Як змінюються злітно-посадочні смуги, коли доступний радар-вектор?

Коли прийде час зробити зміну злітно-посадкової смуги, скажімо, оскільки вітер змінив напрямок, як це відбувається?

  • Літаки можуть бути вже в фіналі, що робить АТС? Вони запитують їх, чи хочуть вони продовжуватись підхід чи бути вставленими на іншу злітну смугу?
  • Літальні апарати можуть не бути присутніми на фіналі, але бути завершеними до фіналу. Те саме питання тут.
  • Нарешті, можуть бути літальні апарати на землі, які вже підняті на злітно-посадкову смугу. Чи вони все одно злетяться, або вони рухаються на нову злітну смугу?
1
@steliosAdamantidis Технічно, зміна потоку/перемикач - це те, про що ви говорите, в цьому питанні, зміни в злітну смугу буквально змінюють злітно-посадочну смугу, на яку призначено літак. Таким чином, проста зміна зліва направо - це зміна злітно-посадкової смуги, зміна від 35L/R до 17L/R - це зміна потоку або зміна активних злітно-посадкових смуг. Хоча технічно зміна потоку є підмножиною зміни злітно-посадкової смуги.
додано Автор liammclennan, джерело
додано Автор Galwegian, джерело
Вам не треба видаляти ваше запитання, це хороше запитання, на яке, як видається, вже відповіли. Якщо ви не видалите його, він буде позначено як дубльований , а інший URL буде включено в дублікат примітки. Люди, які досягають вашого запитання під час їх пошуку, продовжать роботу іншої, натиснувши посилання. Якщо ви хочете видалити його, це може зробити це дійсно.
додано Автор Galwegian, джерело
@mins Це дуже відповідає на питання. Але що може бути зроблено так, що якщо хтось інший зацікавлений стикається з цим питанням? Наскільки я знаю, "зміна злітно-посадкової смуги" близька до термінології, поки "перемикання потоку" не є. Я впевнений, що, якщо я видалив цей файл, то через деякий час хтось може запитати те саме ...
додано Автор Dominic Cooney, джерело
@mins Це звучить добре.
додано Автор Dominic Cooney, джерело

Відповідей немає

0