашому розпорядженні . Чи може GPS помирати? Звичайно, і він (і) він, ймовірно, запитає, що б ви робили, якщо GPS є всередині. Але якщо у вас є це і не використовуєте його, ви також можете зникнути.
додано Автор TicTok, джерело

Відповідь: ви не можете це планувати.

Це зроблено для того, щоб дізнатись, як ви реагуєте під час польоту до непланового відводу, і це може статися будь-коли у реальному житті.

Він також використовується для оцінки того, як ви керуєте стресовими ситуаціями, як ви керуєте і літаючим літаком, і шукаєте документацію, щоб знайти табличку нового призначення.

Звичайно, це означає, що ви повинні мати з собою всі необхідні карти та план доріг для всіх аеродромів в околицях плануваного шляху (на його папері або в електронному пристрої).

І навіть якщо у вас немає необхідної інформації, тестер гарантує, що ви зможете безпечно діяти, коли стикається з будь-якою несподіваною ситуацією, і це є основою будь-якого пілота.

4
додано
Подивись мою відповідь. Я абсолютно не погоджуюсь, що ви не можете це планувати.
додано Автор Simon, джерело
@ Симон Ну, я насправді не бачу точки: ви і я більш-менш кажуть те саме, але ваша відповідь набагато повніша. Моє перше пропозиція трохи покращиться, звичайно, вам потрібно планувати вперед, але мета також (IMHO), так що подивіться, як ви реагуєте на те, що ви не плануєте ...
додано Автор Joe L., джерело

Ваш ПІІ, напевно, відправив кандидатів до вашого екзаменатора в минулому і добре подумав про свої тенденції щодо перевірок. Використовуйте цей авангард Intel на свою користь, але грайте разом і здивуюся в той момент. Розбіжність повинна бути незапланованою.

Насправді корисним підказком для підготувати для витоку є створення вітрової картки. Попросіть свого ближнього вітрів у висоту на плановій висоті і скористайтеся вашим E6B або іншим польотом для обчислення швидкості нахилу та вітрового корекції для курсів 000, 090, 180 та 270, , тобто , Направляючи, ви будете триматись, щоб подорожувати по землі в чотирьох основних напрямках і як швидко ви будете робити це разом по кожному.

Наприклад, див. Нижче. Я пропоную впорядкувати їх за чотирма пунктами, а не плоским списком.

 • Winds: [email protected]
 • Airspeed: 115 knots
 • North
  • GS: 124 knots
  • WCA: -4°
 • South
  • GS: 106 knots
  • WCA: +4°
 • East
  • GS: 122 knots
  • WCA: +5°
 • West
  • GS: 108 knots
  • WCA: -5°

Звичайно, ваш курс виводу не буде на північ. Проте, виконавши математичну підготовку для основних напрямків, інтерполяція між двома найближчими до вашого фактичного курсу відвернення забезпечить швидкі, прямолінійні оцінки.

Мені довелося полетіти під містками як демонстрація мертвих розрахунків. DPE також "не вдалося" GPS, але перевернуло його з карти на карту до найближчої сторінки аеропортів. Я дав заздалегідь оцінюваний титул і час, але я також давав позицію за допомогою CTAF аеропорту диверсії, використовуючи відстань, яку я міг побачити на GPS. Це було не велика справа, але мені довелося літати в інший аеропорт - крихітний і затиснутий за деревами, так важко знайти - продемонструвати мертві розрахунки.

Замість того, щоб бути радісним бобром на радіо, я б спокійно використовував цей ресурс на мій погляд. Добре готуватися, але також трохи здивуватись, а не заздалегідь заплановані відповіді.

1
додано

Оскільки це буде ваша PPL перевірка їзди, ви не будете мати необхідність підігнати тарілки або будь-що з цього. Поточний розділ - це те, що вам потрібно. Ви можете спланувати це, так само, як і тоді, коли ви плануєте перетинати країну пізніше. Ви дивитесь за планованою траєкторією польоту та вибираєте можливі аеропорти для переадресації на випадок надзвичайної ситуації. Я носив маленький правитель. Ви повинні мати це або використовувати олівець для вимірювання відстані. Мій екзаменатор хотів дізнатись про курси, відстань, час на шляху та спалювання палива, щоб дістатися до аеропорту. Якщо ви виконали спільний план польоту, ви вже знатимете можливі диверсії та зрозумієте, як відповісти на питання. Перш ніж звернутися до нового курсу, проведіть шоу перевірки площі інших літаків. Очищення обертів не виключає питання. Пам'ятайте, що ваш експерт звертає увагу на безпеку, а також на здатність літати. Він знає, що ти можеш літати на літаку, або ти не будеш їздити на чекі. Він шукає вашої здатності безпечно літати. Ви можете використовувати інструменти в літаку. Якщо у вас GPS, вибийте аеропорт і натисніть кнопку прямо на кнопку. Якщо йому це не подобається, він скаже вам, що це на папері. Ви все ще можете використовувати E6B. БЕЗПЕКА БЕЗПЕКИ БЕЗПЕКИ. Гарний план - безпечний план, який включає в себе можливі диверсії. Проблема полягає в тому, що ви дивитесь на діаграму, намагаючись з'ясувати ваш курс і т.д., і ви не дивитесь назовні. Він шукає цього. Ваша відповідь не повинна бути негайною. По-перше, ви зайняті літаючим літаком, виявляючи свою диверсію другий. Після того як у вас є свій курс, ви можете звернутися до свого нового заголовку, обрізати, потім з'ясувати решту.

Тест на диверсія не складний, якщо ви запланували вперед. Удачи на вашу поїздку!

0
додано